Erkek İnfertilitesi Sperm dna hasarı kaan aydos

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
%13 e düştü bizim. Klomende kullandı esım düştüğünde klomeni hoca kesti emodekse devam ettık sabah aksam tesekkur ederiz canım inş rabbım dıleyen herkese nasıp etsın

friendlyfriendly friendlyfriendly %13 lerdı sanırım tam hatırlamıyorum eve gıdınce bakarım bi.inşş olur canım korunmayı bıraktık derken ılac kullanmıyordun dimi? ıns hayırlı haberlerı alırız

friendlyfriendly friendlyfriendly %13 lerdı sanırım tam hatırlamıyorum eve gıdınce bakarım bi.inşş olur canım korunmayı bıraktık derken ılac kullanmıyordun dimi? ıns hayırlı haberlerı alırız
Insallah canim haziranda kurtaj oldum edimde de hasar cikinca kaan hoca hasar duxelene kadar korunun demisti. 3 ay korunduk yani eşim korundu gecen ay korunmayi biraktik

Evet cnm bulunduğun şehırde laboratuvarlarda yoksa Ankara da gen art ve düzen de var arayıp fiyatta alabilirsin
Canım Samsun fakültede ücretsiz yapılıyormuş ama sonuç üç ay sonra çıkıyormuş. 120 lira ücretli de bir aydan daha önce çıkıyormuş. Orada yaptırdım 120 liraya

Dr Kaan aydos.:super:.tam uzmanı.bizde gitmiştik kaan beye.simdi 26 haftalık hamisim .6 ay tedavi önermişti bize de .biz 6 ay tedaviyi beklemedik.bir yandan da tüp bebek yaptırdık.esimin sperm sayısı düşüktü . 100bin di.onun verdiği ilaçlar ve tavsiyeler üzerine şuan 15 milyon.kaan beyi şiddetle tavsiye ediyorm internetten bulabilirsiniz.:KK25:

X