Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Levrek sen taksiti duyunca saldırdın galba :gitme:
neler aldın ben de merak ediyorum, fotoğraf falan koy :jeyyar:

kızlar paket türkiyeye gelince de mail gelir mi acaba? yoksa direk gelio mu

Levrek sen taksiti duyunca saldırdın galba :gitme:
neler aldın ben de merak ediyorum, fotoğraf falan koy :jeyyar:

valla ben çok merak ettim neler sipariş verdiğini :ecrin_bebek:

kızlar sormayın yoldan çıktım valla buarada bende alışveriş yaptıktan sonra bi msj geldi yurtdışı alış verişlerinde 100 tl ve üzerine vade farksız 3 taksit yapılıyor die bende fısh yani axess kullandım alış veriş yapacakların bilgisineeeee:kahve:
5 tane parfüm 2 tanede camelon makyaj seti aldım kızlarrrzemuszemuszemuszemus

em4561 paket türkiyeye geldiğinde ayrıca bilgi vermiyor
sipariş numarasından strawberrynin ana sayfasından paketin nerede olduğunu kontrol edebiliyorsun
o sayfalardan birinde yazıyor paket şu tarihte türkiyeye varacak diye ama incelemen lazım yazıları opuyorumnanaktan

levrekcim canım bende de fish card var araştırdım o taksit olayını hatta buraya da ekledim kampanya koşullarını ama arka sayfalarda kaldı sanırım okunmadı
taksit yapıyor ama faiz uyguluyor canım fishin sitesinden bi incele istersen şimdi bende bulursam tekrar kopyalayacağım buraya o yazıyı opuyorumnanaktan

canım bak ben ne buldum, o kampanyayla ilgili bilgi

Kampanya Koşulları :
  • Axess üye mağaza olsun olmasın, 100 TL ve üstü tüm peşin alışverişlerinizi, hesap kesim tarihinden önce, 4442525'i arayarak taksitlendirebilirsiniz.
  • Taksitlendirme faiz oranı %2.70, işlem ücreti taksitlendirilen tutarın %1’idir.
  • Ek kartlar da kampanyadan faydalanabilir.
  • 15 aya kadar tüm taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Taksit İste’den sadece TL ekstreler yararlanabilmektedir.
  • Taksit İste’den yararlanmak için talebinizi alışverişinizin dönem içine yansımasının ardından ve hesap kesim tarihinizden önce iletmeniz gerekmektedir.

Kızlar axess kredi kartı kullananınca uygulanan 100 TL üzeri 3 taksit kampanyasının koşullarını buldum sitesinden sizlerde bi inceleyin isterseniz

bende 2 tane camelon far paleti ekledim siparişe nasıl memnunmusun peki üründen ayyyy hemen gelisn istiorumm yaaa meraktan çatlıycam sanıorummmsırnaşık şey

Güzel..memnun olmayacak gibi değil..Yalnız eyeliner ve maskarası normal olarak çok küçük bişeyler..onlar pek kullanılmaz..elinin içinde kayboluyorlar..

Paketleme çok güzel olmuş..far paleti kutusunu,havalı pakete koymuşlar..ufak bir koliye yerleştirmişler..kolinin altında ve üstünde straforlar vardı..

Kızlar axess kredi kartı kullananınca uygulanan 100 TL üzeri 3 taksit kampanyasının koşullarını buldum sitesinden sizlerde bi inceleyin isterseniz
hehhhh bende ilk önce bu kampanyayı düşünerek alış veriş yaptım ama benim dediğim başkaydı birde vade farksız 3 taksit yapılan kampanyası varmış fısh aradım işlem revizyonda olduğu için henüz bakamıorum ama vade farkı uygulanmadan 3 taksit yapılması gerek dedi çağrı merkezindekiler öle yani cannım

Güzel..memnun olmayacak gibi değil..Yalnız eyeliner ve maskarası normal olarak çok küçük bişeyler..onlar pek kullanılmaz..elinin içinde kayboluyorlar..

Paketleme çok güzel olmuş..far paleti kutusunu,havalı pakete koymuşlar..ufak bir koliye yerleştirmişler..kolinin altında ve üstünde straforlar vardı..
onları gözden çıkarmıştım ztn cnm belli ufak tefek bişiler olduğuu
buarada paket olayıda süper zarar görmeden ulaşacaklar desene ilk kez aldığım için tereddütlüydüm bende buarada güle güle kullan cmmmm

levrekim vade farksızsa eğer süpermiş valla

paketleme konusunda tereddütünüz olmasın kızlar
süper paketleme yapıyorlar ben ilk gördüğümde şaşırmıştım ama içim rahatladı görünce de
altta üsttü straforlar var paketin boş kalan her yerinde de küçük küçük straforlar var
ürünler paketin içinde orada oraya savrulmasın diye korumaya alınmış süper yani

kızlar bu şekilde yazıyor benim sayfamda

18 Kasım 2009 Sipariş işlemi tamamlandı ve StrawberryNet'den gönderildi.
18 Kasım 2009 Sipariş Gönderildi
18 Kasım 2009 Gönderi Uçuşu gerçekleşti
Tahmini Varış Zamanı 7-10 ış Günü

Tedirgin olmayın kızlar..Ben e-bay dan da aldım.Hiç sorun yaşamadım..
Siparişi vermemle, elimde olma süresi 5-6 gündü..

Çok uzun o yüzden paste etmek istemedim ama bunun altında da faizden bahsetmiyor. Pasaklım senin baktığın taksit iste kanpanyası sanırım fisfisfis
Axess’le Yurt Dışı Alışverişlerinize 3 Taksit!

levrekim vade farksızsa eğer süpermiş valla

paketleme konusunda tereddütünüz olmasın kızlar
süper paketleme yapıyorlar ben ilk gördüğümde şaşırmıştım ama içim rahatladı görünce de
altta üsttü straforlar var paketin boş kalan her yerinde de küçük küçük straforlar var
ürünler paketin içinde orada oraya savrulmasın diye korumaya alınmış süper yani

vade farksızmış cnm burada paketlemeyi öle yapıor olmalarıda süperrr

kızlar bu şekilde yazıyor benim sayfamda

18 Kasım 2009 Sipariş işlemi tamamlandı ve StrawberryNet'den gönderildi.
18 Kasım 2009 Sipariş Gönderildi
18 Kasım 2009 Gönderi Uçuşu gerçekleşti
Tahmini Varış Zamanı 7-10 İş Günü

heeeehhh bende tam olarak böle yazıoo ama ben bu konuda sapıtmış durumdayım günde 2-3 kez bakıom kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çok uzun o yüzden paste etmek istemedim ama bunun altında da faizden bahsetmiyor. Pasaklım senin baktığın taksit iste kanpanyası sanırım fisfisfis
Axess’le Yurt Dışı Alışverişlerinize 3 Taksit!
evet budur kampanya cnm

Kızlar size bişey sorabilirmiyim
hani sipariş numarasını giriyoruzya orada;

22 November 2009 Sipariş işlemi tamamlandı ve StrawberryNet'den gönderildi.
22 November 2009 Sipariş Gönderildi
22 November 2009 Gönderi Uçuşu Gerçekleşti
Tahmini varış zamanı 7-10 iş günü
Kargo acentamız tarafından daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

yazan yere tıkladığımda ise;

Sevkiyat ve Gönderim Bilgisi: StrawberryNET
SıPARıŞ NO.:
Çoklu siparişleri denetlemek için lütfen sipariş numaraları arasına ayırıcı olarak (boşluksuz) virgül “,” kullanınız.

Üzgünüz, bu SıPARıŞ NUMARASI 9........ geçersizdir.
diye yazıyor kızlar ne yapmalıyım sizce siteden iletişimden msj yollayamadım msn adresimden yolladım dikkate alırlar mı sizce??

kız ereğli günaydın. hala strawberry derdindeyiz ha. canım benim de ptt den girince böyle bi kayıt bulunamadı dio. demkki daha ptt den çıkışı olmamış olsa görünürdü

arkadaslar yardımcı olurmusunuz bana bu sitede axsees kartıyla alısveriş olmuyor mu ?

Eregli bence mail atıp bilgi iste, öyle yazması anlamsız :sinifsinif:

arkadaslar yardımcı olurmusunuz bana bu sitede axsees kartıyla alısveriş olmuyor mu ?

oluyor, önceki sayfalarda da bahsettik 100TL üzeri taksit de var. Dediğim gibi önceki sayfaları oku :sinifsinif:

Eregli bence mail atıp bilgi iste, öyle yazması anlamsız :sinifsinif:

oluyor, önceki sayfalarda da bahsettik 100TL üzeri taksit de var. Dediğim gibi önceki sayfaları oku :sinifsinif:

okudum canım onları zaten ama sitede ödeme bilgisine gelince axses yazmıo nasıl yapıcam bilmıorum bide ilk alısveriş yapısım olcak netten.:sinifsinif:

okudum canım onları zaten ama sitede ödeme bilgisine gelince axses yazmıo nasıl yapıcam bilmıorum bide ilk alısveriş yapısım olcak netten.:sinifsinif:

hıı öyle desene. Kartın visa mı master mı onu seçeceksin. Ondan sonra bilgilerini sorar yönlendirir seni, axess olduğunu falan girmeyeceksin yani oraya, önemli olan visa mı master mı olduğu. Eğer 100TL üzeriyse taksit vs yaptırcaksan da bankayı arayacaksın.

Kızlar gene bişey daha sorabilir miyimm?j. Diğer sorunum siteye mail atınca düzeldi:) Hani parfümlerde kargo ücreti alınıyorya onun ücreti hemen kesiliyor mu yoksa kapıda mı ödeniyor?j Çünkü benim meblağ da parfümlerin kargosu dahil değildide??? Saolun fıstıklaaar şimdiden.

X