Erkek İnfertilitesi Sperm düşüklüğü ve Proxeed Plus

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sperm sayısı kac canım
Ilk çocuğun kac yaşında

Neden moraliniz bozuluyor ki çok şükür Allah size bir çocuk vermiş zaten hem 37 yaşındayım diyorsunuz bugün hamile kalsanız 38 yaşında doğurmus olursunuz var mı bebek büyütecek enerjiniz bence çocuğunuzu güzel yetiştirmeye odaklanın bundan sonrası takdiri ilahi

Kızıma kardeş istiyorum ayrıca o da kardeşinin olmasını çok istiyor. Benim bebek büyütecek enerjim var çok şükür ayrıca çocuğumu güzel yetistirmediğimi nerden çıkardınız anlamadım. Takdiri ilahi olduğunu ben de biliyorum ama önce tedbir sonra tevekkül.

Sperm sayısı kac canım
Ilk çocuğun kac yaşında
Boşver canım benim bir çocuğum varmış ikinciye gerek yokmuş ben ve eşim bilememişiz de sağolsun bazı çok bilen kişiler akıl verdiler. Sözüm sana değil ilgin için teşekkür ederim ama ben bu konuda daha bişey yazmam artık.

Benim iki oğlum var ve kaç senedir tekrar anne olmak için yapmadigim kalmadı
Birileri boşver çocuğun var diyince insan bosveremiyor tekrar anne olmak tekrar o duyguyu yaşamak istiyorum Rabbim cümle olmayanlara nasip etsin

Benim iki oğlum var ve kaç senedir tekrar anne olmak için yapmadigim kalmadı
Birileri boşver çocuğun var diyince insan bosveremiyor tekrar anne olmak tekrar o duyguyu yaşamak istiyorum Rabbim cümle olmayanlara nasip etsin
Aynen öyle insan başına gelmeden anlamıyor kaçıncı olursa olsun annelik isteyen bir kadın aynı ilk çocuğunu ister gibi istiyormuş ben de başıma gelince anladım. Hem insan çocuğunun yalnız kalmasını da istemiyor bir de kızım artık büyüdü bilinçli ve kardeşi olmasını çok istiyor ağlıyor hep. Arkadaşlarının kardeşlerine özeniyor ona da çok üzülüyorum. Bilip bilmeden ahkam kesilmesi çok sinir bozucu.
Hayırlısı olsun sizin için de..

Rabbim cümlesine özellikle hiç olmayanlara nasip etsin. Birkez daha anne olmayı bize de nasip etsin insallah

Canım o ne alaka ya rabbim herkese istediği kadar versin inşaallah. Bir çocuk var diye başka cocuk isteyemez mıyız ki. Tabiki bin şükür cok şükür o sevgiyi tatmisiz ama ikinciyi de yaşamayı istemek neden kötü olsun. Ayrıca şu da var tek çocuğu olanlar iyi bilir o çocuk kardeş istiyor neden arkadaşlarımın var benim yok diyor evde tek hep sıkılıyor ve daha bir sürü şey. Kesinlikle öyle düşünme. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Benim de oğlum kardeş istiyor canım bu ara arkadaşlarının da hep kardeşi oldu sanki markette satılan bi oyuncak da biz ona almıyormuşuz gibi algılıyor . Bazen cok üzülüyorum o oyle soyleyince ama rabbim bilir en hayırlısını

Kizin kac yaşında canım

Ben güzel yetiştiremiyorsunuz diye bir şey ima etmedim çok şükür Allah size zaten bir evlat vermis ona odaklanın olmuyorsa üzülmeyin demek istedim. Ben kendim de tek çocuğum kardeş isteğim de çocukken olduysa da şimdi hiç eksik bir duygu hissetmiyorum kızınız için endişelenmenize gerek yok yani

Merhaba, tesadufen okudum msjinizi. 37 yas tekrar anne olmak icin asla gec bir yas degil. Biz de 8 yil sonra 2.yi istiyoruz 1 yildir olmuyor. Hakkimizda hayirlisi. Ben de esimin gitmesini iatiyorum.doktora. benim degerlerim normal.cikti. acaba hizda mi sorun var diye dusunmeye basladim

Bence de geç değil hele günümüzde düşünürsek 40' ın üstünde anne olanlar var hem ben istemeye başladığımda 34 yaşındaydım. Canım eşinde sorun olabilir belki bir bakılmasında fayda var çünkü zaman kaybı oluyor hiçbir sorun olmayabilir de ama içiniz rahat eder azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…