Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Eklentiler

• IMG_20150424_223618.jpg
    IMG_20150424_223618.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 93
Civata çıkıyor çeviride o_O ne yedin sen :eek:
Sen neden geyiğe gelmiyorsun hiç, 2 dedikodu yaparız:KK53:
Böyle bir kalıp cikolatinin yarisini:))

Ben ders calisiyorum da buralara girersem cikamam diye korkuyorum:) yoksa arada bir gizliden takip ediyorum:)

Eklentiler

• IMG_20150424_223953.jpg
    IMG_20150424_223953.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 73
Böyle bir kalıp cikolatinin yarisini:))

Ben ders calisiyorum da buralara girersem cikamam diye korkuyorum:) yoksa arada bir gizliden takip ediyorum:)
Oyy ne güzel duruyor :)) bölünmüş yada Parça anlamına geliyor olabilir o zaman, kelime anlamlarında onlar da var. Kızlar gelince sorarız. Afiyet olsun bi Parça da bize ver:KK70:
Gözün Üzerimizdeyse tamam o zaman, eninde sonunda gelcen demek ki:KK48:

Oyy ne güzel duruyor :)) bölünmüş yada Parça anlamına geliyor olabilir o zaman, kelime anlamlarında onlar da var. Kızlar gelince sorarız. Afiyet olsun bi Parça da bize ver:KK70:
Gözün Üzerimizdeyse tamam o zaman, eninde sonunda gelcen demek ki:KK48:

Kaloriyi görünce Evin derinliklerine kaldirdim cikolatayi... Bir parçası değil hepsi sizin olsun:))

Gelecegimm insallah ya kedinin cigere bakmasi gibi izlemeye son vermem lazim su sinavlardan kurtulursam eğer:)

Kaloriyi görünce Evin derinliklerine kaldirdim cikolatayi... Bir parçası değil hepsi sizin olsun:))

Gelecegimm insallah ya kedinin cigere bakmasi gibi izlemeye son vermem lazim su sinavlardan kurtulursam eğer:)
:)) ben hiç kalori hesaplamadan yiyorum. Çikolata söz konusu olunca Gözüme gelmiyor:KK48:
Ne sınavı bu arada? İnşallah istediğin sonucu alırsın:KK19:

Allah zihin açıklığı versin canim:KK19:
Tesekkur ederimmm :))
:)) ben hiç kalori hesaplamadan yiyorum. Çikolata söz konusu olunca Gözüme gelmiyor:KK48:
Ne sınavı bu arada? İnşallah istediğin sonucu alırsın:KK19:

Ah ben evde oturup ders calisinca kilomu kontrol etmekte zorlaniyorum ya mecbur bakiyorum ama iste yedikten sonra yaptigim için bir ise yaramiyor tabi:))))

KPSS asamasindan sonra şimdi kurumların yazili sözlü sinavlarina hazirlaniyorum. Bitmez bir çile:)

Tesekkur ederimmm :))

Ah ben evde oturup ders calisinca kilomu kontrol etmekte zorlaniyorum ya mecbur bakiyorum ama iste yedikten sonra yaptigim için bir ise yaramiyor tabi:))))

KPSS asamasindan sonra şimdi kurumların yazili sözlü sinavlarina hazirlaniyorum. Bitmez bir çile:)
Biter biter, bunlarda geride kalır. Boşluğa düşüp ararsın hatta sınav yok mu diye:KK48:
Inşallah emeklerinin karşılığını alırsın:KK19:
Bizde kontrol edemiyoruz ki, saldık gitti:oops::KK70:

X