Sorun bende mi artık bilmiyorum

Konu bu degil biliyorum fakat lütfen bir besik al. Ikea'da ucuza besikler var. Lütfen bir bir bebek ile ayni yatakta yatma. Bunun havasiz kalma, hatta ölüm riski var.

Beşik yerine de ucuzlarindan bir park yatak alabilirsiniz yenidoganlar için yukseltebileceginiz aparatlari oluyor. Sonra gitseniz bile ziyarette falan turkiye ye geldiğinizde kullanırsınız zaten katlandiginda yer kaplamiyorlar.
Kaynanam onları kalitesiz görüyor daha bişey demeden olumsuz öyle bi konusuyor ki ürün hakkında o an sesim nedense cıkmıyor susup kalıyorum.

Konu bu degil biliyorum fakat lütfen bir besik al. Ikea'da ucuza besikler var. Lütfen bir bir bebek ile ayni yatakta yatma. Bunun havasiz kalma, hatta ölüm riski var.
Çift yatakta tek yatacam hem bu süre bi iki aylık süre sonra esim gelecek mi ben mi gidecem ona göre alacam tabi. İlk zamanlar bir bucuk saatte zaten emzirmem lazım ve uykum hafif yatak kücük olsa veya esimde o yatakta olsa doğru ama böyle olunca gerek görmedim

Çok ucuza beşikler var 100 tl ye falan. Kesinlikle siz de daha rahat yatarsınız. Hem de beşik mevzusu kapanır. Sizin için sıkıntı olmasa da bebeğimiz için en güvenlisi beşik...
Ayrıca kvniz benimknin bir ust versiyonu. Onun da kendi geliri yok ama her şeyin pahalısını aldırmaya bayılır. Ama kendisi para harcamaya gelince hesaba düşer... her şeyi kv nizle paylaşmasanız belki bu kadar karışmaz. Bir de isim var vs diyip çıkmayın carsiya

Kaynanam onları kalitesiz görüyor daha bişey demeden olumsuz öyle bi konusuyor ki ürün hakkında o an sesim nedense cıkmıyor susup kalıyorum.

Lütfen bak anne olacaksin, cocugun hakkini aslanlar gibi savunacaksin. Pahalisini almak istiyorsan, buyur al anne ama kendi paran ile. Ha paran yok mu? O zaman karisma benim isime diye konus.

Korkma, biraz dislerini göster. Ve kalitesi iyidir merak etme. Bircok anne baba ilk basta ikeanin besigini kullaniyor.

Öyle olsa alayım gitsem de 100 TL sonucta ama 500-600 TL'lik besik fazla geldi bana. Cıkmayacam zaten kavgalı olmama ragmen gönlü olsun dedim ben ne kadar alttan alırsam o kadar tepeme cıkıyor.

Öyle olsa alayım gitsem de 100 TL sonucta ama 500-600 TL'lik besik fazla geldi bana. Cıkmayacam zaten kavgalı olmama ragmen gönlü olsun dedim ben ne kadar alttan alırsam o kadar tepeme cıkıyor.
Ben kendi evim için bile o kadarlık beşik almadım. 180 tl ye almıştık indirimden sallanan portatif bir modeldi. Aksam yatagimin yaninda durdu gunduz de gittiğim odaya taşıdım. Bir de gündüz sürekli uyumak isteyecek bebek. Siz de onu 2 dk bile yalnız bırakmak istemeyeceksiniz. Konunuz bu değildi kusura bakmayın ama nacizane bir tavsiye....

Yok hayır
düşünceniz mantıklı alınacaksa böyle bişey alırım. Bende fazla para verilmesinden yana değilim

Kaynanamın da beşik hevesi olursa ve benim paramla alacaksa git kendine al içine de kendin yat derim heralde. İlk başta çok iyi niyetlisiniz diyecektim ama sonra bi okudum sizin paranızı harcıyor. Seni sinir etmek için bence o şekilde yapıyor zaten aldığı bişey de yok ama iyi sabırlısın valla. Ven olsam heralde laf ederim onca şeye

Ah keske diyebilsem ama ben sıkılıyorum bu konulardan utanıyorum yüzüm kızarıyor susuyorum

Bence heves etmiş ilk torun galiba o Yüzden eksiksiz olmak istiyor muhtemelen. Idare edin Haklısınız ama Idare etmek en Güzeli

Bence heves etmiş ilk torun galiba o Yüzden eksiksiz olmak istiyor muhtemelen. Idare edin Haklısınız ama Idare etmek en Güzeli
Heves ettiği doğru ilk torunu benimde ilk bebeğim durumumuz olsa eksiksiz olsun bende herseyi istiyorum ben neden düşünüyorum sonrası için zorlanacagımız için. Benim evim kira kendisinin kendi evi kocam işsiz kalsa ben kiramı bile veremezken tuzu kuru şekilde kenarda oturacak kendisi. Hep olan bize oluyor. Eşim kendi cocugunu ne kadar süre sonra görecek ilk bebeği. Eşime gelme borclarını bitir önce dönme sakın işi bırakıp diyor borclar bitsin diye mi bunları yapıyor. Marka değil kocam lazım aslında

Haklısınız ama bunları anlatmak için yormayın kendinizi çünkü gerçekten sizi anlamak istemeyecektir

Rabbim insallah bian önce akıl fikir verir gerçekleri görür bi kendine gelir insallah yoksa ben cıldırıcam.
Hamileliğinin son Zaman'ları bunları düşünerek üzme kendini sen Haklısın fakat büyüklerle anlaşmak her zaman zor

Ahmedin külahını mehmede giydirmiş kaynanan. Çakma robin hoodçu. Siz zenginken sizden alıyo sizden aldıgı ıcın sızde kalmıyo dolaylı olarak size geri veriyo. Ozaman hiç alma onlar sen almışsın gibi sayar dangalak kadın!! Ayyy boğasım geldi kaynananı

Madem beğendiklerinin parasını sana ödetecekti ne diye seni alışverişe çıkardı..... bende sandım kv senin bebeğine alışveriş yapacak valla çok saçma ya yaptığı !! Madem parası Yok karışmasın o zaman senin alışverişine sen istediğini alırsın ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…