Erkek İnfertilitesi Sperm düşüklüğü ve Proxeed Plus

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım sonucun ne oldu?

Sizinle aynı durumdaydık. Üstelik bizim sayımız 100.000 di. Morfoloji bakacak sayımız bile yoktu. Biz üç ayda 34.8 milyona çıktık. İsterseniz açtığım konuya bakın. Orda neler yaptığımızı ve kullandığımızi yazdım. Proxeed plus çok etkili ama e vitamini almadan olmaz. Esas spermi üreten e vitamini. Proxeed hızı arttiriyor

Canim daha önce konuşmuştuk oyuzden yazmak istedim. Bizim sayımız 33 milyon totalde hiz yuzde 47 ve morfoloji 1 di
Esim test verdi bugün 3 aydır proxeed plus ve yanında bir cok sey kullandi ve sonuç mucize sayi 136 milyon ileri hiz yuzde 59 morfoloji yuzde 8 oldu mucizeee rabbime şükürler olsun umudunuzu yitirmeyin benim konuma bakabilirsin her seyi detaylı yazdim

Masaallah canim ne gzuel artmis degerler konun nerede detaylari cok merak ettim okumak ıstiyorum

Merhaba bizdede durum ayni ne sayi ne morfoloji var dr direk tup bebek dedi bize esim son caremi diyince proxeed dene demis 3 ay... kullanmaya basladi esim 1 ay olucak.e vitamini hangisini kullaniyorsunuz?

ay harikaa o kadar sevindim ki adınıza gözlerim doldu insallah dah güzel haberlerinizi de alırız

süper valla maşallah darısı başımıza çok sevindim adınıza bakacağım şimdi konunuza

Masaallah canim ne gzuel artmis degerler konun nerede detaylari cok merak ettim okumak ıstiyorum
Etiketliyorum seni canım oradam bakabilirsin buraya link ekleyemedim
ay harikaa o kadar sevindim ki adınıza gözlerim doldu insallah dah güzel haberlerinizi de alırız
Amiiin canim sizinde insallah yeter ki sabir gösterip dayanmaya çalışın Allah yolunuzu açık etsin

İyi günler. Benim eşimde de ilk testde sonuç bayağı kötüydü, 3.varikosel varmış. Ameliyat dediler. Ama bu süreçte bir ay Sperra kullandık. Kasım- Aralık ayında. Neyse Mart'ta başka hastanede test verdi eşim, sayılar iki kat yüksek, hiç bir değeri normalden düşük değildi. Şaşırdık. Doktora sorunca da öbür hastanedeki cihazdan dolayı dedi. Takviye ilaç yazdı, araştırıyoruz şimdi hangisini alalım diye. Ama bana garip geliyor, eğer eşimin değerleri böyleymişse neden hiç hamilelik olmamış, yok doktorun dediği gibi değil de değerler yükselmişse bir ay ilaç kullanması etkiler mi...

birde bu teste bakar mısınız

Merhaba arkadaşlar bende bugün bu proxeed plus aldım 319 TL güncel fiyatı inşallah işe yarar yanında e vitamini ve balık yağı aldım inşallah işe yarar

Merhaba arkadaşlar benim de eşimin sperm sonuçları kötü geldi. Dokuz ay önce hız 25 di şimdi ise 0 çıktı nasıl oldu anlamadık. Varikosel çıkmadı hormonlar da normal. Doktor proxeed verdi 3 yıldır ikinci çocuğu istiyoruz. Yaş da geçiyor ben 37 eşim 42 moralimiz çok bozuldu. Keçiboynuzu kürüne başladım. Burdan da araştırıyorum bakalım neler yapabiliriz diye

Başk sorunları varsa kür zararlı ola bilir. Diğer değerleri normal mi? Varikosel hormon bunlara baktı mı doktor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…