stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

ne bulusmaydı ama :emir_bebek:
gelen arkadaslarıma cokkkk teşekkur edıyom süper bı gundu bence :teytey: :teytey: :teytey:
gelmeyenlerede :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
kar'dan 3. bulusma pek yakında :dance: :dance:

Valla ne iyikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 olur biliyormusun gelemedim zaten kahroldum:nazar::nazar::nazar: offf offfff. Kader utansın, kaçırdım şamatayı.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ayol şimdi mi gördün demezler mi insana :tomato: ama şimdi gördüm :sm_confused:

hepiniz çok şeker samimi çıkmışsınız, inşallah bidahakine ben de gelirim :teytey:

leydimi ilk defa bu kadar gördüm :asigim: filiz gibim maşşallah... :nazar:

karcım seni zaten bütün organizasyonlardan tanıyoruz artık kaydirigubbakcemile3 hepiniz süpersiniz :lepi:

çenebazım eksikti görmeyen artık resimler kaldırılabilir :lepi:

çok güzel çıkmışsınız maşallah
nazar değmesin kızlar, dostluğunuz daim olsun :nazar:

yeter bu kadar sergı kızlar :9..hepınıze teşekkurler geldgnız ıcın :)..

eveeet bir mutlu masalda burada son buldu. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.
Teşekkürler Türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız :))

hehee 3.görüşmede görüşürüz kızlar kar ile şöyle ıssız sessız bı yer bakıyoruz sızı kacırı kkda fıdye isticez:)

hehee 3.görüşmede görüşürüz kızlar kar ile şöyle ıssız sessız bı yer bakıyoruz sızı kacırı kkda fıdye isticez:)

Valla kimse fidyeyi vermez kötükedihüso bir de üste para verirler kafamçokkarıştı bunları geri getirmeyin diye:roflol:

fidyeyi bonkör birinden isteyin nan. yoksa elinize kalırız:):)
düşünüyorum kazen öder mi acaba???

kazen bayram eder basımdan bırı gettı dıye :)..bence :)..

zuhauhauhauh Sevinir eLßet Karcım sengözlerimebaksanab ßir dahaki ßuLu$ma PiknikLi oLsun ßeaaa.... Desißel aßLi$kom da geLsinnnnnnnnnnnnnn Mısırım da geLsinnnnnnnnn delikafadulden

X