Erkek İnfertilitesi Sperm düşüklüğü ve Proxeed Plus

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
domates suyunu nerden buldunuz pazardan alıp sıktınız mı naptınız
Hazir domates sularininda olacagini soylemis doktor malesef tam kis ortasiydi domatesler iyi degildir diye yapmadik oyle hazir domates sularindan aldik hatta sehirdeki hepsini topladik diyebilirim hangi marka varsa hangi markette varsa gezdik dolastik aldik bi alisimizda 10 tane en az aldik uc ay tuketti ama suan bulamiyoruz birde bi arkadas yazmisti kadinlar klubunden sanirim pismis domates cok daha faydaliymis domateslerin mevsimi gelmeye basladi bence yapilabilir artik

Ne güzel olmus hem de ikiz maşallah 41 kere Çok teşekkür ederim cevabınız için umut oldunuz bana da Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebislerinizi sağlıkla büyütün

Ne güzel olmus hem de ikiz maşallah 41 kere Çok teşekkür ederim cevabınız için umut oldunuz bana da Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebislerinizi sağlıkla büyütün

teşekkür ederim domatesi pişirip mi yedirelim yani menemen gibi olmaz heralde

keçiboynuzu kürü taze taze yapılmalı ve 1 kere kullanılan keçiboynuzları birdaha kullanılmamaloı dimi ?
evet her defasında at çöpe ilk bir hafta ben sabah akşam olanı sabah yaptım tek seferde ikiye bölüp yarısını akşam verdim bir hafta sonra yatarken olan teke düşüyor zaten her defasında taze yapıyorum migrostan aldım keçiboynuzu da çok taze buram buram kokuyor içi çekirdekli ve bal gibi akıyor taze bulmaya çalış o da önemliymiş

teşekkür ederim domatesi pişirip mi yedirelim yani menemen gibi olmaz heralde
Rica ederim domateste likopen varmis ve bu likopen spermin kalitesinin artirdigi arastirmalarda cikmis ; ve asagidaki yaziyi bir siteden buldum
Likopenin ısıtıldıkça, ısıl işlem gördükçe hacim kazandığı ve arttığı bilinir. Bu nedenle çiğ domatestense, salça, ketçap, domates sosu ve kuru domateste daha çok likopen bulunur. Bahsedilen artış oldukça ciddi orandadır. Örneğin 3 gram likopen içeren 100 gram domates, salça haline geldiğinde likopen miktarı 85 grama kadar çıkabilir. Isınma esnasında bozulan hücre duvarı sayesinde daha çok likopenin salındığı görülür. Ayrıca pişirme işlemi pigmentin bağırsaklardaki emilimini de kolaylaştırır. Böylelikle maddeden alınan verim de yüksek oranda artar. Likopenin yağ ile tüketilmesi gerektiği söylenir. Yağ ısıl işlemin de üzerinde bir likopen artışı sağlar. Zeytinyağlı ve domatesli bir sos, hem besleyicidir hem de antioksidan yönünden tercih edilebilir.

bol salçalı yemekler yapıyoruz o zaman domates soslu çok teşekkür ederim bilinen şeyleri yapıyoruz bunu ilk kez duydum

Maşaallah ya ne guzel. Nasıl güzel bi umut oldu hem de ikizmis hep hayalimdi inşaallah bana da nasip olur. Proxeed plus biz de kullanıyoruz keçiboynuzu da bakalim nasip umarim ise yarar

Kızlar ben keçiboynuzu kürünu sadece geceleri uyumadan önce bir bardak veriyorum. 3_4 tane mi kaynatmam gerekiyor bir bardak suda

Merhabalar size onerebilcegim bir karışım var arı sütü, polen propolis ve bal bunu Sabah aç karına bir tahta kaşık tüketilirse hem sperm sayısı artacak hemde enerji sağlayacak ayrıca beslenme de çok önemli mesela pırasa ıspanak kereviz gibi sebzeler tüketilmeli bol bol meyve

canım ne yaptınız şuan durum ne bendede ay i dert var

Canım merhana son durumunuz nedir ? Biz de proxeed plus kullanıyoruz benim konuma da bak istersen eşim için araştırıp kullandırdıklarım 2. Aydayız bizde ama proxeed plusta 3. Aydayız bu aydan umutluyum sanki

Canım merhana son durumunuz nedir ? Biz de proxeed plus kullanıyoruz benim konuma da bak istersen eşim için araştırıp kullandırdıklarım 2. Aydayız bizde ama proxeed plusta 3. Aydayız bu aydan umutluyum sanki
Merhaba canım geç gördüm kusura bakma . Az önce saydım tam 36 gündür kullanıyor eşim proxeed i yeni sperm oluşumu 74 günmüş vücutta. 2 gündür de keçiboynuzu kürüne başladık vallahi ne bulsam içiriyorum adama kasıklarımve göğüslerim ağrımaya başladı ama sanırım regl olcam yine bu ay da :/ sizin kaçtı sperm sayısı?

Sabah akşam mi içiyor benimki günde bir içiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…