Sözlüyüm ama başkasına aşığım :((

yemek yerken ağzını şapırdat , sonra biraz kaba saba davran umursamaz davran sözlün senden soğuyacaktır sonrada begeniyosan böyle bu saatten sonra senin için bile degişemem de olay tamamdır sonra aşkının peşinde koş oda almasın seni evde turşunu kurarlar artık :KK70: AKILLI OL. Evlilik sadece aşkla olmaz.

Arkadaşım kusura bakma ama ayran gönüllüsün bence.birde severek sözlenmişsin ondan sonra başka birini nasıl sevebilirsin ki.hadi sen istemeden sözlensen tmm sorun yok ama bide isteyerek ne söylenebilirki bu durumda..........

sözlünden ayrılırsın
aşık oldugun çocuk ile evlenirsin
aşk günleri bittikten sonra sorunlar baş göstermeye başlar
yani cicim ayları biter geçim ayları başlar
bu seferde eski sözlünü kaçırdım diye pişmanlıklar başlar
sonra aşık oldugun adamdan nefret etmeye başlarsın

çevremde bunun gibi yüzlerce örnek gördüm seni seven ve senin için ağlayan bir erkek varsa bence onunla kal
aşk gelir geçer ama baki kalan ölümsüz sevgidir sözün seni çok seviyor belli :KK66:

eger nisanlinla anlasamiyorsan evlilikte de cok sorun yasarsiniz. Hele ki baskasini seviyorsan o evlilik nasil olur bilmem

bence burda fazla abartılacak bir durum yok.olabilir sözlü oldugun kişinin sevmediğin huylarını ögrenebilirsin ve de bu seni sogutabilir.sakın elalem ne der diye düşünme o kişiyle aynı evde yasamak zorunda kalacak olan sensin elalem degil.diğer kşiye gelince hassas bir döneminde güzel sözler söyleyince ona karsı yakınlık duymus olabilirsin.ama bence diğer kişiyle de ilişkini bitir.sözlü oldugunu bildiği halde yazmaması gerekirdi.bir süre zaman ver kendine cnm

ayran gönüllüsün belli..internette görüştüğün çocuk ortaya çıkmasa bal gibide devam edicektin sözlünle,adım gibi eminim.o tekrar ortaya çıkınca,sözlünün her hareketi rahatsız etmiş seni..daha önce görmediğin,kafana takmadığın herşey kabak gibi çıkmış ortaya..bahaneye ihtiyacın var çünkü..sen sözünü at bence..yazık olur hepinize..

Daha sözlüsün kararini degistirmende hicbir sakinca yok...bunda yanlis birsey yok.....karsindakini tanidikca sana göre olmadigni anlamis olabilirsin...:nazar:

Lakin bunu aliskanlik haline getirme güzelim...evlendikten sonrada aman yok ahmet olmadi mehmet olsun dedigin vakit basin derde girer....cok iyi düsün ve öyle ver kararlarini...:kahve:

Ask mask hep hikaye...evlendikten sonra cok daha degisik özelliklere önem veriyor insan...umarim hayirlisi olur:nazar:

canım ayrıl nişanlından çünkü sevgin bitmiş ona.onada yazık daha çok üzülmesin.zaten gönlün kaymış başkasına.daha yolun başındasınız.

bence burda fazla abartılacak bir durum yok.olabilir sözlü oldugun kişinin sevmediğin huylarını ögrenebilirsin ve de bu seni sogutabilir.sakın elalem ne der diye düşünme o kişiyle aynı evde yasamak zorunda kalacak olan sensin elalem degil.diğer kşiye gelince hassas bir döneminde güzel sözler söyleyince ona karsı yakınlık duymus olabilirsin.ama bence diğer kişiyle de ilişkini bitir.sözlü oldugunu bildiği halde yazmaması gerekirdi.bir süre zaman ver kendine cnm

sağol arkadasım.benneyaptımki

benneyaptımki benım aglayasım geldı yaa
gunah degıl mı sözlün olan cocuga, gunah walla ya :KK43: senağlama
ne yaptı cok mu sevdı de bunu hakettı aldatıyorsun onu :KK43:
sevıyorum dıye aılene aglamıs, ama sımdı ayrıl en ıyısı sanırım cunku ılerde sen gene yaparsın bunu :KK43: onu sevmez dokunamıyorum elını tutamıyorum bakamıyorum bıle svmıyorum dıyorsun ılerde de aldatırsın sen ayran gonullusun sanırım yasın da cok kucuk ama cok gunah bu yaptıgın :KK43: bzı de üzdün söylıyeyım

sen herikisiyle görüşerek günaha devam ediyorsun aslında canım cesur ol ve sonuçlarınıda düşünerek gerçeği herkese açıkla bu senin hayatın eger böle devam edersen haklı hiçbir yönün kalmaz ki şuan suçlusun bunu gizleyerek suçuna evam ediyosun sözlünüde düşün biran önce kiminle olmak istiyosan onunla olacağını açıkla korkma sonuçlarından çünkü böyle davranarak kişiliğnide düşürürsün ki şuan dışarıdan bakıldığında taraflarıda tanımadığımız için sen kişilik sorunuyla karşı karşıyasın gibi geliyo yani kendin için herkes için herşeyi anlat ve güçlü bir karaktere adım at derim allah yardımcın olsun

sen herikisiyle görüşerek günaha devam ediyorsun aslında canım cesur ol ve sonuçlarınıda düşünerek gerçeği herkese açıkla bu senin hayatın eger böle devam edersen haklı hiçbir yönün kalmaz ki şuan suçlusun bunu gizleyerek suçuna evam ediyosun sözlünüde düşün biran önce kiminle olmak istiyosan onunla olacağını açıkla korkma sonuçlarından çünkü böyle davranarak kişiliğnide düşürürsün ki şuan dışarıdan bakıldığında taraflarıda tanımadığımız için sen kişilik sorunuyla karşı karşıyasın gibi geliyo yani kendin için herkes için herşeyi anlat ve güçlü bir karaktere adım at derim allah yardımcın olsun

auan için sağol canım.Ama ben bunu hiç kısmeye acıklayamam :KK43:( bı ara anneme soylıyım dedım cesaret edemedım,cunku bana sakın aklından başka bişey gecırme bak senı işe bıle gondermem fılan demişti.Hem soylersem sımdıkınede vermezler asla,zaten bı mezhep ayrımı var aramızda.Aılem şiddetle karsı cıkar buna.Çözümde ılk adım sözü atmak olucak sonrası Allah kerim :KK43:

sonuçta severek sözlenmişsin..bence bu haksızlığı yapma mantıklı ol..ah alırsın sonraa..kendsini onun yerine koy arkadaşımm..istemeyerek sözlenseydin durum daha farklı olurdu

konustugum kişi dün gece bılmedıgım bı sebep yüzünden ayrıldı bende.sebebını sormadım sadece bi anlık öfke yada sinirle mi yapıyosun bunları,eğer ayrılmak ıstıyorsan helallik isticem dedım.evet dedı benım hakkım helal olsun,sende helal et fılan dedı.bende uzun uzun mesaj yazıp en sonra hakkım helal sevdam haram olsun dedım.şok oldum ama senağlama

ben hep hayırlsı ıcın dua ettım,böyle oldu.Rabbimin bir bildiği vardır muhakkak.Şimdide sözlüme tekrar ısınmak yeniden aşık olmak için edıyorum senağlama:çok üzgünüm:

bak işte gördünmü neler geliyor insan oğlunun başına.. sen tut sözlünden başka bir erkeğe aşık oğlan bağlan ve onunla sözlünün bilgisi dışında msn üzerinden konuş bir nevi aldatmadır bu... (aslına aldattma ilk önce beyinde başlar) sen bir nevi sözlünü değil kendini aldatmış oldun boş hayallere kapıldın.. söylermisin bir gönül nasıl 2 kişiye açık olabilir 2 kişiyide barındırabilir içinde?? şimdi ne olucak pekii sözlüne tekrar ısınmayı düşünüyorsun sence bu nekadar mantıklı?? zaten senin ilişkilerinde mantık aramak bana göre biraz ters çünkü tamamen mantık dışı hareket ediyorsun sonunu bilmeden o anlık adım atıyorsun ve anlık hayallerinin zevkinin kurbanı oluyorsun görüldüğü üzere.. benim tek ama tek üzüldüğüm kişi hiçbirşeyden haberi olmayan senin yüzüğünü taşıyan sözlün

konustugum kişi dün gece bılmedıgım bı sebep yüzünden ayrıldı bende.sebebını sormadım sadece bi anlık öfke yada sinirle mi yapıyosun bunları,eğer ayrılmak ıstıyorsan helallik isticem dedım.evet dedı benım hakkım helal olsun,sende helal et fılan dedı.bende uzun uzun mesaj yazıp en sonra hakkım helal sevdam haram olsun dedım.şok oldum ama senağlama

ben hep hayırlsı ıcın dua ettım,böyle oldu.Rabbimin bir bildiği vardır muhakkak.Şimdide sözlüme tekrar ısınmak yeniden aşık olmak için edıyorum senağlama:çok üzgünüm:

Sözlüne tekrar ısınmak aşık olmak nasıl olacak?..Bence sen ikisinden bir uzaklaş kafanı dinle biraz..

bu ne saçma bi kişilik yaaa..bu olmadı öbürü..öbürü gitti hadi eskisi..eskisi geldi yenisini at..eskiyi getir yenisini götürr...töbe töbeeeeee..ben anlamıştım zaten seni güzelim...kolay gelsin sana..

canım sözlünle ilişkine nasıl yön verirsin bilmem ama diğer şahsı ben pek tekin ve dürüst bulmadım:1no2:
ondan geri dönse bile kesinlikle uzak durmanı öneririm

evlenip aldatmaktan iyidir bence de hemen ayrıl

Şimdi baktım, yaşın da daha 20'ymiş bu arada...
Ne bu telaş anlamıyorum, bir sakin ol, bir geri çekil, bir uzaklaş, bir mantıklı olmaya çalış...
Sözlün dışındaki adam çok madah biri sanki...Kendini böyle ilişkilerin - kişilerin arasında bulmak seni rahatsız etmiyor mu?
Sözlüne ısınmayı filan geç, dediğim gibi ikisini de bırak, kafanı dinle biraz, ''bence''..

X