stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

ülen bitli sen ne doymaz şeysin öle önünde senden büyük ablaların el değmemiş gül, balta girmemiş orman gibi dururken sen 2. içinmi katılcan...
Sakın katılam deme sen bu fiziknen bizim kısmetimizide bağlarsın...:nazar:

hay ağzına sağlık cnmmmalkisalkisalkis:roflol:

daha yeni keşfediomya böyle detayları,ne keyfliymiş kk üyeliği yaaa kaydirigubbakcemile2

Kızlar süpersiniz valla, bensiz biraz yavan geçmiştir ama idare edin, birdahakine artıka.s.a.s.a.s.
beyzacım çok tatlısın, zaten çok iyi bir insansın ve iyi bir dostsun. Aramızda 10 yaş olmasına karşı yaşıtım gibi seni bir arkadaş olarak görüyorum.
Karcım, yine çok güzel bir organizasyon başarmışsın, emeğine sağlık.a.s. bütün şirinliğinde üstündeymiş yani.

Masummasal yine çok hoş gözüküyorsun maşallah sana, beyzanın dediğine göre boyun kadar oğlun varmış,yerimseniben :nazar::nazar::nazar:

diğer arkadaşlarda çok hoş gözüküyorsunuz, Allah dostluğunuzu daim etsin...

istanbul güzel, hava güzel, istanbulun hatunları ayrı güzel....

harika görünüyorsunuz, dostluğunuz daim olsuna.s.

dremcim, lady 34 sizleri gördüğüme çok mutlu oldum, dreamcim söylemeden edemeyeceğim elbisen harika:lepi:
zeynebim ne kadar büyümüş maşallah:nazar:kıyafet çok yakışmışş fıstığa, asya da koca kız olmuş:nazar:çok öpüyorum ikisini de...

a.s.istanbula sevgiler, saygılar...a.s.

resimler çok güzel pembeli minik kıza bayıldım allah bagışlasın.
dostlugunuz daim olsun...

Gelemediğim için hepinizden ayrı ayrı özür diliyorum :çok üzgünüm:mazeretimi kar 'a iletmiştim ama çok istedim aksilik işte:çok üzgünüm: böyle harika insanlarla tanışma fırsatı başka bir zamana kaldı tekrar özür diliyorum :çok üzgünüm:
canımsın ılettım gelemeyısını..dılerım kı bıdahakıne katılırsın tatlum:) tekrar gecmıs olsun dıleklerımle:)
OOOYY OOYY OOYY GÜZELLERE BAK GÜZELLEREEE kaydirigubbakcemile5

DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN KIZLAR, MUHTEŞEMSİNİZ :nazar:

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜK EKSİK OLMASIN :1hug:a.s.:enbuyukkk:

amınnnnn cok sagol canım:)

Amanda aman
Nasıl güzel ve içten
Sıcaklığı buralardan alev alev hissedilen bir buluşma olmuşhihoyyyt
Herkes birbirinden güzel ve zarifalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Benim pudra şekerim,tatlımı tatlı,balmı bal yineŞeniz
Hepinize İzmirden en sıcağından kocaman kocaman öpücükler kızlar
Bu dostluğunuz ömür boyu sürsün inşallah
:nazar::nazar::nazar:

ayyy kuban olam cılegıne :) ınş senlede bulusurz valla okadar ıstıyomkı senle gorsumeyı kacıcam oraya yakında :)..valla super sıcak gectı tatlım pudra şekerıde cılegını oper cok :)..dunya tatlısı mıs kokulu cılegım benım :)

ben gelemicem buluşmalara kışa kadar :KK43:
kışında gelemem kursum başlıyo :KK43:
osun sen gelınce gene toplasırız:)
O kadar kişiye nasıl yaprak saracaksınızhihoyyyt artık sarmaları duyan koşa koşa gelirhihoyyyt
ohh mıssss :)
Herkese birer tane tadımlıkkk mesela. :):) :roflol:

Herkes gelsin diye yapıyom çaktırma esyn.
:roflol:

Şaka bi yana yaparız nolecekkk, KK yaprak sarması görsün cokacimcoookcokacimcoook
ama ben ıclı kofte ıstıyommm:)
Bi dahakine tam piknik havası olcek. Kız burcu ipimizi topumuzuda getirekmi alan genişmi...
ayy kk pıknıkde hehe :)
kızlar :)) hangı orman a gıdıceksınzı bende gleıcem maskemı cıkartıppp muhahahah nurı alkoc olup ılacımıda alırım gelırm :)))) zuhahahaah sızlerı tanıdıgımaa cok ama cokk sevındım cok fazla konusmadaım dıger arkadaslara amam bı guler yuzlerı yetı hepınzı kocamannn optum bakalım benım tasınma ıhtımalım var cengelkoye ev bakıorum eger bulurda tasınırsam sızlerı davet edıcegummm kocalarınzıı satın pıjama partısıne buyrunnnnnn :)))

nan bekarlar kımı assında gelsın hee yoksam bızı cagırmıyonmu ?

ayyy kuban olam cılegıne :) ınş senlede bulusurz valla okadar ıstıyomkı senle gorsumeyı kacıcam oraya yakında :)..valla super sıcak gectı tatlım pudra şekerıde cılegını oper cok :)..dunya tatlısı mıs kokulu cılegım benım :)

Bende çok isterim pudra şekerim seninle şöyle karşılıklı birer kahve hüpletmeyi :içelim:
Fallar bendenyerimseniben
ınşallah oda olacak,yüzyüze sohbette edicez.
Bende seni koklaya koklaya öpüyorum,tatlım,balım Şeniz

Bende çok isterim pudra şekerim seninle şöyle karşılıklı birer kahve hüpletmeyi :içelim:
Fallar bendenyerimseniben
İnşallah oda olacak,yüzyüze sohbette edicez.
Bende seni koklaya koklaya öpüyorum,tatlım,balım Şeniz

falmı dedın :)...gelıyommmm hemennnn ...edıcez valla ben gelmeının yollarına bakıyom tatlum :)..evet koklayarak opde gecsın mıs kokun bana :)..bıde nargıle ıcelım ama :)

kızlar hepinizde harikasınız..anacım kk da ne hatunlar varmış maaşaallahh:nazar:ısrarla yeni bir buluşma istiorum ben yaa bende tanışmak istiorum valla kıskanmadım desem yalan olur..hafta içi olsaydı BURFE ile katılacaktık neyse kısmet değilmiş..bidahaki buluşma hafta içi olur inş..sizleri resimlerden de olsa görmek güzeldi..buluşmayı düzenleyen KAR arkadaşım senide kutluyorum...bu güzellikleri bizimle paylaştığın için..a.s.:enbuyukkk:

cok teşekkur ederım bu guzel ıltıfatları duydukca gene yapasım gelıyo :)bıdahakıne kesın beklıyom ozaman :)..gercekdende süper bı dostluk yasadık dılerım kı herkes tadar bu kk dostlugunu reele donusturmek aslında zor oldu ama sounucu gorunce ıyıkı yapdım dıyom :)

falmı dedın :)...gelıyommmm hemennnn ...edıcez valla ben gelmeının yollarına bakıyom tatlum :)..evet koklayarak opde gecsın mıs kokun bana :)..bıde nargıle ıcelım ama :)

Ayıpsın,istediğin nargile olsun
Hisarın en güzel nargilecisine götürürüm seni
Karşılıklı fokurdatırızkaydirigubbakcemile3

şimdiiii arkadaşlar,öncelikle buluşmaya gelmekle çok iyi yapmışım diye düşünüyorum,ben çok hoş vakit geçirdim,ilk geldiğimde nerdesiniz diye Kar'ı aradım ama saolsun beni eeen tepeye biyere yönlendirdi şutarafagitti allahtan devreye esse girdide doğru yolu bulabilidim :) esse çok sıcak,çok samimi ve güzel.
masaya yaklaşırken gözüme ilk beyyza takıldı,çok samimi bir karşılamaydı,beyyza erken kalktı ama benneyaptımki yada ben geç geldim kaydirigubbakcemile3 neyse kısaca beyyzayı seviyorum :)
corel çok hoşsohbet,biz biraz uzak oturduk ama çok samimi bie insan olduğu gözümden kaçmadı,kapıcının bitli kızı,burdan konuşmak kolay,ilaçlı gazozlar falan,eczane yalalnını bırak,o kadar kadını bi arada görünce korktum de :tomato: sende çok şekersin cnm
dreamlover erken gidenlerden,biraz daha kalsa çocuklar kaynaşırdı(bizde) ama olmadı,başka buluşmaya inşallah,karşımda oturan cimcimeydi sanırım,oda çok sıcaktı,çocuk olunca hayat nasıl değişiyor başlıklı konuşmamla onu evlilktende çocuktanda soğuttuğumu düşünüyorum :roflol:
hemen yanımda oturan arkadaş zekiye,nickin neydi yaa unuttum oda zekiyeydi sanırım,hafızam iyidir aslında ama kusura bakma cnm :)zekiye çok şeker,çok masum,tertemiz bi kız,esyn fazla sohbet edemedik ama çok hoşsohbet ve pozitif elektrik veriyor,aslında tamda sohbet etmeye başlamışken ben ayrılmak zorunda kaldım :) yasemindug(nicknin böylemiydi) seninde çok farklı buldum,samimi ve net,çocuktan sonra sosyal hayat konulu sohbetimiz yarım kaldı senle yerimseniben
kar,zaten ilk göz ağrımız,onu sevmeyen varmı
ismini unuttuğum biri varsa özür dilerim,hepiniz ayrı ayrı özel insanlarsınız,benden önce giden ve benden sonra gelen görmediğim arkadaşlarada slm,görmek isterdim ama başka bahara artık yerimseniben

ayy bıtenem benım ılk masum masalımsın sende :)...benı sevmeyen varmı ? guzel sor var sanırım oda cekemeynler hehe

X