Erkek İnfertilitesi Sperm düşüklüğü ve Proxeed Plus

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
doğal e vitamini hangisi oluyor ki

Son durum nedir, arttı mı beta hcg değeriniz?

Benim esimde sayi 8 milyondu. 3 ay proxeed plus kullandi sonra hamile kaldim.
Bu tarz takviyelerin etkisi en az 3 ay sonra goruluyor. Kullansin esiniz, faydasi olur. Sayi artmazsa o zaman tup bebek dusunun

Proxeed plusın yaninda e vitamini de kullanmisti. Markasi evicap idi sanirim. Ancak sadece sayi dusuktu esimin, ileri hareketliligi falan iyiydi

Benim esimde sayi 8 milyondu. 3 ay proxeed plus kullandi sonra hamile kaldim.
Bu tarz takviyelerin etkisi en az 3 ay sonra goruluyor. Kullansin esiniz, faydasi olur. Sayi artmazsa o zaman tup bebek dusunun
Çok teşekkür ederim cevabınız için bebeğinizle sağlıklı güzel günler dilerim

keçiboynuzu özü ve keçiboynuzu suyu aynı anda kullanılır mı acaba_

saraçoğlunun kürüne başladık da ...

Merhaba bizimde durumumuz sizin gibiydi bir iki yil once uc milyon ve civarinda geziyordu sperm sayisi tabi hareket ve hizda sorun varmiydi bilmiyorduk tup bebek denedim ve tutmadi egecan bey diye bir uroloji doktorunun bir gebe gunlugunde canli yayininin sohbeti vardi onu dinledim ve soyledigine gore sperm sayisi azligi ve hiz morfoloji vs sorunlar tup bebegin tutmasinida engelliyormus esimi israrlarimla urologa yonlendirdim sonra proxeed plus a basladik uc ay icinde fazlasiyla gelisme oldu hiz okadar azdiki neredeyse iki kati artis oldu uc ayda ama sadece proxeed kullanmadik saolsun doktor bey domates suyu ve birde sigarayi birakmasini soylemis esimde yapti halen kullaniyor ilaci daha hamile degilim ama degerler yukseldikce olacagini dusunuyorum baya uzun oldu zamaninizi aldim

çok teşekkür ederim cevabınız için. Acaba ne kadar artış oldu 3 ay kullanım sonucunda sperm sayısında?

çok teşekkür ederim cevabınız için. Acaba ne kadar artış oldu 3 ay kullanım sonucunda sperm sayısında?
Acikcasi o test sonuclarindan cok biaey anlamiyorum sadece doktorun soyledigi kadariyla biliyorum suan sayi sanirim 177.8 yaziyor asıl onemli olan zaten hareketlilikti ilkinde 12 olan hareketlilik suan 36 lara cikmis tabi ileri hareketlilik 1.6 falan dedigim gibi testi okumayi bilmiyorum ama doktor bu sekilde hamile kalabilir dediginden icimiZ rahatladi kendi kadin dogum doktorumada gosterdim oda guzel yukselmis dedi 4ncu ay bitiyor suan bakalim nasip hersey

yani 3 milyonlardan 177 milyona mı çıktı acaba yoksa 17 milyona mı? 17 dir sanırım diğeri çok mümkün değil bildiğim kadarıyla çünkü benim görüştüğüm kadın doğum doktorları sayı bu civarlardaysa normal kabul edilen 15 milyon civarına yükselmiyor demişti o yüzden şaşırdım

Varikosel var mıydı ?Varikosel e rağmen mi yükseldi *-

Sadece bu mesajını okuyarak cevap vermek istiyorum. Bizde bir yıllık evlilik sürecinde çocuk olmayınca doktora gittim. Bekarken de bende pko vardı. Adetim düzensizdi. Yazın 3 4 tane doktora gittim. En gittiğim doktor infertilite doktoruydu. Eşimden de test istedi. Tam değerlerini hatırlamıyorum ama baya düşüktü. Doktora sonucu gösterdiğimizde bu değerlerle aşılama bile olmaz direk tüp bebek dendi. Benim pko ileri derece değilmiş. Hormonlarımda normal çıktı. Bide bundan önceki gittiğim doktor sadece bi muyaene edip klomen vermişti. Ama ben ilk ay için kullanmadım. Daha sonra eşim sigarayı tamamen bıraktı. Hemen keçiboynuzu kürüne başladık. Ve üroloji doktoruna gittik yaklaşık 3 hafta sonra. Varikosel hafif düzeydeydi. Hormonları biraz düşüktü. Bide kürden midir bilmiyorum değerleri yükselmeye başlamıştı. Bize proxeed plus verdi. Biz ilk etapta üç kutu aldık. 3 kutunun bitimine doğru eşimde bende spor yapalım diye bir ay falan sporla ilgilendik. Bu süre zarfında az da olsa yediklerimize dikkat ettik. O ay adetim geç geldi. Yumurtlama testi aldım bide klomeni kullanmaya karar verdim. O ay iki gün yumurtlama gördük. Ve o iki günü ve çatlama gününü değerlendirdik. Baya umutluydum. Çok şükür şuan ikiz gebeliğim var. Bu arada proxed pluss ı kullanırken keçi boynuzu kürüne de devam ettik. İnşallah size de Rabb im en yakın zamanda nasip eder.

Aslinda iki yil oncesi tupbebek icin gittigimizde olculen sperm sayisi 3 milyon civariydi uni hastanesinde yaptirmak istemistik rapor icin arastirma yapiyolar erkek sperm sayisi icin iki haftadabir tahlil istediler ve uc kez 5 milyon altinda cikti aradan iki yil gevtikten sonra esimi ikna ettim ve urologa gitti ilk gittiginde olculen spermde sayiyla ilgili birsey soylenmedi sadece hareket ve hiz probleminden bahsedildi ardindan uc ay proxeed kullandi ve domates suyu falan icti gunluk bir bardak son olcunlerde hersey normal gorundugu soylendi

domates suyunu nerden buldunuz pazardan alıp sıktınız mı naptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…