SÖZLÜMÜN AİLESİ AHIMI ALDI..

Kv adayı da gelinlik giyecekti galiba, sizinle beraber nikah tazeleyeceklermiş,
çifte düğün
ay ne muhtişiiiiiiiiim

Kv zaten kıskançın önde gideni. Alyans bakıyoduk biz kendimize onlarda kendilerine bakıyodu ya çok değişik gerçekten. Hastalıklı bunlar.

Sizin neden bitmişti?

Sizinde mi ailesi yüzünden bitti. Gerçekten nasıl insanlar ben çözemiyorum özellikle erkek aileleri ne garip ya
Sizin beraberliğiniz aile yüzünden bitmemiş ki eski sözlünüz yüzünden bitmiş, sizi sandığınız kadar çok seven karakteri olan biri olsaydı maddi manevi zorluk da görseniz sizden vazgeçmezdi, ailesi istediği kadar baskın insanlar olsun sizin ve ailenizin hakkında tek laf ettirmezdi.

Azıcık omurgalı olsaydı babasının ailesinin arkasına sığınıp ayrılmazdı, ailesinin eteğinin altına saklanan adam da suç, artık bunları düşünmek yerine geçmişe sünger çekip yolunuza devam edin.

Benim sayemde uzman oldu. Maddi gücü bulunca cok değişti. Kaçalım dedi ben kabul etmeyince ayrıldık.

Evet o hiç beni savunamadı. Arkamda durmadı. Yazdım ona gel yaparız bi şekilde diye. Ama cevap bile vermedi. Son mesajını zaten sizlerle paylaştım. 1.5 sene geçirmişiz iyi kötü ve ayrıyeyten 24 saat bile olmadan verdiğin sözler? Karaktersizmiş. Ama sorsanız oooo benim için ölür aşkından çok seviyo beni.

O nasıl sevgiymiş aşkmış ki babası kafasında bitirince sizden çok rahat ayrılabiliyor? Lafta hepsi.
Yetişkin olmuş ama birey olamamış birinden kurtulduğunuz için şükredin Allah muhafaza ite kaka dahi olsa evlenseydiniz 2 gün sonra yapamıyorum evimi özlüyorum deyip ağlayarak babasının evine dönerdi bu şahıs.
Baştan bitmesi sizin hayrınıza, daha olay taze diye üzülüyorsunuzdur ama hiç üzülmeyin aksine sevinin, hem siz hem aileniz çok yıpranırdı, daha hayırlı insanlar çıkar karşınıza, bunu da bir tecrübe diye düşünün.

Çok doğru kesinlikle. Bi de instagramda bir sürü fotoğraflar paylaşıp, bir sürü kızı takip etmiş. Bu kadar karakter yoksunu. İnsanda biraz utanma olur ama o aileden doğmuş birisinden de bu beklenirdi. Hayatına ne güzelde bakıyo ben bu kadar üzülürken.. Ahım yerde kalmasın inşallah. Babası ne derse onu yaptı. Bizim mutlu olamayacağımızı düşünmüş sevgili babası. Hiç bi zaman rahat vermediler ki mutlu olmayı deneyelim. Allah’ıma havale ediyorum..

Zaten mutlu olamazdınız babası sizin için hayırlı bir şey yapmış aslında, evlenseydiniz ailesi gel deyince gelen git deyince giden, ailesi hakkınızda olumsuz bir şey söyleyince size trip atan, anne babasını sürekli evliliğinize karıştıran, kendi fikri olmadığı için bir çöp bile alsa anne babasına soran, laf taşıyan bir kocayla mutlu olmak mümkün değil çünkü.

Tabiii babası ne derse o. Annesi babası bi gün oturuyoduk dediler ki her gün buluşmayın bizim oğlan sıkılır. Ben şok ne alaka ve aramızda sıkılma olayları da yoktu. Annesi diyodu benim oğlan annesinin tribini çekmiyo seninkini hiç çekmez, yoo tribimi çekiyo bi problem yok aramızda diyorum. Ben ona hesabını sorarım benim tribimi nasıl çekmez diyo ya şaka gibi. Benle kendini hep yarışa soktu annesi kıskançlığından.

Bütün hikayede en suçlu ex sözlünüz. Kayınvalide en başından beni sevmedi ve istemedi ama eşim "sevdiğim kadını istemeyen benim iyiliğimi düşünmüyordur ben de seni istemiyorum o zaman" demiş annesine. Babası ve babaannesiyle gelip istemişti beni. Yeterince değer verip sevseydi paşa paşa kabullenmek zorunda kalacaklardı. Bu gerçeği böyle kabul edip yola bu şekilde devam edin.

Biliyorum bu gerçeklerle yüzleşiyorum zaten. Babası demiştir kesin eğer evden çıkarsan bi daha görüşmem senle ve maddi imkanlarımdan yararlanamazsın demiştir. Parayı seçti aşkı değil..

Sizin yerinizde olsam ona mesaj atarım. Sana çok teşekkür ederim beni derin bir çukura düşmeden gözümü açtığın ve kurtardigin icin diye. Çünkü gerçekten bu çok büyük bir bayilik bu aile ile devam etseydiniz akıl sağlığınızdan da olurdunuz.

Bunun farkındayım ama beni üzen tekrar birine nasıl güvenicem ve nasıl sevicem? Ama unutucam unutmak için elimden geleni yapıcam. Çünkü o beni çok güzel hayatından silip attı. Hastalıklı ailesiyle otursun.

Kızlarım hala canım acıyo ister istemez. Her gece kafamı yastığa koyunca düşünüyorum. Tek gecelik ilişki yaşıyo mu? Beni hemen nasıl unuttu diye. Bu canımın acısının geçmesini istiyorum.

Kafanızı meşgul edecek şeyler bulsanız? Kukumav kuşu gibi durup düşünürseniz unutamazsınız. Her gün yapacak bir etkinlik bulun yorun kendinizi.

Kafanızı meşgul edecek şeyler bulsanız? Kukumav kuşu gibi durup düşünürseniz unutamazsınız. Her gün yapacak bir etkinlik bulun yorun kendinizi.

Meşgul ediyorum ama bana yaptıkları koyuyo işte. Unutucam biliyorum. Ama yaptığı nankörlük koydu bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…