Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

kızlar ne söyleyecektim size bdv de bir bayanın elektrik faturası 39.000 Tl gelmiş kadıncağız resimde attı bir yanlışlık mı olmuş acaba Yazık bayana ya :/

Şuan kaçıyorum oralardan

Hmm Allah kurtarsın. Kurtarma ihtimali var demi? Kalıcı mısınız orda?
Sağ ol canım. İstersek seneye İstanbul'a falan gideriz, eşim çok istiyor ama o da sıkıntı. Çok büyük yer. Korkuyorum. Ankara'da mutlu mesut yaşıyordum yaa. İşi gücü bırakıp geldik buralara, hayırlısı olsun bakalım... 3 sene daha burada kalırız gibime geliyor. Belli de olmaz. Ben atanırım belki. Eşim askere falan gider. Nasip...

Ankara hakikaten mis gibi şehir.. Düzenli temiz.
istanbuldan da korkma o kadar ben istanbuldayım iyi yerde oturursan bi sorun yaşamazsın pek, hakkariden güvenli en azından, inşallah atanırsın canım

Ankara hakikaten mis gibi şehir.. Düzenli temiz.
istanbuldan da korkma o kadar ben istanbuldayım iyi yerde oturursan bi sorun yaşamazsın pek, hakkariden güvenli en azından, inşallah atanırsın canım
Ben de bir alemim :) Essahtan güvenli yerde oturuyormuşum gibi. Paronayak oldum iyice... Çalışma zahmetine katlansam olur herhalde. İyi dileklerin için teşekkür ederim canım

Iyi yaptın
yazık ya bende dün gördüm, insanın kalbine iner o faturayı görünce
ben bi kere yanlış yerine bakıp 250 okuyunca oldum neyse ki 100 liraymış, bu da çok ama yapacak birşey yok
cidden bazen büyük bir şok geçiriyoruz şu faturalarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…