Sözlüyüm ama başkasına aşığım :((

Teesüf ediyorum sana arkadasım Su anda sözlünün duygularıyla oynamaya ne hakkın var??
Ne yapıp ne edip bitir bu ilşkiyi.oda baksın kendi yoluna. Daha söz asamasında bu haldeyseniz evlilkde kimbilir neler yasanacak.
Eger ki bu baslıgı tersi olarak yazmıs olsaydın.Sözlüyüm ama sözlüm baskasına asık! gibi. sende dahil hepimiz adamı tefe koyardık dimi??
senin o insana böyle bir haksızlık yapman hiç hoş birşey değil.Seninle ilgili evlilik hayalleri kuruyordur belki garibim.ama sen baskasına asıgım diyorsun..ayrılmıcam da diyorsun.
bence ne yap ne et bitir bu ilişkiyi.Yazık o da daha fazla kandırılmasın

yok güzelim geri kafalı olan sözlün değil uzay çağında yaşadığını sanan sensin.kıskanması normal değil mi sözlün aynısını yapsa ne hissederdin. bırak o çocuğu günahına girme.

canim bence sen sevginden emin degilsin sozlune. bu durumda evlenme.

ikincisi de bir daha sozlebnirsen saga sola bakma. ne yani evlendiginde de boyle insanlar cikacak karsina. evliligin yolunda gitmeyebilir ama hemen yuzune iki gulene pas mi verecen? bence sen hazir degilsin. diger cocuk da dogru insan degil, sozlu birine arkadaslik teklif etmezdi.

bir kere arkadaslik teklif etmek ne demek yaaaa? ne kadar basit bir kelime. sever hoslanir acilmak ister konusmak istere ama arkadaslik teklif etmek sozlu birine cok cirkin bence. burada nisanli evli erkeklere asilan bayanlari okuyoruz. seninki de erkegin o cisnten olaniymis. bilmem anlatabildim mi?

canım emin ol bu durumu sürdürürsen asıl etrafındakiler duyunca sana ne gözle bakacaklarını düşün. sözü atınca değil. yanlış yapıyosun.

arkadaşım bence sen kimseyle evlenemezsin çünkü her seni seviyorum diyene kayıyor gönlün bu gidişata dur demezsen sonunu hiç hayırlı göremiyorum:enbuyukkk: Allah şaşırtmasın...:enbuyukkk:

yani arkadaşım pes diyorum sana kusura bakmada sen ne istediğini bilmiyosun bence sözlünle severek sözlendim diyosun sonrada sana aşıkğım diyen birini hemen seviyorsun bu nasıl oluyo yazık değilmi sözlüne okadar umut vermişsin bak ayrılmam diyomuş ne yapıcaksın şimdi bence sen çok zor evlenirsin gibi geliyor bana bence dürüst ol sözlüne ençok onun adına üzüldüm ben ve sakın onunla evlenipte o çocuğun günahına girme derimdelikafadulden

hemen sözlünden ayrıl bence
kimse birşekil aldatılmayı haketmiyor
çok onur kırıcı birşey
bir defa sözlünden ayrıldıysan ayrıldın
4 çoçuğuyla 40 yaşında bayanlarımız boşanıyor
baba evine dönüyorlar
sendaha evlenmemişin bile.
hakkında hayırlısı.

ya simdi ne diyelim sana ah vahh mi diyelim valla ben sana degil zavallai sozlun olucak cocuga ah cekerim. yazik valla kulaklari cinlar insallah yoluna git kardesim bir an once kurtul sen daha iyilerine layiksinnnn

Iii
kk
kk
ii
......................................................................................................
Lçç

o7rtttttttttttttttttttttt

g

aklını başına devşir. sozlünün kıymetini bil. yasın kücük oldugu için hata yaptıgını bilmiyosun.
içkisi kumarı yokmus. seni seviyomuş.

profil bilgine göre henüz 20 yaşındasınız.
18 yaşında bir sözlenme 9 ay sürmüş.. aradan 1-2 yıl geçince tekrar bir sözlülk dönemi.. ve başkasına gönlün kaymış...
bence biraz ayran gönüllüsünüz.

acaba ilk sözlünüzü de başka birine aşık oldunuz diye mi bıraktınız?

ve şuan başka biriyle görüşerek zaten sözlünü aldatıyorsun sevseydin başka bir erkek aklına girmez ve görüşemezdin. elbette sevmediğin bir ilişkiyi sürdüremezsin. ona da kendine de kötülük yapma sakın evlenme..
kalbinizi ve mantığınızı buluşturun ortak nokta da hareket edin. size kolay gelsin.

bence senin karar verme aşamasında bazı sorunların var
biriyle hemen sözlenmen şart değil ki
insanları tanımadan niçin yüzük takıyorsun
marifet mi ?
bek şimdi de etrafı düşünüyorsun

ikisini de bırak bence sen daha evlenmeye hazır değilsin evliliğin ne demek olduğunu bilmiyosun gerçi çoğu evli insan da bilmiyo. evlilik ömrüm boyunca senden başkasına bakmayacağıma söz veriyorum demektir. bu sözü veremeyen kişi sözlenmesin adı üstün de söz . evlenmesin de

bence birdahaki sefere ne soz ne nisan yildirim nikahi yaptirsinlar sana en mantikli ve kesin cozum :))))))))))))))

Daha 20 yaşında bu evlenme telaşı neden, ben asıl onu anlamadım açıkçası...

en büyük hatan sözlüyken başkasıyla görüşmek
sen şuan aşık olduğun kişiyle beraber olsan
başka birini tanıyınca yine soğuyacaksın
kimsenin duygularıyla oynama derim benklava:

birincisinden ayrilmissin tamam olmadi bitti

ikincisindende ayrilicaksin onada tamam

yavvvvvv guzelim asik oldugun adamla alel acele evlenmeyi dusunmekte neyin nesi benneyaptımki

valla sen benim bacim olsan varya yandin :mymeka:

Bence sozlunden ayril
O diger gonul koydugun erkegi de unut.
Soyle biraz kendinle basbasa kal, ailenle vakit geçir, çalis, para biriktir, gençligin tadini çikart
Evlenmeyi de bi sure unut
Bazi seyler çok basit geliyor sana galiba, severek sozlendik demistin bi sure sonra baskasini seviyorsun.
yanlis bunlar yanlis
Eger gerçekten sevseydin, dunyanin en kral erkegi de gelse bakmazdin dinlemezdin.
Neyse ki uzun lafin kisasi, bu azabi durdurmak ellerinde.
Sozlunden ayrilman en iyisi, ve artik yanliz bekar bir hayat surdurmek
Ta ki olgunlasana kadar
bence yani.

bütün sayfaları okumadım senin yazdıklarının çoğunu okudum
senin anlattıklarına şu an hayatında olanlardan sana bir fayda gelmez canım
bırak ikisinide ne hali varsa görsünler
ama sendende onlara bir fayda gelmez çünkü daha duygularından emin değilsin çok çabuk değişen duyguların var ve 20 yaşındayken 2 kere sözlülük geçirmişsin çok erken değilmi bu işler için....
senin biraz olgunlaşman lazım canım.....
bu arada şu anda görüştüğün aşık olduğun adamıda hiç anlamıyorum bu kız sözlü nasıl yaklaşırsın
ben bir erkek olsam hadi yaklaşsam sana sende bana karşılık versen sözlüyken hemde ben artık sana güvenememki nasl güveniyim hem sözlüsün hem benimle görüşüyosun güvenemem....
heleki bir erkek ilerde bunu koz olarak kullanır sana...
şu anki sözlüne ne kadar haksızlık yaptığının farkındaysan hemen bu karmaşıklığa ne yakın zamanda son ver......
en sağlıklısı bu gibi gözüküyor.....
ALLAHım hakkında hayırlısını nasip etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…