Sözlüyüm ama başkasına aşığım :((

zaten başkaını seviyorsun eninde sonunda ayrılacaksın. ayrılırken sözlüne gerçekler anlat arkandan üzülmesin yok yere. aldatmışsın

Valla bence sözlün sana güvenmemekle haklı hem severek sözleniyosun hem başkasına aşıksın o zaman sen şıpsevdisin yani kusura bakma ama kimseye zarar verme madem ole

bence sen bir süre kafanı dinle ve toplaa karar verme su sıralar
cünkü anladıgım kadarıyla tam olarak ne istedigini bilmiyosun
sanki bir boşluktasın sonadan zararı olur pişman olcan seyler yapma
kafanı dinle ve topla sakince rahatla sona bakk sözlündenmi ayrılcan suan seviyorum dediginlemi olcan

bence sen anlaşamıyoruz sorunlar var filan diyerek kendine klıf arıyosun gibi geldi bana gayet açık

zaten olay şuan hariçten gazel okuo dirbilirsiniz ama bence yaptığınız çok yanlış ki zaten sözlünüzün

güvensizliktede ne

kadar haklı olduğunu kendi kendineze kanıtlamışsınız yazık etmeyşn onada bence...

ben seni anlasam yorum yapacaktım ama ı ıhh anlayamadım

sen diğer kişinin güzel davranışlarına aldanıyorsun bence. Hayırlısı canım.

evlenip ayrilmaktansa bence bir an once kafani elerinin arasina al ve iyice dusun ben hayatim boyunca bu insanla yasaya bilirmiyim diye hayirsa cevabin sakin uzatma ve bitir sevgisiz hayat surmez

bu tür şeylerin ikilemi felan olmaz canım.birini ya seversin ya sevmezsin.sözlüyken nasıl başkasıyla msn de görüşüp sonra da etkilendim aşık olabildim diyosun hayret.yanlış yoldasın ve sözlüne yazık.bi an önce ayrıl ne istiyosan onu yap.ama kimsenin duygularıyla hayatıyla en önemlisi zamanıyla oynama.geçen günleri geri getiremiyoruz çünki.

Bence kalbinin sesini dinle bu sana yön verecektir herkesin fikri kendi bakış acısıyla ilgili eminim dogru yolu bulacaksın ve eger zamanı ise neticelenecek ve sadece söyleyecegim su olabilir alacagın tüm kararların ve atacagın adımın sorumlulugu sende ve sen cekeceksin kaldıramayacagın yükleri omzuna yükleme hakkında hayırlısını diliyorum..

BUNLARII BİLDİĞİNN HALDEEE halenn onlaa nasıll konuşmaya devam ediyorsunnnn
ASLINDAAA NE İSTEDİĞİNİİ BİLEMİYORR OLABİLİRSİNNNNN

Sözlüysen nette o eski çocugun işi nedir?cepte tutan kız veya erkeklerden nefret ederim...o çocukla görüşüyorsun o da biliyor sözlüsün sözlün senle geziyor elini de tutuyor öpüyor belki ve o çocuk nasıl kaldırıyor nasıl paylaşıyor seni sözlünle?midem kalktı benim kusmaya gidiyorum bööööööööööööö böylelerinden Allah sakınsın ...

canım sadece senin ilk mesajını okudum ve yorumlardan sadece ilk sayfadakilere baktım..birincisi artık bi şey hissetmediğin bi adamla evlenme..yani seviyor görünüpte aslında sevmiyormusun..yazık değilmi ona..peki bu sana yapılmış olsaydı ne hissederdin? kendini önce karşı tarafın yerine koy..ikincisi sözlünü ve şu anda sevdiğin adamı teraziye koy..eksileri ve artılarıyla değerlendir..kendi geleceğinide düşünmeyi unutma..çünkü atacağın en küçük adım bile geleceğini etkiler..inşallah en kısa zamanda bu ikilemden kurtulur ve senin için hayırlı olan kararı verirsin..

yorum istediğine göre kötü eleştirileride anlayışla karşılarsın heralde,bu 2.sözlün şimdi başkasını seviyosun,sen bununlada sözlenir yine başkasını seversin,birde neden hemen sözlenme gereği duyuyosun iyice tanı tam karar ver sonra,neyse güzelim allah yolunu açıketsin

hiç kendine dışardan baktın mı???
napıyorum ben dedin mi??
senin problemin aşk sevgi değil
daldan dala..
yarın biri daha çıkar karşına onu seversin sıkma canını....

sana tek tavsıyem empatı kursan bıraz....aldatıyosun ..aldatılan sen olsaydın. ne olurdu?

bence daha sözlenme kimseyle. bitürlü karar veremiyosun. yarın öbürgün sevdiğim dediğin insanla ayrılmayacağın ne mağlum.
hakkında hayırlısı olsun ne diyim.

mrb canımm bazı arkadaşların dediği gibi ayrılmasılısn 2. 3. sen mutlu olamadıkdan sonra ne önemi var allah aşkına bence ilerde iyi gitmez bu evlilik sen sevmiyosun bile sözlünü.. diğer insanda gönlün varken böyle bi yanlış yapmanı tavsiye etmem sanada sözlünede yazık..
ayrılmalısın bence
arada o çocuk olmasada ayrılman en doğrusu çünkü onu öpmek gelmiyor demişsin
evlenince napcan
iyi düşün canıımm...

eyvah,eyvah,eyvahhhhh en kisa zamanda ayril guzelim....Baskasina asik olarakta sakin evleneyim deme....a.s.

Hepınızın haklı oldugu cümleler konular var.Bazen, belkı diğerınden uzak kalırsam sözlüme tekrar ısınırım,iyi olur dıye gecırıyorum,düğünüm olucak dıye heveslenıyorum.Sonradanda o gelınlıgı sadece bırkaç saat gıyıcem,sonra donusu cok zor bıle yola gırıcem dıye düşünüyoum.cunku şimdikini her gordugumde aklıma gelıcek.

Dualarınız içinde amin diyorum,allahın ıznıyle hersey yoluna gırsın artık,çok yıprandım

Baskasina asiksan sözlüne bu kötülügü etme sakin.Evli falan degilsin.
Yol yakinken ayril.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…