Sorunlu eski sevgili

Ne zaman açabilirsin en yakın davayı?
Patronuna yarın söylesen bu hafta hallolur mu?

Aç vallahi , bence bide babanı falan arasın yani yada baban diye başkasıyla konuştur , arkanda olduklarını bilsin ...
Babamın sesini tanıyor.
Bir de beni aradığında "seninle şöyle şöyle yapmıştık" falan diyip aklınca beni ses kaydına falan düşürmeye çalışıyor. Çıldırıyorum.

Benim de vardı böyle zekasızın teki. Yok öldü dediler, türlü türlü oyunlar. En son karakola düştük o kadar rezillik. Emniyetteki adamlar siz kimin itisiniz, bir daha bu kızın semtinden geçtiğini duymıcam diye iteledi bunu. Sonra ne bir ses ne de soluk. Milis güçler diyorum ben. Kesinlikle korkacaktır.

Kuzum sadece adını soyadını ve neden açmak istediğini söyle 5 dakikaya bile açabiliriz dedi, özel avukat bir de bürosu olduğu için hemen hallolurmuş.

Haha bi' üstteki yoruma bayıldım
Bi' çeksinler karakola da "kimin itisiniz" desinler bakalım öyle kabadayı olacak mı
Ya polise karşı çıkabilecek mi sence bu inanıyor musun
Kuyruğu kıstırıp kaçacak:)

Benim de vardı böyle biri ayrılalı üç yıl oldu daha iki ay öncesine kadar hala peşimdeydi yakın erkek arkadaşıma söyledim çok sinirli biridir gidip biraz sert çıkıştı gözünü korkuttu zaten eski sevgilim korkak biriydi o sayede kurtuldum. Ailenin tepkisi nasıl olur o da önemli daha önce de böyle bir şey yaşandığı için hayatını kısıtlayabilirler. Yine de önce ailenle konuş haberleri olsun sonra dava aç. Korktuğunu fark ederse daha çok üstüne gelir ailenin her şeyden haberi olduğunu ve senin arkanda durduklarını bilsin. Sanırım başka şehre gidecekmişsin gideceğin şehri o biliyor mu? Ya da cezaevindeki kişi?

Sapkın ruhlu dengesiz herifler işte
Ayrılmayı kabullenemiyorlar bir türlü
Benimki de öyle hergün bir dünya sayıyorum ama gurursuz adam bir kere bile alınmadı
O kadar lafı ben yesem bırak kapısından geçmeyi ilçesine bile adım atmazdım
Peki dava mı yoksa şikayet mi? Dava abartı mı olur?

Bi eski sevgiliniz sizi taciz ediyor diğeri cezaevinde o da takıntılı. Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım umarım kısa sürede kurtulursun ama şunu da söylemeden edemeyeceğim; huzura kavuştuğun an bu arıza erkekleri tespit radarlarının neden çalışmadığını neden bunları hayatına aldığını bi sorgulasan iyi olur sanki

Adam ipe sapa gelmez dengesiz biri
Hani korkacağını anlasam neyse
Ailesi bile yavrum kaç kurtar kendini illegale düşmüş bu dedi
Allah bilir neler yapıyor, bana umursamaz davranırken neler karıştırıyordu
Düşün yani

Hayır bilmiyor
Ben bile bilmiyorum daha sınava girmedim.
İkisi de birbirinden beter ya o cezaevindeki olan bambaşka bir kafa
Gırtlak kanseriyim bana iyi davranmazsan kötü olurum son zamanlarımı iyi geçirmem lazım diyor

İmkanınız varsa dava açın. Benim olay biraz farklıydı. Aramızda arbede yaşandı polis aracı geldi falan vesaire. Ama şimdi olsa direkt dava açardım, çünkü aslında o kadar korkaklar ki. İşleri güçleri boş yapmak.

Evet
Hatta uzun bir zaman hayatıma birini almak istemiyorum, sanırım yanlış ve çocukça seçim yaptım
Sağlıklı seçim yapamadım, biraz da suç bende

babanın senin hayatında söz hakkı yoktu diye hatırlıyorum.
hatta lanlı lunlu konuşuyorum bozuyorum yazmıştın da tuhafıma gitmişti..
şimdi neden nasıl müdahale etsin ki sana. üstelik yıllardır görmedim yazmıştın..

cezaevinde ki bile bulmuş yeni numaranı neden bilinmeyen numaralara kaydettirdin ki?

kalp kirmak istemem ama; erkek secimlerin enteresanmis. ayrica madem okul sinav vs yogunlugun var, aski sevgiyi bi süre askiya alacaktin. kafani agritan utuleyen bos bos sarkintilik yapan olmazdi. pek bi care gorunmuyo, numarani yeniden degistirmekten baska.

O kötüymüş ya, umarım çok ağır bir hasar almamışsınızdır. Çok geçmiş olsun.
Evet var, hemen dava açabiliriz. Sanırım en sağlıklısı bu, diğer türlü kendim halletmek istemiyorum

Evet
Hatta uzun bir zaman hayatıma birini almak istemiyorum, sanırım yanlış ve çocukça seçim yaptım
Sağlıklı seçim yapamadım, biraz da suç bende
Yok suç değil de Türkiye de kadın olarak büyümek bir sürü arızayı travmayı beraberinde getiriyor bu yüzden çoğu zaman sevgiyi hükmedilmekle ne bileyim şefkati hoyratlıkla karıştırıp psikopat adamlara meylediyoruz. Kendimizdeki yanlışı seçme sorununu çözersek bulduğumuz adamlar da düzgün olur

Evet öyle söz hakkı yoktu
Babaannemin ölümünde yıllar sonra cenazede görüşmüştük
Şimdi ben biraz duruldum, o bana saygı duymayı öğrendi
İletişimimiz daha iyi
Ama yine de evladıyım, istemez her ne kadar ben karıştırmak istemesem de anneme söyler
Annemde beni bırakmaz
Yani normal zamanlardaki gibi bir olay olmadığı için ister istemez işin içine girme durumları var
Bu arada ben kaydettirmedim, kendisi bana oradan aldığını söyledi.
Cezaevindeki de ortak çocukluk arkadaşımızdan almış numarayı.

Cezaevindekini boşverin vicdanınıza oynamaya çalışıyor asla iletişime geçmeyin iletişime geçtikçe yüz bulur numaranızı tekrar değiştirin kimlik bilgilerinizi gizleyin. Başka şehre gittiğiniz zaman asla yerinizi bilmesinler. Bu kişinin ailesi yok mu? Onlara bi çıtlatsanız durumu

Arkadaş ya da sevgili seçimlerinin yanlış olduğunu her zaman söylerim
Aslında biraz şefkat aramak ya da küçükken babadan abiden görmediğin sevgiyi ilgiyi onlardan görünce kendini salmak gibi birşey
Hata biraz bizde

Ailesi var da bilmiyorum yani
Vicdan yapacak kadar salak olmadığımı da biliyor
İnan bana sabahtan akşama kadar telefonu uçak modunda kullanıyorum, birini aramak için açıyorum arayıp geri kapatıyorum.
Cezaevindekinin işi gücü olmadığı için her dk beni arıyor
Diğeri de farklı farklı numaralardan arayıp zarf atıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…