Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Biri özet geçsin.......belden yukarısı fit belden aşağısı balık etli..........ben şimdi squats yapmalı mıyım

basen kalça problemi varsa bence en iyi spor yürüyüş . birde bazı hareketler var . ama en önemlisi yürüyüş . sadece squat yaparak incelemezsin . tabi incelmede istediğin bariz bir farksa squat yetmez . kalori yakman gerek .

Aynı ağırlıktaki yağın hacmi kasın hacminden büyüktür.. Bu nedenle protein ağırlıklı beslenerek yağlarımızı uzun uğraşlar sonucu kasa döndürebilirz ve eski halinden daha küçük bir görüntü olacaktır mutlaka. Ama buna ulaşmak o kadar kolay değil ki zaten.. Kalınlaşarak kaslanması için heralde protein tozlarını kafaya dikmek lazım.

Son düzenleme:
Aynı ağırlıktaki yağın hacmi kasın hacminden küçüktür. Bu nedenle protein ağırlıklı beslenerek yağlarımızı uzun uğraşlar sonucu kasa döndürebilirz ve eski halinden daha küçük bir görüntü olacaktır mutlaka. Ama buna ulaşmak o kadar kolay değil ki zaten.. Kalınlaşarak kaslanması için heralde protein tozlarını kafaya dikmek lazım.

hayır işte bunu yanlış biliyosun :KK20:
bak burda resmi bile varr:KK23:
Eki Görüntüle 1078979

tembel masci:KK19::KK19::KK19::KK53::KK53:

heee tamam o zaman sorun degıl:KK1::KK1:

la ben jillian yapıyordum
sakatlandım iki hfta belim yamuk gezdm agrıdan :KK25:
korkuyorum o yüzden şimdi
doktor yüzmeye git bilip bilmediğin şeyleri yapma dedi
yarın yüzmeye yazılcam bakalım.

la ben jillian yapıyordum
sakatlandım iki hfta belim yamuk gezdm agrıdan :KK25:
korkuyorum o yüzden şimdi
doktor yüzmeye git bilip bilmediğin şeyleri yapma dedi
yarın yüzmeye yazılcam bakalım.

hımmmm sakatlandıysan yapma tabı:13::13:

hımmmm sakatlandıysan yapma tabı:13::13:

Sevgili Tolin:KK3:
Konu sahibesi olarak Rica etsem bana özet olarak kalnlaştırıyor mu inceltiyor mu bu squat özetler misin :KK17:
Ben de kilo almak isityorum ama lömbür lömbür yağ değil de güzrl fit vücut için 168 im şu an 45 kiloyum:KK5: 50 kilo olunca mı yapmaya başlasam squat popolarını gördükçe içim gidiyor da:KK53:

Sevgili Tolin:KK3:
Konu sahibesi olarak Rica etsem bana özet olarak kalnlaştırıyor mu inceltiyor mu bu squat özetler misin :KK17:
Ben de kilo almak isityorum ama lömbür lömbür yağ değil de güzrl fit vücut için 168 im şu an 45 kiloyum:KK5: 50 kilo olunca mı yapmaya başlasam squat popolarını gördükçe içim gidiyor da:KK53:

sevgili tiramisu:KK3::KK1:
anladıgım kadarıyla once kalınlaştırıyo sonra inceltiyo ve agırlıkla yapıldıgı zamanda kalınlaştırıyo :KK1:ama bence sen sımdıden basla yaza az bi zaman kaldı şurda:KK3:

sevgili tiramisu:KK3::KK1:
anladıgım kadarıyla once kalınlaştırıyo sonra inceltiyo ve agırlıkla yapıldıgı zamanda kalınlaştırıyo :KK1:ama bence sen sımdıden basla yaza az bi zaman kaldı şurda:KK3:

İlkokulda yazdığımız hatıra defterlerşne başlar gibi oldu değil mi bana bu kalbin kadar temz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim:KK1:
o zaman ben ağırlıkla başlayayım madem:KK23:
Ama şöyle bi durum var şimdi zaten zayıfım kilo almamı engellerim diye korkuyorum bu kiloda başlarsam:KK31:

İlkokulda yazdığımız hatıra defterlerşne başlar gibi oldu değil mi bana bu kalbin kadar temz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim:KK1:
o zaman ben ağırlıkla başlayayım madem:KK23:
Ama şöyle bi durum var şimdi zaten zayıfım kilo almamı engellerim diye korkuyorum bu kiloda başlarsam:KK31:

kilo almanı engelleyecegını sanmıyorum cunku kas yagdan daha agır ama daha fit gorunecegın ıcın daha zayıf gorunebılırsın bak şöyle:nazar:
$Ýçerik.jpg

kilo almanı engelleyecegını sanmıyorum cunku kas yagdan daha agır ama daha fit gorunecegın ıcın daha zayıf gorunebılırsın bak şöyle:nazar:
Eki Görüntüle 1079013

kilo ve boyumdan anladığın üzere çok bi yağ tabakam yok muhtemelen var olan kasları genişleticem acıcık:KK1:
pek bi fark olmayacak görüntümde desene:KK31:
en sağdaki hatun iyimiş :KK9: Benim popo da 90 ama 95 istiyorum bacaklarım acıcık kalınlaşsın bari 46 olayım öyle başlayayım olur mu izin çıktı mı senden :KK53: :KK1:

kilo ve boyumdan anladığın üzere çok bi yağ tabakam yok muhtemelen var olan kasları genişleticem acıcık:KK1:
pek bi fark olmayacak görüntümde desene:KK31:
en sağdaki hatun iyimiş :KK9: Benim popo da 90 ama 95 istiyorum bacaklarım acıcık kalınlaşsın bari 46 olayım öyle başlayayım olur mu izin çıktı mı senden :KK53: :KK1:

bence olur sana tavsıyem squattan sonra makarna türü yanı karbonhidrat agırlıklı beslenmen o zaman bacakların ve popon kalınlasır:KK34:

bence olur sana tavsıyem squattan sonra makarna türü yanı karbonhidrat agırlıklı beslenmen o zaman bacakların ve popon kalınlasır:KK34:

Tamam o zaman anlaştık teşekkür ederim tavsiyeler için:KK39::KK54:

Ha bir de o squat programlarındakş gibi 200 lere çıkıyormuşun yaparken günü geldiğinde?

Son düzenleme:
Tamam o zaman anlaştık teşekkür ederim tavsiyeler için:KK39::KK54:

Ha bir de o squat programlarındakş gibi 200 lere çıkıyormuşun yaparken günü geldiğinde?

ben daha o kadar ilerleyemedim:KK60:
ama alıştıktan sonra cok kolay yapılıyomu sana tavsiyem ilk iki üc gun ısınma hareketlerı yap sadece cunku dırek squatla baslayınca fena agrı yapıyo:nazar:

ben daha o kadar ilerleyemedim:KK60:
ama alıştıktan sonra cok kolay yapılıyomu sana tavsiyem ilk iki üc gun ısınma hareketlerı yap sadece cunku dırek squatla baslayınca fena agrı yapıyo:nazar:

:KK1: ben de daha önce yaptı ama 50-75 civarında seyretti:KK53:
korkuyoruk olan yağımı da eriticem diye:KK1:
evet çok fena oluyor titriyordu üst bacak yürürken benim:KK9:

basen kalça problemi varsa bence en iyi spor yürüyüş . birde bazı hareketler var . ama en önemlisi yürüyüş . sadece squat yaparak incelemezsin . tabi incelmede istediğin bariz bir farksa squat yetmez . kalori yakman gerek .

Sanirim bu konuya hakimsiniz benim de ust bacak problemim var yine yuruyus mu en iyisi olurr

Toliin o zaman baslayalim mi ? Yada basladin mi gunde kac tane yapiyosun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X