stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

karcım senın yerın ayrı yevrım tabı once senı alıcam eve :)) muhahah sende gıy pıjamanı gel leopar desenlı olsun:))

he canım he o morlu kokoş bendimmşakkıdı
seninde benden kalır kokoşluğun yoktu yevrüüüümmmmmmmCADIARZU:jeyyar:delikafaduldensengözlerimebaksanab

ahretliğim, canım dostum çokom , gözümün nuru:asigim:
aramıza ne kadar zaman, mesafa, yoğunluk işte her ne girdiyse benim kalbimde çok çok özel bir yerin var:1hug:
bunu zaten biliyosun ama bi kere daha yazmak istedim
istanbuldan da sana sevgiler bol öpücükler gönderiyoruz zeynomla beraber sana ve nişanlısına
Şeniz

Ayıpsın,istediğin nargile olsun
Hisarın en güzel nargilecisine götürürüm seni
Karşılıklı fokurdatırızkaydirigubbakcemile3

ohhh hemde cıleklı içerız hehe ay du gaza geldım gelıyom ben bekle tatlum kar ızmırde :)

Millet şşşiii beni dinleyin...

Bir sonraki buluşma izdivaç programında haa... Özellikle bekarlara duyurulur :lepi:

allah senı napmasın emıııı..
kız gormedın mı nasıl kızlar sevgululerıyle gelıyodu oraya onlar bulmussa bız haylı haylı evlenırız delu :)...

yapmammı allah allah :)....

allahs enı kahretmesın rezıl ettın ebnı dımı sen cocukla kapıda beklıyom dıyınce nasıl geldmı ben bıle bılmıyom ...

sagol canım benım elımden geldgnce en ıyısı ıcın :)

ayy canım hekese mesaj attım topıc bayag acıkda kaldı .

görmemişm ki buaralar pek dolaşamamıştım öyle o bölümü:çok üzgünüm:
ama çok güzel eğlenmişsiniz gördüğüm kadarıyla 3. buşulşmada katılabilirim inşallah mümkün olursaa.s

o kadar resim çektirdik bekarız diye ama hiiiçç... Koca forumda kimsecikler şu kız hanımhanımcık birine benziyo dememiş... Ben en iyisi şu Esranın programına katılam yoksam evde kalcem...-tatlicadiarzu-

ay kopdum resmennn ama maşallah cok gzuelsın canemm..rabbım hayırlı kızmetler veırı ınşallah :)

ınş canım beklerım :)

karcım senın yerın ayrı yevrım tabı once senı alıcam eve :)) muhahah sende gıy pıjamanı gel leopar desenlı olsun:))

heheh oldu kuzumda ben sıyah gıysem olmazmı..:)...ozamana kadar bende evlenıp gelırım tatlum merak etme sen :)

karrrrrrrrrrrrrr
ben istanbula kaçarım muhakkak
o zamana buluşma yaparık

ya en guzel anlardan bırı ıse:)...
gelenlerı tanımak ıcın corell burcums ozlem dıye gelenlerın duycagı sekılde bagırmak oldu mıllet kesın bana delı demısıtr yaww:)..

kızlar biraz geç oldu ama bende bir iki satır bişi yazmak istiyorum.
öncelikle Kar'a çok teşekkür ederim bizi toplaştırdığı, kaynaştırdığı için...ŞenizŞenizŞeniz
ben biraz erken kalktım.a.s keşke daha fazla kalabilseydim.senağlama
hepinizle daha çok muhabbet etmek isterdim.
neyse artık umudumuz diğer buluşmaya.:lepi::1hug:
hepinizle tanıştığıma memnun oldum.a.s. sıkı dostluklarımız olsun inşallah.:Saruboceq:
cevahir buluşmasının gülleri...hihoyyythihoyyythihoyyyt gözüm hepinizi aradı nan.a.s yalanım varsa yalan olayım:içelim::enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…