stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

hay ağzına sağlık cnmmmalkisalkisalkis:roflol:

aaaa esyn ve beyyza bana rep vermiişşş muck muck hihoyyyt

daha yeni keşfediomya böyle detayları,ne keyfliymiş kk üyeliği yaaa kaydirigubbakcemile2

Kızlar süpersiniz valla, bensiz biraz yavan geçmiştir ama idare edin, birdahakine artıka.s.a.s.a.s.
beyzacım çok tatlısın, zaten çok iyi bir insansın ve iyi bir dostsun. Aramızda 10 yaş olmasına karşı yaşıtım gibi seni bir arkadaş olarak görüyorum.
Karcım, yine çok güzel bir organizasyon başarmışsın, emeğine sağlık.a.s. bütün şirinliğinde üstündeymiş yani.

Masummasal yine çok hoş gözüküyorsun maşallah sana, beyzanın dediğine göre boyun kadar oğlun varmış,yerimseniben

diğer arkadaşlarda çok hoş gözüküyorsunuz, Allah dostluğunuzu daim etsin...

istanbul güzel, hava güzel, istanbulun hatunları ayrı güzel....

harika görünüyorsunuz, dostluğunuz daim olsuna.s.

dremcim, lady 34 sizleri gördüğüme çok mutlu oldum, dreamcim söylemeden edemeyeceğim elbisen harika:lepi:
zeynebim ne kadar büyümüş maşallahkıyafet çok yakışmışş fıstığa, asya da koca kız olmuşçok öpüyorum ikisini de...

a.s.istanbula sevgiler, saygılar...a.s.

resimler çok güzel pembeli minik kıza bayıldım allah bagışlasın.
dostlugunuz daim olsun...

canımsın ılettım gelemeyısını..dılerım kı bıdahakıne katılırsın tatlum:) tekrar gecmıs olsun dıleklerımle:)
OOOYY OOYY OOYY GÜZELLERE BAK GÜZELLEREEE kaydirigubbakcemile5

DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN KIZLAR, MUHTEŞEMSİNİZ

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİK OLMASIN :1hug:a.s.:enbuyukkk:

amınnnnn cok sagol canım:)

ayyy kuban olam cılegıne :) ınş senlede bulusurz valla okadar ıstıyomkı senle gorsumeyı kacıcam oraya yakında :)..valla super sıcak gectı tatlım pudra şekerıde cılegını oper cok :)..dunya tatlısı mıs kokulu cılegım benım :)

ben gelemicem buluşmalara kışa kadar
kışında gelemem kursum başlıyo
osun sen gelınce gene toplasırız:)
O kadar kişiye nasıl yaprak saracaksınızhihoyyyt artık sarmaları duyan koşa koşa gelirhihoyyyt
ohh mıssss :)
Herkese birer tane tadımlıkkk mesela. :):) :roflol:

Herkes gelsin diye yapıyom çaktırma esyn.
:roflol:

Şaka bi yana yaparız nolecekkk, KK yaprak sarması görsün cokacimcoookcokacimcoook
ama ben ıclı kofte ıstıyommm:)
Bi dahakine tam piknik havası olcek. Kız burcu ipimizi topumuzuda getirekmi alan genişmi...
ayy kk pıknıkde hehe :)

nan bekarlar kımı assında gelsın hee yoksam bızı cagırmıyonmu ?

Bende çok isterim pudra şekerim seninle şöyle karşılıklı birer kahve hüpletmeyi :içelim:
Fallar bendenyerimseniben
ınşallah oda olacak,yüzyüze sohbette edicez.
Bende seni koklaya koklaya öpüyorum,tatlım,balım Şeniz

falmı dedın :)...gelıyommmm hemennnn ...edıcez valla ben gelmeının yollarına bakıyom tatlum :)..evet koklayarak opde gecsın mıs kokun bana :)..bıde nargıle ıcelım ama :)

cok teşekkur ederım bu guzel ıltıfatları duydukca gene yapasım gelıyo :)bıdahakıne kesın beklıyom ozaman :)..gercekdende süper bı dostluk yasadık dılerım kı herkes tadar bu kk dostlugunu reele donusturmek aslında zor oldu ama sounucu gorunce ıyıkı yapdım dıyom :)

falmı dedın :)...gelıyommmm hemennnn ...edıcez valla ben gelmeının yollarına bakıyom tatlum :)..evet koklayarak opde gecsın mıs kokun bana :)..bıde nargıle ıcelım ama :)

Ayıpsın,istediğin nargile olsun
Hisarın en güzel nargilecisine götürürüm seni
Karşılıklı fokurdatırızkaydirigubbakcemile3

ayy bıtenem benım ılk masum masalımsın sende :)...benı sevmeyen varmı ? guzel sor var sanırım oda cekemeynler hehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…