Sözlüyüm ama başkasına aşığım :((

aman wallahi kadınlıga leke sürmeyın boyle ya, neler edıyorsun sözluyken baskasıyla aldatıyosun ıste o yuzden adamlar kadınlara guvenmıyorlar kişilik bozukllugu mu var sende dedıklerı gıbı ay ben ugrasamıycam daha wallahi yazamıycam sana bır sey, benden yana da hakkın helal olsun. :mymeka:

Bak işte gördünmü neler geliyor insan oğlunun başına.. sen tut sözlünden başka bir erkeğe aşık oğlan bağlan ve onunla sözlünün bilgisi dışında msn üzerinden konuş bir nevi aldatmadır bu... (aslına aldatma ilk önce beyinde başlar) sen bir nevi sözlünü değil kendini aldatmış oldun boş hayallere kapıldın.. söylermisin bir gönül nasıl 2 kişiye açık olabilir 2 kişiyide barındırabilir içinde?? şimdi ne olucak pekii sözlüne tekrar ısınmayı düşünüyorsun sence bu nekadar mantıklı?? zaten senin ilişkilerinde mantık aramak bana göre biraz ters çünkü tamamen mantık dışı hareket ediyorsun sonunu bilmeden o anlık adım atıyorsun ve anlık hayallerinin zevkinin kurbanı oluyorsun görüldüğü üzere.. benim tek ama tek üzüldüğüm kişi hiçbirşeyden haberi olmayan senin yüzüğünü taşıyan sözlün

aşık olduğun adam olmadı hadi sözlüne dön iyi valla
yarın öbür gün yine başkasına aşık olursun kesin
kendini kandırma
sözlünü hiç sevmiyorsun işte
çocuguda kendinide kandırma!!

bu ne 2.nede 3.nişan atışın olur.önceden biriyle nişanlanmışsın atmışsın nişanı.sonra şimdiki nişanlınla ayrılmayı istiyorsun.komşunun oğluyla sözlendin farzet bu defa onlada ayrılırsın...nedir biliyomusun kavuşamamanın verdiği acıyla böyle yapıyorsun ,biliyorsun imkansız ama sevdiğini sanıyorsun..belkide nişanı atınca çok üzüleceksin geri dönmek isteyeceksin ama malesef kabul eden olmayacak..

aşk oyunu buna derler güzelim
seçmelisin birini
bir şöyle bir böyle derken
kaçırıp harcarsın sevgileri

yeni aşk caydırır çoğu zaman aldatır
gelen gideni aratır
aşk oyunu buna derler güzelim aklını başından alır...

şakkıdı

ÇOCUĞA YAZIK OLMUŞ...SÖZLÜNE YANİ...

bence ayrılırlarsa çocuğa yazık olmaz ama böyle devam ederse kendine yazık eder...sözlüsü illa birgün anlar olan biteni..

ikilemii kendin yaratmışın benceee
yazık çouğuda harap etmee
ayrılll
sonraaa adam gibi bi yol seç kendineee

canim daha 18 yasindasin, simdiden verdigin kararlari dogru vermeye calis ki ileride seni bu kararlar zora sokmasin. Sözlünle severek isteyerek sözlendigini söylüyorsun ve bundan fazla bir zaman öncede degil bu ve simdi baskasini sevdigini söylüyorsun sen kendin tam olarak ne istedigini bilmiyorsun bence iyi düsün ve sakin kafayla karar ver ve ailenede bu kararini acikla anlasilan ailen senin kararlarini kabul edecek bir aile...onlar senin istegine birakiyorlar zannedersem ozaman sende dogru bir karar ver ki ne senin hayatini nede simdi sözlünün hayatini mavet , insaallah dogru karar veririsin !

evet bende aynen katılıyorum

ayyy o ne biçim laf yaaa :1shok:
sakın ikisini de bırakın ne kadar sinirlenirse sinirlensin böyle laf mı söylenir yaa..:1shok:

Icindeki derdi anlamak istemesemde, empati yapiyorum kendimi senin yerine koyuyorum..

Senin icin gercekten zor bir durum. Ama neden bile bile, sana arkadaslik teklifi yapan biriyle görüstün? Sözlüsün güzelim, niye böyle birsey icin kendine izin verdin?
Sana arkadaslik teklifi yapan cocuga gelince. Cok afedersin ama serefsizlik yapmis. Sözlü bir kiza yazmak ne demek? Bu cocuk ilerde baskasiyla sözlüyken, benimle yazistin derse napacaksin?

Sözlünün olumsuz yönleri, bu cocuk sana teklif etmeden öncede vardi mutlaka.
Simdi ücüncü bir sahis araya girdigi icin kiyaslama yapiyorsun.
Yapmamalisin bunu.
Sen o cocugu nerden taniyorsun? Beraberliklerin baslari herzaman daha caziptir, daha güzeldir, cünkü kimse kötü taraflarini göstermez, canimlar, cicimler, seni seviyorumlar havada ucusur.

Belkide o cocuk, su anki sözlünün tirnagi bile olamayacak biri? Sözlenmis bir kiza yazan bir erkek, ilerde baska seylerde yapabilir, sen üzülürsün.

Seni yargilamiyorum ama su an duygularinla hareket ediyorsun. Mantikli bir hareket göremedim.

Bence sen sözlünden o cocuk icin ayrilmak istiyorsun. Yoksa ayrilmazdin. Gördünmü bak seni ne duruma sokmus?

Cevre icin insan sevmedigi bir insanla ömür gecirmek zorunda degil, ama bence sorun o cocugun sana tekrar teklif yapmasindan kaynaklaniyor.

Aklini basina topla güzelim. Allah yardimcin olur insallah.

yorumların için sağol arkadasım.belkıde dediğin gibi yenı heyecanın hevesıne kapılıp sozlumden soğudum,cok uzun bır sure duygularımı tartamadım zaten.cicim zamanları oldugu ıcın kavgamız gürültümüz pek yoktu,nyse zaten bitti.Ezanlar okunurken dua etmıstım hayırlısının olması ıcın,o günün akşamı ayrıldı benden.Mantık cercevesınden bakarsan sözlüm daha ağır basar,ama işte..İnsanın içine şeytan girmesin yeter ki..Alıp götürdü beni kısa zamanda,ki neleri göze almıştım..

Duaların için sağol,inşallah hayırlısı neyse o olur bundan sonra.Çok karıışık duygular içersindeyim..senağlama

senin gib on karı boşarım

ne demek yaaaa şok şok şok oldum !!!!
hala nasıl sözlü kalabiliyorsun onunla ???

ailen seni hiçmi düşünmüyor ?? yoksa onlara sözlünün bu söylediğini söylemedin mi daha??

son olarak da ; yeni görüştüğün çocuğun tekrar bağımlı olmayacağını kim sana nasıl garanti edebilirr??

daha 20 yaşındasın bu ne acele böyle evlenmek için ?? önce kendini tanı ne istediğini bil ondan sonra evlilik için hazırlıklara başla bu da sana benden abla tavsiyesi

buradaki hemen hemen çoğunluk senden çok daha tecrübeli insanlar

madem tavsiye istiyorsun bu tavsiyeleride kulak arkası etme

ailem biliyor,o gece annemın yanında konusmustum telde,kapatıkktan sonra ağlayınca,anladı annem sorun oldugunu,söyledım ona.Sen kimsinki senin gibi on tane karı boşarım,bi sen mı varsın fılan dedı,konustu konustu sonra bişey dıyomusun dedı hayır sonra konusalım dedım tamam dedı kapattı.Anneminde savunması hep mıllet ne der...kötükedihüso onu bu düşüncesınden bı türlü alıkoyamadım.sözlüm agresıf bırı,sınırlı oldugunda ağzına geleni sayıyo,düşünmeden konusuyo cok patavatsızlık yapıyo,sonrada özür dıler hemen,gönül almaya calışır.Benımde şöyle bi kötü huyum var ki,kolay effedemıyorum kımseyı senağlama

bişeyler hissetmeden bazı şeyleri paylaşmak çok zor bişeydir sanırım!
şöyle düşün sözden dönmek var evlenip ayrılmak var hangisi iyi sence bence daha fazla hata yapmadan bu işi sonuçlandır yürümüyosa ayrılmakta hayır vardır senin için hayırlısı olsun inş..

Canım seni çok iyi anlıyroum çünkü ben de seninle aynı durumda sayılırım fakat tek fark; ben sözlü değilim.
Ben başkasını seviyorum platonik olarak ( ama bir başkası a beni eviyor ve benle evlenmek istiyor.
Böyle bir durumda kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum,sen de sakın deneme! Hem anlattıklarına göre; ne sözlün,
ne de o hoşlandığın çocuk, her ikisi de karakterli birilerine benzemiyorlar kusura bakma ama öyle görünüyorlar...
Sen şimdi bu durumun içinde olduğun için, durumu dışarıdan gözlemleyemezsin, göremezsin gerçekleri ama buradaki
tecribeli insanlara da kulak vermelisin! Sakın kendine haksızlık etme, daha yaşın çok genç.. O lafları diyen adamdan koca olur mu?
Sözlü bir bayana teklifte bulunan bir erkekten de koca olmaz! Umarım kalbin doğruları söyler ve doğru kararı verirsin ve hep mutlu
olursun canım! ıyi düşünüp,taşınmalısın... 3,4 kez evlilik yapanlar varken, senin 2. kez söz, nişan her neyse, yüzük atman devede
kulak kalır.. istersen 3,4 kez evlen kime ne zaten?! Her şey insanlar için... Ayrıca, çevre ne der düşüncesine de takılma sakın,
bu hayat senin hayatın unutma! Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım, bol şanslar!!:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet,gerckten herseyın temelınde sevgı yatıyor.sevgısız olmuyor hiçbişey... benneyaptımki

Allahım nolur hayırlısı ne ise onu ver senağlama

duaların ıcın sağol canım,amiiin

allah yardımcın olsun canım ama o lafı diyen insanla ben ayrılırdım.evlenince bu insanın bana neler yapacağını düşenmiyorum bile.

allah yardımcın olsun canım ama o lafı diyen insanla ben ayrılırdım.evlenince bu insanın bana neler yapacağını düşenmiyorum bile.

ilk tanısmada benım arkadasımı devreye sokmutu,tabı o daha ıyı tanıyordu onu ve bana hep bak derdı ıyıdır hoştur fılan ama bir laf söyler altından kalkamazsın,cok ağır konusur patavatsızdır bıraz derdı.sadece dınelrdım,basıma gelmemiş nerden bılırdım ki.sımdıde en ufak bı olayda bagırıyor,benı dınlemeden ahkam kesıyor telı yuzüme kapatıyor.bırkezde ben aynısını yapıyım dedım,tartısırken tamam kapat telefonu sonra konusalım dedım sakın bunu yapma,ben yaparım ama sen yapamazsın dedı, kısa bı şok gecırdım nıye ben yapamıyorsam???

ona göre kadın dinler,susar,her denılenı yapar bende bıraz diş gösterınce kızıyo,kötü ben oluyorum,sen dıyor hemen savunmaya gecıyorsun,kendını ezdirmemeye calışıyorsun :bbo:

zaten yapmam gereken bu değil misenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…