Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Biz her ay test yaptırmadık zaten doktorda biranda yükselmesini beklemiyordu 6 ay sonra yaptırdık yükselmişti. Heray test yaptırmak daha çok stresli olur demişti zaten doktor

Canım şimdi kkde gezerken gördüm yazını benim eşimde de ileri harekette sorun vardı 6 ay günde 2 kez proxeed kullandı şuanda 7 haftalık ikizlere hamileyim çok şükür
Hayırlı olsun canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne kadar süre sonra hamile kaldın bide ileri hareket kaç oldu sizin

Neden düşük olduğubu bilmşyoruz öyle çocuk planlıyoruz diyw yaptırmıştı eşim öyle çıktı ilacı kullanınca yükseldi ve birdaha düşmedi

Yaaa 😓Tamam canim iyi ki söyledin bunu

Onun icin hem sevin hem de sabirli ol uzun surede de belliolabilri kisa surede de bak 3 gun olacak esim ilacla keciboynuzu ozune baslayali diyor ki sayi arttigi zamanlardaki gibi oluyorum zorla cikior farki kendileri hissedior istek de artior

Onun icin hem sevin hem de sabirli ol uzun surede de belliolabilri kisa surede de bak 3 gun olacak esim ilacla keciboynuzu ozune baslayali diyor ki sayi arttigi zamanlardaki gibi oluyorum zorla cikior farki kendileri hissedior istek de artior
Benim eşim de söylüyor bunu ama demekki sayıya tesiri için biraz daha sabırlı olmalıyım. Bir ara çok umutsuzluğa düşmüştüm zannediyorum ki hemen artış olacak

Benim eşim de söylüyor bunu ama demekki sayıya tesiri için biraz daha sabırlı olmalıyım. Bir ara çok umutsuzluğa düşmüştüm zannediyorum ki hemen artış olacak

Canim bak bizde 1 hafta da belirtiler cikti bir ayda azodan 50 milyon olduk sonra bir ay sonra sadece kürü uyguladik yine dustu pekmezi icince artior bizimkide sadece bir tuhaf 😋 hic sabirsiz olma bizden cok daga zor durumda olanlar var Allah bizimle beraber demekki cok guzl zamanda en guzl sekilde gelecekler 😍😆istikrarli ol kesmeden devam edin artış zamanla oluor

Canim bak bizde 1 hafta da belirtiler cikti bir ayda azodan 50 milyon olduk sonra bir ay sonra sadece kürü uyguladik yine dustu pekmezi icince artior bizimkide sadece bir tuhaf 😋 hic sabirsiz olma bizden cok daga zor durumda olanlar var Allah bizimle beraber demekki cok guzl zamanda en guzl sekilde gelecekler 😍😆istikrarli ol kesmeden devam edin artış zamanla oluor
İnşAllah canım şuan zamanı var diyerek bekliyorum. Burda okudukça da umudum artıyor. ilaç ve kürleri düzenli bir şekilde uygulayıp bekleyeceğiz tevekkül bizden takdir Allah'tan 🤗🌸

Neler kullandınız keçiboynuzu dışında? Klomen kullanıyor eşim bilmiyorum ki fazlası zarar verir mi bazı arkadaşlar öyle yazmışlar da

Neler kullandınız keçiboynuzu dışında? Klomen kullanıyor eşim bilmiyorum ki fazlası zarar verir mi bazı arkadaşlar öyle yazmışlar da

Ben forumda okuyarak keçiboynuzu özü; üzüm pekmezi; fındık; ceviz; bal karıştırıp getiriyorum günde 2 kere. Bir de her aksam havuç suyu iciriyorum 🙈 Bir de incir i akşamdan zeytinyağına koyuyorum . Sabahları 1 adet yiyor.

Ben forumda okuyarak keçiboynuzu özü; üzüm pekmezi; fındık; ceviz; bal karıştırıp getiriyorum günde 2 kere. Bir de her aksam havuç suyu iciriyorum 🙈 Bir de incir i akşamdan zeytinyağına koyuyorum . Sabahları 1 adet yiyor.
İlaç kullanıyor musunuz peki? Keçiboynuzu tüketiyoruz biz de, çekirdek de çok iyi geliyormuş çerez vs. Beklemek ne kadar zor bilsem ki kesin artacak hiç stres yapmiycam :super: İncir yapmayı ben de düşünüyorum ama stres de çok etkiliyor malum. Kendi halinde hiç ses çıkarmadan kullanıyor ilaçlarını bir de inciri getirip strese sokmak istemiyorum onu :olamaz:

İlaç kullanıyor musunuz peki? Keçiboynuzu tüketiyoruz biz de, çekirdek de çok iyi geliyormuş çerez vs. Beklemek ne kadar zor bilsem ki kesin artacak hiç stres yapmiycam :super: İncir yapmayı ben de düşünüyorum ama stres de çok etkiliyor malum. Kendi halinde hiç ses çıkarmadan kullanıyor ilaçlarını bir de inciri getirip strese sokmak istemiyorum onu :olamaz:

Bu hafta Klomen ve Proxeed Başladık. Dr a gittik direk tüp bebek dedi. Bende biraz zorladım dedim tedavisi yok mu pat diye yönlendiriyorsunuz bu ilaçları önerdi. 1 2 gün ben ısırdım unutmasın diye şimdi kendisi içiyor bende takipteyim. Merakla 3 ayın dolmasını bekliyoruz. Konuyu hiç açmıyoruz ve olabildiğince rahat olmaya çalışıyoruz. Bakalım inşallah hayırlı sonuçlarını aliriz.

Canim soguk press özünü arada kurunu yapıorum ilaveten neofortil aldik bu ay bir de cinko iciyorum o ileri hizliyo etkiliyormus. Dogal e vutamini almistik bazen onu da icior simdi de saracoglunun netteki kurunu alicam adam ya ölecek ya duzelecek 😂😂😅😅

X