stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

beyzacım senıde tanımak guzledı kıznın reısmelrı bend eammanasıl ıletıcegımı bılmıorum sana :) asya cıkın cok uzn kalamadın ama olsun senı az da olsa gorebıldık

beyzacım senıde tanımak guzledı kıznın reısmelrı bend eammanasıl ıletıcegımı bılmıorum sana :) asya cıkın cok uzn kalamadın ama olsun senı az da olsa gorebıldık

bitlii birincisi şu yazını eccük okunaklı yaz bee:mymeka:
heç bişiyy anlaşılmıyoo:1closedeyes:
iskincisi beyza bekar cnm sen ms edayla karıştırdın:nazar:
asya ms edanın kızıkaydirigubbakcemile3

beyzam ne zaman evlendinde çocuğun oldu canım,
insan bizede haber verir dimi?
Pek hızlıymışsın yane, bunada değinmeden geçemiciğimmm...:roflol:

bitlii birincisi şu yazını eccük okunaklı yaz bee:mymeka:
heç bişiyy anlaşılmıyoo:1closedeyes:
iskincisi beyza bekar cnm sen ms edayla karıştırdın:nazar:
asya ms edanın kızıkaydirigubbakcemile3

hahahahahahah hahahahah allah benı top yapsın emı allahımmmm ya napım nıklerı unutum ıste bee guleyınnnn

şimdiiii arkadaşlar,öncelikle buluşmaya gelmekle çok iyi yapmışım diye düşünüyorum,ben çok hoş vakit geçirdim,ilk geldiğimde nerdesiniz diye Kar'ı aradım ama saolsun beni eeen tepeye biyere yönlendirdi şutarafagitti allahtan devreye esse girdide doğru yolu bulabilidim :) esse çok sıcak,çok samimi ve güzel.
masaya yaklaşırken gözüme ilk beyyza takıldı,çok samimi bir karşılamaydı,beyyza erken kalktı ama benneyaptımki yada ben geç geldim kaydirigubbakcemile3 neyse kısaca beyyzayı seviyorum :)
corel çok hoşsohbet,biz biraz uzak oturduk ama çok samimi bie insan olduğu gözümden kaçmadı,kapıcının bitli kızı,burdan konuşmak kolay,ilaçlı gazozlar falan,eczane yalalnını bırak,o kadar kadını bi arada görünce korktum de :tomato: sende çok şekersin cnm
dreamlover erken gidenlerden,biraz daha kalsa çocuklar kaynaşırdı(bizde) ama olmadı,başka buluşmaya inşallah,karşımda oturan cimcimeydi sanırım,oda çok sıcaktı,çocuk olunca hayat nasıl değişiyor başlıklı konuşmamla onu evlilktende çocuktanda soğuttuğumu düşünüyorum :roflol:
hemen yanımda oturan arkadaş zekiye,nickin neydi yaa unuttum oda zekiyeydi sanırım,hafızam iyidir aslında ama kusura bakma cnm :)zekiye çok şeker,çok masum,tertemiz bi kız,esyn fazla sohbet edemedik ama çok hoşsohbet ve pozitif elektrik veriyor,aslında tamda sohbet etmeye başlamışken ben ayrılmak zorunda kaldım :) yasemindug(nicknin böylemiydi) seninde çok farklı buldum,samimi ve net,çocuktan sonra sosyal hayat konulu sohbetimiz yarım kaldı senle yerimseniben
kar,zaten ilk göz ağrımız,onu sevmeyen varmı
ismini unuttuğum biri varsa özür dilerim,hepiniz ayrı ayrı özel insanlarsınız,benden önce giden ve benden sonra gelen görmediğim arkadaşlarada slm,görmek isterdim ama başka bahara artık yerimseniben

tatLummm bende seni çok seviyorumŞenizŞenizŞeniz replere boğarım seni kuşum sen mutlu ol yeter:1hug::1hug::1hug:

o kadar resim çektirdik bekarız diye ama hiiiçç... Koca forumda kimsecikler şu kız hanımhanımcık birine benziyo dememiş... Ben en iyisi şu Esranın programına katılam yoksam evde kalcem...-tatlicadiarzu-
cimcimem annem birlikte sulanalım esra'ya...belki bize de bir kısmet bulurkaydirigubbakcemile3 seni de çok sevdim canum benim:1hug:

Kızlar süpersiniz valla, bensiz biraz yavan geçmiştir ama idare edin, birdahakine artıka.s.a.s.a.s.
beyzacım çok tatlısın, zaten çok iyi bir insansın ve iyi bir dostsun. Aramızda 10 yaş olmasına karşı yaşıtım gibi seni bir arkadaş olarak görüyorum.
Karcım, yine çok güzel bir organizasyon başarmışsın, emeğine sağlık.a.s. bütün şirinliğinde üstündeymiş yani.

Masummasal yine çok hoş gözüküyorsun maşallah sana, beyzanın dediğine göre boyun kadar oğlun varmış,yerimseniben :nazar::nazar::nazar:

diğer arkadaşlarda çok hoş gözüküyorsunuz, Allah dostluğunuzu daim etsin...
serayy'ım canım benim dostum... damadımın annesi... bende çok seviyorum seni.:sm_cool:ne güzel yazmışsın. sevindirik oldum yaaaa.:sm_cool: bidenem benim replere boğcem seni[:roflol::1hug:a.s.:nazar::nazar::nazar:/I]

Annam Allah mı şaşırttı senidelikafadulden
cimcime kıs duyuyor musun kısmetim açılıyor galiba.sırnaşık şey
yakında evlenip çoluk çocuğa mı karışıyorum nekaydirigubbakcemile3
bitli hatun taş gibim maşallah:nazar::nazar::nazar: bir de şekerkaydirigubbakcemile3üstüne bir de evli ve çocuklu:1shok::1shok: öpüyorum senia.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
beyzacım bende senı optum ama he sımdık hatırladımsenı gozluklu olandın heheh okey sekr kız cendy yevrım senın ıcın bı oglan yapıcam

maşşallah :nazar:harika görünüyosunuz:lepi:burcums ta varmış mekan harika bende katılmayı çok isterdim ama pazar günü olduğu için zordusenağlamadremlover bgn ne giydin topiğinden tanıyorum yine şıklığınla göz kamaştırıyosun:nazar: mekan çok güzelmiş ya ilk fırsatta görmeliyim bu arada havada çok güzel şansınıza bgn çok rüzgar vardı rabbim dostluğunuzu daim etsin:Saruboceq:

kapıcınınbitli kızı nickinden dolayı merak etmiştim seni ben hiç bit göremedim sende yaaaa çok tatlı görünüyodun :nazar:

kapıcınınbitli kızı nickinden dolayı merak etmiştim seni ben hiç bit göremedim sende yaaaa çok tatlı görünüyodun :nazar:

evet orayada gıdınce herkez bıtlı dınce nasıl bısey sanıorladıkı benı anlamdım senmsıon dıye saskın saskın baktılar tesekkur edrım buarda begendıgın ıcın benu

kız layd im hemen tanıdım valla seniiiiiiiiii

Şahane görünüyorsunuz kızlarrrr
Allah bozmasın yaw
Kapıcınınbitli kızı seni gördüğümede memnun oldum
Kar seni de canım

kızlar biraz geç oldu ama bende bir iki satır bişi yazmak istiyorum.
öncelikle Kar'a çok teşekkür ederim bizi toplaştırdığı, kaynaştırdığı için...ŞenizŞenizŞeniz
ben biraz erken kalktım.a.s keşke daha fazla kalabilseydim.senağlama
hepinizle daha çok muhabbet etmek isterdim.
neyse artık umudumuz diğer buluşmaya.:lepi::1hug:
hepinizle tanıştığıma memnun oldum.a.s. sıkı dostluklarımız olsun inşallah.:Saruboceq:
cevahir buluşmasının gülleri...hihoyyythihoyyythihoyyyt gözüm hepinizi aradı nan.a.s yalanım varsa yalan olayım:içelim::enbuyukkk:

resa kuzum :) var oldgm muddet sızın ıcın calısıcam hehe:)..sıyasetcı oldum ayw bı anda :)..yaz gelıyo benım mevsımım bıtıyo tatlım ben kar ım sadece kısın falıyetteyım artıık sıra sızde:)

selam arkadaşlar...........nasılsınız.......karcım nasılsın

alkisalkisalkisalkisalkisalkis süper görünüyorsunuz vala.imrendim size:) delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

X