Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım kapıda herhalde parfümün %10 u kadar alınıyomuş. yani bennim 56 liradı parfüm 5.6 alırlar herhalde.ama hala benim ptt nin sitesinde bilgi çıkmıo gelmicek bu bayrama kadar

Benim anladığım kadarıyla kargo parası ödemede veriliyor, yani teslim alırken ödenmiyor.
Benim parfümün kargo ücreti vardı, makyaj malzemesi ekleyince kargo ücreti iptal oldu. Kargo geldiğinde para alacaklarını sanmıyorum :ecrin_bebek:

Gelen mailde de ücretsiz gönderim yazıyo.

Son düzenleyen: Moderatör:
uzun zamandır bu siteden alışveriş yapıyorum,her defasında ödeme kısmında yalnızca parfümler için en fazla tutarın %10 luk kısmını gönderi ücreti olarak ödüyorum yani kapıda ödenmiyor gönderi ücretini aldığınız ürünün altında yazıyorlar ,hepsini kredi kartınızdan ödüyorsunuz,diğer ürünlerde kargo ücreti ödenmiyor.

bu arada yılbaşı nedeniyle sitede özellikle parfümlerde çok büyük indirimler var,bilginize...

kızlar bana parfüm tavsiye edin süper indirimler var hangi parfümü alıyım kararsızım yardım edin bana .

Givenchy
Very Irresistible Sensual EDP bunu almayı istiyorum ama yinede pahalı geldi bana 109. lira

11. gün hala gelmedi ürünlerim ben ümidimi kestim artık mailde attım ama cevap yok kaçgündür

11. gün hala gelmedi ürünlerim ben ümidimi kestim artık mailde attım ama cevap yok kaçgündür

içinde parfüm varsa 7-17 gün içinde gelir diyo zaten. Siteden paketinin nerde olduğuna bakmadın mı?
Bu güne kadar kimsenin siparişi yanmamış canım, korkma sen de :sinifsinif:

içinde parfüm varsa 7-17 gün içinde gelir diyo zaten. Siteden paketinin nerde olduğuna bakmadın mı?
Bu güne kadar kimsenin siparişi yanmamış canım, korkma sen de :sinifsinif:

canım sürekli bakıyorum ama sevk edildi türkiye ve sevk tarihi yazıyo başka değişiklik yok ama 7-17 gün sürüyosa biraz daha beklerim bayram sonuna kalır artık

17 değil pardon 14, yanlış yazmışım.
Gelir canım, bir sürü yazı okudum bu site hakkında ama hiç kimse kargom kayboldu dememiş, merak etme.

bende alışveriş yaptım 20 sinde 7-10 gün içerisinde geleceği yazıyor bilmem gelir mi ? çok para vermedim gerçi 30 tl CADIARZU

ya kızlar ben de beklemedeyim ama bayram sonrasını bulacak.evde kimse olmazsa nolur ki? yani ptt de tutulur mu kargom

bencede endişelenmeyin kızlar
bende çok araştırdım bu site hakkında yazılanları
kargom gelmedi kargom kayboldu diyeni hiç okumadım
parfümlerin gelmedi 2 haftayı buluyor telaşlanmayın

bende beklıyorum 10 gün oldu hala gelmediii offffffff artık ümidimi yitırcem Çok üzgünüm çoook

Benim 8 gün oldu, kargo istanbulda görünüyor. Siz de bakın nerde olduğuna.
Bu ne panik yahu, paranızın üstüne yatmazlar korkmayın :emir_bebek:

hıı öyle desene. Kartın visa mı master mı onu seçeceksin. Ondan sonra bilgilerini sorar yönlendirir seni, axess olduğunu falan girmeyeceksin yani oraya, önemli olan visa mı master mı olduğu. Eğer 100TL üzeriyse taksit vs yaptırcaksan da bankayı arayacaksın.

tamam canım sagol =)

kesinlikle parfumlerimi buradan alacam acaip uygun fiyatlari..bugun baktim avm de yilbasindan dolayi zamlanmis abartmislar..

kızlar bende buradaki yorumlarınızı okuduktan sonra az önce bi çok şey sipariş ettim kaydirigubbakcemile5umuyorum bi sorun çıkmaz çok kararsız kalmıştım bazen postada çalınabiliyormuş vs vs gibi şeyler okumuştum :eek:lmaz:inşllh bunlardan teki ben olmam :Saruboceq:geldiğinde hemen paylaşacağım sizlerleopuyorumnanaktan

Benim siparişlerim geldi kızlar. Parfümüm de çok güzel, kozmetikler de. Kötü yorumlardan bu kadar etkilenmeyin, ben çok beğendim ürünleri opuyorumnanaktan

X