SÖZLÜMÜN AİLESİ AHIMI ALDI..

Siz yinede kimse icin annesini babasini silsin diye beddua etmeyin bence. Hem hos degil. Ben bedduanin haklisinin da haksizininda donup geldigine inanirim. Bundan sonraki hayatiniza insallah kendi beyniyle karar verebilen insanlar cikar. Sinyallerini veriyorlar aslinda yeterki gozunuzu asik oldum diye herseye kapatmayin. Boyle degildi degisti denilen adamlara bakiyorumda aslinda hep aynilar sadece karsi taraf gozunde baska yere koyuyor gormuyor. Annesiyle babasi saygisizmis o bitirmese buyuk ihtimalle siz bitirmezdiniz hayatiniz mahfolurdu

Evet ben kesinlikle bitirmezdim sonuna kadar giderdim. Ama bu hayat onundu, ailesi karar verdi diye beni ve ailemi silmesine bi anlam veremiyorum. Kaçıncı yüzyıldayız. Ben hiç bişey yapmadım haketmedim ki bunları. Sevdim gerçektende sevdim. Olmadı, istemedi ailesi yüzünden

Daha çok gençsiniz. Toplam 1.5 yıl giden böyle bir ömür değil. Herkes artık yoluna bakıyordur. Hele erkek tarafı. Sizde artık yolunuza bakın boşverin. Bunları dert ettikçe onlar kazanmış olur.

Daha çok gençsiniz. Toplam 1.5 yıl giden böyle bir ömür değil. Herkes artık yoluna bakıyordur. Hele erkek tarafı. Sizde artık yolunuza bakın boşverin. Bunları dert ettikçe onlar kazanmış olur.

Onlar çok güzel hayatına bakıyodur zaten oğlumuzun yakasından düştü o kız deyip mutlu huzurlu yatıyolardır. Annesi oğluna aşıktı resmen. Bizimde sonumuz böyle oldu.

Onlar çok güzel hayatına bakıyodur zaten oğlumuzun yakasından düştü o kız deyip mutlu huzurlu yatıyolardır. Annesi oğluna aşıktı resmen. Bizimde sonumuz böyle oldu.

Aynen öyledir.
ondan sizde bakın yolunuza, bunların arkasından ahlar vahlar boşuna.
1.5 yıl çok büyük bir kayıp değil.
Ama bu şekilde devam ederseniz saplantı haline gelir, sağlıksız bir hal alır iyice. Değmez bu aileye

Kuzum bu hikayelerde kısa vadede yanan kızlar oluyor.Erkekler çok kolay unutup yoluna bakıyor muhtemelen pekte bizim gibi derin sevgileri olmuyor ilişki içinde seviyormuş gibi davranıyorlar yoksa ilişki yürümez.Rol yapmaya gerek kalmayınca eller havaya moduna giriyorlar.

Biz sözlümle dışarıdayken sürekli arayıp “ne zaman geleceksin oğlum geç oldu” “ben seni kızdan kıskanıyorum ve seni kimseye emanet edemiyorum” gibi cümleleri var.
Duygusal ensesti de geçmiş anacım bunlar.
Alsın oğluyla evlensin bari kadın, bu ne yahu insan utanır. Sapıklık resmen ıyy.
Kurtulmuşsunuz, lütfen fazladan 1 dakika bile düşünmeyin zamanınıza yazık.

Buraya attığım resimleri incelediniz mi? Evet ensest resmen kafayı yemelik olay yeminle. Ailemle tanıştıktan sonra bi de wp konuşmaları var o attığım resimlerde. Yaptıklarını çeksinler istiyorum.

İçim soğumuyo, o yüzden bu kadar rahatsızım. Pişman olduklarını görsem içim öyle soğuyacak.

Görseniz benim için ölecekti oğlu. Nasıl seviyodu beni kavga edince kendini yerlere atıyodu nefes alamıyorum falan. E şimdi noldu? Ailesi istemedi diye 1 dk sürmedi beni silmesi. Bu kadarmış karakteri.

Görseniz benim için ölecekti oğlu. Nasıl seviyodu beni kavga edince kendini yerlere atıyodu nefes alamıyorum falan. E şimdi noldu? Ailesi istemedi diye 1 dk sürmedi beni silmesi. Bu kadarmış karakteri.
İstediğini alamayan çocuk davranışı bu, oyuncağını alınmış bebeler de böyle bi tarafını yırtıyor.

İstediğini alamayan çocuk davranışı bu, oyuncağını alınmış bebeler de böyle bi tarafını yırtıyor.

Bana karşı yapıyomuş demek ki. Babası bu ilişki bitsin deyince 1 dk sürmedi sildi hepimizi engelledi :)) “ben sana ölürüm, senin için yaşıyorum” cümleleri hani nerede? Bazen aklım almıyo, nasıl bu kadar kanmışım ben?

Yaşınız çok genç sanırım. Kavga edince kendini yerlere atan erkoyu yakama sürmem.

26 yaşındayız. Ayrılmaktan beni kaybetmekten çok korkuyodu güyaaa o yüzden bu hareketleri yapıyodu. Ama şimdi gayet hayatına bakıyo. Bu nasıl şey çözemiyorum

Aileye ekonomik bağımlılık işte. Sevdiği şey para.

Doğrudur. Böyle baktığımda olaya ben nasıl görememişim bunları diyorum. Kendime çok kızıyorum. Herşeyin para olmadığını görsün. Pişman olmasını çok istiyorum. Hemde çok.

Size dedik bu çocuk adam diye. Çocuklar istedikleri yapılmadığında, ellerinden bişey alındığında ağlar bağırır çağırır kendini yerlere atar. Bu sevgi göstergesi değil. Çocuğun elinden topunu alırsan yaygara çıkarır. Ama daha güzelini verirsen eskisini unutur.

Siz ve babasının imkanları arasında seçimini yaptığı gün sevilmediğinizi gördüğünüz gün aslında, ama bir türlü kabullenemiyorsunuz.

Sevilmediğimi kabullenemiyorum çok zoruma gidiyo biliyo musunuz kendime çok ama çok kızıyorum ben bu kadar kör nasıl olabildim. Beni ve ailemi sildikten sonra sosyal medyada takip ettikleri hızla çoğaldı. Dilerim Allahtan bir gün bile mutlu olamazlar benim canımı yaktılar. Bu konuya eklediğim resimleri incelediniz mi? O kv ve kp’nin yaptıklarına bakın. Üçüde tam olarak reziller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…