stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

STRES ATMA LİSTESİ
giznur............................15 nisan
zynp.ZEYNEP................18 nisan
Balsurat.........................22 nisan
kibela.............................25 nisan
Bedef.............................26 nisan
mehay.............................7 MAYIS
istiridyeyim_incimsin.........9 MAYIS

EKLEDİM CANLARIM

bedefcim ben stresten bayaaa bir uzaklastim cunku artik bebisimin olmayacagina inandirdim kendimi kucucuk bir umut var icimde arta kalan sadece bu da her ay bebegim varmi diye dusunmemi saglayamiyacak kadar kucuk o son umudumda tup bebek...insallah olur son kucucuk umudum bu.....

canım mehaycım içindeki o umut elbet gerçekleşecek sen merak etme hiç ummadığın anda gelecek bebişin.stresten uzak kalman çok iyi.bakarsın tüp bebeğe bile gerek kalmaz ben öyle çoook insan biliyorum.eşimin yaptırdığı ilk sperm tahlilinde dr bizede tüp bebek demişti.meğer dr yanılmış varikosel varmış eşimde benimde umudum tükenmişti hayatım bitti sanmıştım ama eşim amelyat oldu 5 ay sonra hamiş kalmıştım tabi sonu düşük oldu o ayrıda sonuçta rabbim var herşyden önce o istedikten sonraa hepsi boş.inşallah bu liste hepimize uğur getirir canım sen kafandan at gerisi kolay zaten hepimizin bebesi olacak ben inanıyorum zorda olsa olacak sonuçtaa.s.:1hug:

Son düzenleme:
kıslarrr en güzelim gidin kuaföre marjinal bir değişim yapın :roflol: beden manyadım ben bugün kan testi sonucum negatif çıktı soluğu kuaförde aldım :roflol: sarı saçlar oldu kahve kısalttırdımda oh oh

kıslarrr en güzelim gidin kuaföre marjinal bir değişim yapın :roflol: beden manyadım ben bugün kan testi sonucum negatif çıktı soluğu kuaförde aldım :roflol: sarı saçlar oldu kahve kısalttırdımda oh oh

İi yapmışsın dıptıscım olsun o kan testide elbet yola gelecek len test bidahakine pozitif çık haaaa :eek:klava:

:roflol::roflol::roflol:bende bu ay boyatıcam saçımı adet gelmeden bakarsınız hamiş kalırım sonra saç boyayamam :roflol::roflol:

Valla canım aynen bende yaptım saçları sarı:roflol:imaj değişti işimde değişti umarım bu bana 5 6 ay gidersırnaşık şey.Moralimde süper zaten işim nedeniyle bir süre bebek denemelerine ara verdik:eek: Kıslar benide ekleyin şu listeyesırnaşık şey7mayıs

STRES ATMA LİSTESİ
Elif26...............................7 MAYIS

EKLEDİM ELİF CİM

YA ACABA BENDE Mİ YAPSAM Kİ değişiklik olsun iştene bilim yaa karar veremiyorum benim saçlarda siyah eşime dedim sarıya boyatayımmı diye sen bilirsin dedi ama sanki birazda istemiyo gibiydi

:roflol::roflol::roflol:bende bu ay boyatıcam saçımı adet gelmeden bakarsınız hamiş kalırım sonra saç boyayamam :roflol::roflol:

yakaladım seni balsuratcım ben o ben e nelerde soruya bak hele sen hani belirti aramak yok hımmm seni seniii

YA ACABA BENDE Mİ YAPSAM Kİ değişiklik olsun iştene bilim yaa karar veremiyorum benim saçlarda siyah eşime dedim sarıya boyatayımmı diye sen bilirsin dedi ama sanki birazda istemiyo gibiydi

ya bu imaj değişikliği acaip işe yarıyor. hahaha aynanın önünden geçerken hönk diye kalıyorum :roflol: zaten iyiydim şimdi süper hissediom bebek falan yalan oldu :roflol: benide ekle bedefcim 13 mayıs haydi :teytey::dance::dance::dance:

STRES ATMA LİSTESİ
Elif26...............................7 MAYIS
dıptısdıptıs......................13 MAYIS

EKLEDİM DIPTISCIM

Ayy Yaa Ama Ben şimdi Simsiyah Saçtan Sapsari Olursam Millet Güler Yahu Bana:roflol:

ya anacım ben de bebek itiyorum diye aylardır kahverengi orjinal sac rengimle geziyorum. yani saclar sarı idi. cikolata uzeri sarı golge. yazın buraya gelirken deim ki orada ugrasamam siyaha boyatayım. urada cok pahalı da. sapsarı idim simsiyah oldum. sonra aktı kahve oldum. sonra hamis kalmak istedim o zaman da dedim ki alttan sacar koyu kahve uzayp cirkin duracak en iyisi mi orjinale boyayayım dedim. aldı bir kutu boya boyadım. sıkıldım beeee. simdi degistiremiyom. gr bebis olursa hem hamilelik hem emzirme donemi sac boyatamayacaz. hem de yarıı baska renk yarısı baska renk olacak.
yoksa bilmz miyim ben de kıpkızıl olmayı tekar. cok severiiiiimm.

yakaladım seni balsuratcım ben o ben e nelerde soruya bak hele sen hani belirti aramak yok hımmm seni seniii

:roflol::roflol::roflol:kızzz muahahha kendı belırtıelrımı demedımkı belırtım de yok zaten bir yerimde ağrıda yok :roflol:eek:nunkileri merak ettim işte hehehehjeyyarjeyyar

valla çok kötü yakalanmışsın balsurat:mymeka: desene her konuda stres yassak bize......

:uhm:ya kızlar saç rengimin çirkinliğinden vazgeçtim. Yaa ben de beyazlar da başladı netcez..

YANDINIZ KISLARR VALLAH gözüm üzerinizde ona göre:eek:klava:heran yakalayabilirim haaaa

örtmenim bu seferlik affet onu nolur nolur . ben gördüm şahidim valla alttaki üyeyi güldüre takılıyo bol bol stres atıyo. ondansonracımınak pozitifleri toplayıp bize getiriyo .Şeniz

örtmenim bu seferlik affet onu nolur nolur . ben gördüm şahidim valla alttaki üyeyi güldüre takılıyo bol bol stres atıyo. ondansonracımınak pozitifleri toplayıp bize getiriyo .Şeniz

geyik muhabbetindemi yakaladın kız :roflol::roflol:hehe harıka stres atılıyor

X