Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Eklentiler

• IMG_20150424_223618.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 93
Civata çıkıyor çeviride ne yedin sen
Sen neden geyiğe gelmiyorsun hiç, 2 dedikodu yaparız
Böyle bir kalıp cikolatinin yarisini:))

Ben ders calisiyorum da buralara girersem cikamam diye korkuyorum:) yoksa arada bir gizliden takip ediyorum:)

Eklentiler

• IMG_20150424_223953.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 73
Böyle bir kalıp cikolatinin yarisini:))

Ben ders calisiyorum da buralara girersem cikamam diye korkuyorum:) yoksa arada bir gizliden takip ediyorum:)
Oyy ne güzel duruyor :)) bölünmüş yada Parça anlamına geliyor olabilir o zaman, kelime anlamlarında onlar da var. Kızlar gelince sorarız. Afiyet olsun bi Parça da bize ver
Gözün Üzerimizdeyse tamam o zaman, eninde sonunda gelcen demek ki

Kaloriyi görünce Evin derinliklerine kaldirdim cikolatayi... Bir parçası değil hepsi sizin olsun:))

Gelecegimm insallah ya kedinin cigere bakmasi gibi izlemeye son vermem lazim su sinavlardan kurtulursam eğer:)

Kaloriyi görünce Evin derinliklerine kaldirdim cikolatayi... Bir parçası değil hepsi sizin olsun:))

Gelecegimm insallah ya kedinin cigere bakmasi gibi izlemeye son vermem lazim su sinavlardan kurtulursam eğer:)
:)) ben hiç kalori hesaplamadan yiyorum. Çikolata söz konusu olunca Gözüme gelmiyor
Ne sınavı bu arada? İnşallah istediğin sonucu alırsın

Allah zihin açıklığı versin canim
Tesekkur ederimmm :))
:)) ben hiç kalori hesaplamadan yiyorum. Çikolata söz konusu olunca Gözüme gelmiyor
Ne sınavı bu arada? İnşallah istediğin sonucu alırsın

Ah ben evde oturup ders calisinca kilomu kontrol etmekte zorlaniyorum ya mecbur bakiyorum ama iste yedikten sonra yaptigim için bir ise yaramiyor tabi:))))

KPSS asamasindan sonra şimdi kurumların yazili sözlü sinavlarina hazirlaniyorum. Bitmez bir çile:)

Biter biter, bunlarda geride kalır. Boşluğa düşüp ararsın hatta sınav yok mu diye
Inşallah emeklerinin karşılığını alırsın
Bizde kontrol edemiyoruz ki, saldık gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…