stanbul rekor 2 Anadolu bulutu :)

Nan cimcime iple topla sen zor koca bulun. :roflol:

Özlem'in dediği gibi o tür şeyler yasak malesef. Ama bir gün de ipli toplu organizasyon yaparız. hihoyyythihoyyyt

KapicininBitliKizi kanımca seninle buluşmamamız bir şans oldu, canımı kurtarmışım. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden :roflol::roflol::roflol:

kızlar hepinizde harikasınız..anacım kk da ne hatunlar varmış maaşaallahh:nazar:ısrarla yeni bir buluşma istiorum ben yaa bende tanışmak istiorum valla kıskanmadım desem yalan olur..hafta içi olsaydı BURFE ile katılacaktık neyse kısmet değilmiş..bidahaki buluşma hafta içi olur inş..sizleri resimlerden de olsa görmek güzeldi..buluşmayı düzenleyen KAR arkadaşım senide kutluyorum...bu güzellikleri bizimle paylaştığın için..a.s.:enbuyukkk:

Kız ne biliyin belki kısmetim atacağım topun ucundadır, belki kafasına vururda beni öle farkeder.. :1closedeyes:

Ay hala gülüyorum yaa dün nicklerle birbirimize seslenmemiz çok komikti. Bitlii yada coreeel diye bağırınca etraftakilerin bakışlarını görmeliydiniz...

hehehe ya ınsanlar bıtlı dıyınce sancaklarkı gercekten ya adı bıtlı yada bu guzel gacunun adı bıtlı dıcekelr aynı dursun ısmı gıbı hehehehe epunuzu tek tek opuorummmm

:jeyyar:
Nan cimcime iple topla sen zor koca bulun. :roflol:

Özlem'in dediği gibi o tür şeyler yasak malesef. Ama bir gün de ipli toplu organizasyon yaparız. hihoyyythihoyyyt

KapicininBitliKizi kanımca seninle buluşmamamız bir şans oldu, canımı kurtarmışım. delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden :roflol::roflol::roflol:
ahhhh annem sen benım yanıma gelseydın hıc ayrılmazdın benım yanımdannn merak etme hafta sonu oldugundan dolayı ılac alamdım eczaneler kaplıydı :):jeyyar:

Sende hemen gelip kaçma, ateş almaya mı geliyon :a015:

Bi dahaki buluşma Yuşa Tepesinde ona gel muhakkak, yaprak sarıcaz size. :) kaydirigubbakcemile2

yuşa mı :1shok: üsküdar tepesine zor geldim oraa nası gelim biri arabaylan alsın beni -tatlicadiarzu-
leydi sevimsizi sendemi gittin nan
bi sen eksiktin heee
göz zevkimi bozdunn :nazar:
şakkıdı
Ay hala gülüyorum yaa dün nicklerle birbirimize seslenmemiz çok komikti. Bitlii yada coreeel diye bağırınca etraftakilerin bakışlarını görmeliydiniz...

uyy :1shok: iyiki erken kalmışım :roflol:

500t'ler karşıdan Kavacık köprüsüne geliyo galiba. Hele bi o gün gelsin alırıs seni şekerüm...

yuşa mı :1shok: üsküdar tepesine zor geldim oraa nası gelim biri arabaylan alsın beni -tatlicadiarzu-

şakkıdı

uyy :1shok: iyiki erken kalmışım :roflol:

ewet en ıyısnı sen yaptın ıyıkı erken kalktın bunlar hepsı resjımde ben olnara baktıkca ıstahım acıldı senıne kapanırdı kesınsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

şimdiiii arkadaşlar,öncelikle buluşmaya gelmekle çok iyi yapmışım diye düşünüyorum,ben çok hoş vakit geçirdim,ilk geldiğimde nerdesiniz diye Kar'ı aradım ama saolsun beni eeen tepeye biyere yönlendirdi şutarafagitti allahtan devreye esse girdide doğru yolu bulabilidim :) esse çok sıcak,çok samimi ve güzel.
masaya yaklaşırken gözüme ilk beyyza takıldı,çok samimi bir karşılamaydı,beyyza erken kalktı ama benneyaptımki yada ben geç geldim kaydirigubbakcemile3 neyse kısaca beyyzayı seviyorum :)
corel çok hoşsohbet,biz biraz uzak oturduk ama çok samimi bie insan olduğu gözümden kaçmadı,kapıcının bitli kızı,burdan konuşmak kolay,ilaçlı gazozlar falan,eczane yalalnını bırak,o kadar kadını bi arada görünce korktum de :tomato: sende çok şekersin cnm
dreamlover erken gidenlerden,biraz daha kalsa çocuklar kaynaşırdı(bizde) ama olmadı,başka buluşmaya inşallah,karşımda oturan cimcimeydi sanırım,oda çok sıcaktı,çocuk olunca hayat nasıl değişiyor başlıklı konuşmamla onu evlilktende çocuktanda soğuttuğumu düşünüyorum :roflol:
hemen yanımda oturan arkadaş zekiye,nickin neydi yaa unuttum oda zekiyeydi sanırım,hafızam iyidir aslında ama kusura bakma cnm :)zekiye çok şeker,çok masum,tertemiz bi kız,esyn fazla sohbet edemedik ama çok hoşsohbet ve pozitif elektrik veriyor,aslında tamda sohbet etmeye başlamışken ben ayrılmak zorunda kaldım :) yasemindug(nicknin böylemiydi) seninde çok farklı buldum,samimi ve net,çocuktan sonra sosyal hayat konulu sohbetimiz yarım kaldı senle yerimseniben
kar,zaten ilk göz ağrımız,onu sevmeyen varmı
ismini unuttuğum biri varsa özür dilerim,hepiniz ayrı ayrı özel insanlarsınız,benden önce giden ve benden sonra gelen görmediğim arkadaşlarada slm,görmek isterdim ama başka bahara artık yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar biraz resimde bizim burcums özlem topiğinde var oraya da bakınşakkıdı

corel çok hoşsohbet,biz biraz uzak oturduk ama çok samimi bie insan olduğu gözümden kaçmadı
teşekkürler
ben hala anlattığın hikayeye takıldım tam dinliyemedim meraktan çatlıcam şu polisle ilgili olan.
sen kalk komşunun çocuğunu getir benim çocuğum de millete
valla inanmam sen daha genç kızsın

Masummasal hoşgeldin. Arabadaki ağlama taktiğini hiç bir zaman unutmıcam daha sonraki dönemlerde uygulamak için çaldım haberin ola...

Çocuktan korkma olayına gelince şimdiden sonra evet korkuyorum... Ama sizin gibi genç anneleri görünce ülen 18'imde niye evlenmemişim diye kızıyorum kendime... Çok üzgünüm çoook

teşekkürler
ben hala anlattığın hikayeye takıldım tam dinliyemedim meraktan çatlıcam şu polisle ilgili olan.
sen kalk komşunun çocuğunu getir benim çocuğum de millete
valla inanmam sen daha genç kızsın

onu bi ara tekrar anlatırım cnm,hikaye rezaletin son perdesi,burdan kötü örnek olmayalım dimi kaydirigubbakcemile3
ayrıca çocuk benim çocuum valla kimseden almadım,bizzat kendim doğurdum :CüvCüv:
canım sende foto vardı galiba bir iki tane,sana msn yazsam bana atarmısın onları a.s.

Cımcıme eses hemen bul kızm kendıne atla yolda gordugune
olmadı hepımız ızdıvac programına gıodelım ya orda bekalra bulruuz

onu bi ara tekrar anlatırım cnm,hikaye rezaletin son perdesi,burdan kötü örnek olmayalım dimi kaydirigubbakcemile3
ayrıca çocuk benim çocuum valla kimseden almadım,bizzat kendim doğurdum :CüvCüv:
canım sende foto vardı galiba bir iki tane,sana msn yazsam bana atarmısın onları a.s.

tatlım 1-2-3 sayfalarda var
ama msn'ni yolla
akşam hepicini yollarım sana

o kadar resim çektirdik bekarız diye ama hiiiçç... Koca forumda kimsecikler şu kız hanımhanımcık birine benziyo dememiş... Ben en iyisi şu Esranın programına katılam yoksam evde kalcem...-tatlicadiarzu-

Masummasal hoşgeldin. Arabadaki ağlama taktiğini hiç bir zaman unutmıcam daha sonraki dönemlerde uygulamak için çaldım haberin ola...

Çocuktan korkma olayına gelince şimdiden sonra evet korkuyorum... Ama sizin gibi genç anneleri görünce ülen 18'imde niye evlenmemişim diye kızıyorum kendime... Çok üzgünüm çoook

canım ben zaten ağlıyodum,senaryoyu üzerine yazdım sadece kaydirigubbakcemile3
yıllar geçti ama aklıma geldikçe çok gülüyorum buna yaaa.

boşver iyikide erken evlenmemişsin,gençliğinin ve hayatın tadını çıkar bence :kahve:

X