stresten uzaklaşmaya ne dersiniz

canım bizim tatilimiz kısıtlı .iş yerini eşim pek brakamıyo.onları ayarlaması falan nöbetleri de sık geliyo .ECZdeki kızların yapamayacağı şeyler olyo .senin eşin devlet memuru mu?

canım bende izmitliyim..ailem gölcükte oturuyo..kefkene gelmişliğim var ama karadeniz çok dalgalı ben korkuyom ondan...

giznurcum benim eşim bir şirkette çalışıyo özel yani..bizimde 2 hafta iznimiz var ama 8 günlük rezervasyon yaptırdık ..zaten fazla olunca sıkıyo..

inşallah ya sizleri görmek bende çok istiyorum .İzmite sadece ben toys roysa gelmiştim . denizi sıcak oluyomu. biyaz çanakkaleye gitmiştik suyu buz gibi donmuştum.

ben bugün dışarda baya stres atarım heralde. BIO PROGRAM ürünlerini kullanıyodum. bugun beni davet ettiler cilt bakımı ve manikür falan yapılcakmış .o kadar para veriyom şöle güzel bi bakım yaptırayım dimi ama .

kizlar aranizda ben stresten kurtuldum tamamen,artik stres yapmiyorum diyecek varmi????merak ettim!!!

bedefcim icime birazda olsa umut tohumlari serpistirdigin icin tesekkur ederim...canim bende seni hamis diye biliyordum uzuldum dusuk yapmana,cok gecmis olsun ...peki dusukten sonra kac ay gecti ?hala hamis kalamadinmi??biliyorsun bende bir gebelik yasadim ve dusuk yaptim 8;5 haftalikken ve simdi 4 ay oldu hala bekliyorum....

canım bende ocak ayında düşük yaptım 3 ay oldu.dr yine iki ay sonra kalırsın dedi ama sakın kana takma rahat ol dedi bu 3. ayım inşallah bu ay kalırım.bilmiyorum kalmam gibi geliyo yani bu umutsuzluk değil tabiki umudum var ama sanki hemen değilde aradan biraz zaman geçecek gibi geliyo yani 1 yıl kadar daha olmaz heralde diye düşünüyorum ama bilmiyorum ALLAH bu bakarsın hemen bakarsın 1 yılı bile geçer..bekleyip göreceğizz....

banada nedense öyle geliyo hemen hamile kalamıcakmışım gibi birde bende tedaviyle dünyaya gelmişim annemle babamın 7 sene çocuğu olmamış benden önce annemin bir ölü doğumu var kızmış oda ondan sonra bana hamile kalmış yaşasaymış bi ablam olcaktı belkide hayırlısı buymuş demek bende onun için biraz beklicekmişim gibi hissediyorum nedense

canım oyle dusunme. sen ne kadardır istiyorsun? kotu seyler kotu seylri cagırır. saglıklıyım ve mutaka bebegim olacak demlisin. neden saglıksız olasın ki. evt bir muddet cocugun olmayabilir ama bu senin yarattıgın stresten kaynaklanıyor olabilir. stres...o kadar buyuk bir bela ki insanın basına. yani dusunsene cikolata yiyorsun ve mutlu oluyorsun degil mi? anında vuut hormon salgılıyor. bir anda heyecanlanıyorsun vucut adrenalin sallıyor. yani sen ne dusunursen beynin ona gore tepki veryor. bu ufacık eylerde bile hormonlar salgılanıyorsa dusunsene sen hep olumsuz dusunursen neden beynin de ona gore tepki vermesin ki?

arkadasımın teyzesinin 9 yıl cocugu olmamıs. teyzesinin buyuk kızı evlenmis 5 yıl cocugu olmamıs. kucuk kız evlenirken tembşh etmisler. kızım bak bizde bu genetik sakın korunayım deme. kız da 18 yasında ilk gece hamile kalmıs. Allah'ın isi.

bencede canım düşünsene başımız ağrıdığında bile öf başım çok ağrıyo dediğimiz zamanda ağrı dahada şiddetleniyo.ben kızken adet sancısı çekerdim hemde nasıl yaa deli gibi mahvoluyodum.annem hep derdi düşünme sakın düşünürsen ağrı geçmez unutmaya çalış derdi gerçektende kafamı başka şeylere meşgul edince yemin ederim geçiyo.herşey psikolojik.birşeyin üstüne titreyince olmuyo.mesela karşı komşum en küçük kızına kazara hamile kalmış düşünsene korunurken hemde ve düşürmek için o kadar çok uğraşmışki.sandalyeden atlarmış.acayip ağır kaldırmış.hep dua edermiş.ALLAH ım eğer olmayaksa düşsün diye özürlü olmasından korkuyormuş.yaptığı yanlış bişi ama denemiş allah verdiyse vardır bi hayır demiş ve şimdi 8 aylık oldu kızı ama maşşallahta çok sağlıklı hiç bi eksiği yok yani özürlü felanda değil.yani stres yapmak sadece kendimize daha çok zarar veriyo olacak olduktan son kimse önüne geçemiyo.ALLAH ın işi bu o vermeden biz o bebeği alamayız kucağımıza...rahat olmak lazım biz iyi olalım ki bebemizde olsun demi amaaaa

Slm Arkadaşlar. Yazini Okudum Da Doğru Diyosun .benim 1 Kizim Var. Evlendiğim Gece Hamile Kalmişim . şimdi Ikinci çocuğum Için 8 Ay Uğraştik Oda Düşükle Sonuçlandi. Simdi Huyum Değişti Heralde Yada O Yaşlarda Insan Daha Gamsiz Oluyo.

Sizler Daha Genç Sayilirsiniz .niye Bukadar Kafaniza Takiyosunuzki.takmayin Be.

Benim Yaşim Oldu 32 Kizim Ister Kardeş Oyüzden Biraz Da çabuk Olsun Istiom. Her Geçen Gün Aleyhime ..

Inşallah şimdi 1. Olursa Hiç Korunmayin Hemen Gelsin 2.ler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…