Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Haha:KK70: Yerim seni kız:KK60:
Bir de doğumdan sonra bol kıyafet yerine karnını daha sıkı tutacak kıyafetler, mesele likralı taytlar daha sıkı tutuyor:)

:KK60: hamile kalırsam paçana yapışırım artık:KK70::KK70:
Yok artik lebron james

Guzel bakan guzel dusunur veee mutluluk paylastikca cogalir :KK5:
Göz teması kurduğum için dikkatimi çekiyor insanların bakma şekli, boş bakanda çok:KK70: Renkli gözlülerin gözlerini okuyamıyorum, onlar mı bakamıyor acaba:KK22:

Gelirim canım yaaa. Kendime güveniyorum aslında ama ne bileyim ne eve ne bu memlekete alışabildim. Bunalım takılıyorum bu aralar. Hiç geçmeyecek gibi. Dışarı çıkamıyorum can sıkıntısından. Hastaneden hastaneye. Bi de eşimin arkadaşları çağırırsa bizi... Öyle...
Canım ben de bulunduğum şehire ilk geldiğim zamanlarda çok kötüydüm, hergün ağlıyordum ve alışamam buraya diyordum ama zamanla alışıyor insan... Bebeğin için sağlam durmaya çalış canım:)

Benim eşim de 188 boyunda 62 kilo. Gram almıyor. Çok üzülüyorum. Eski sevgilim bir iğneyle kilo almıştı. Ondan vurduralım diyorum hep bir bahane. Bu yaz halledicem, dayanamıyorum artık. Bizim aile baskül ailesi gibi olduğu için herkes onun haline üzülüyor.
Oyy bana de ne ignesiymis o,ben bahanede bulmam:))benim esim ve aileside oyle etine dolgunlar :KK66:benim halim onlar icin icler acisi :))Tek umudum gebelikti onda da alamadim :110:Aman canim bebegin saglikli sihhatli bir dogsunda gerisi hallolur:emir_bebek:

:KK70::KK70::KK70: inanırım bak, zaten eriyip gidecen yakında:KK12::nazar:

Aa neden ki ya, hayırdır sorun ne?
Amaaaann... İlkel bir hastane, insanları it yurduna koymayan doktorlar, kendini bir şey zanneden, işini düzgün yapmayan sekreterler... Randevulu hastasın karnın burnunda sıra bekliyorsun, sen 24 numarasın içeri 83 numaralı hasta giriyor, hakkını savunmaya kalktığında da resmen hakaret işitiyorsun. Dün intihar etmediğim için çok şanslıyım. Hüngür hüngür ağladım resmen hastanede. Normalde aksi, hakkını savunan, kavgacı bir tipimdir ama o kadar bunaldım ki sadece ağlayabildim.

Amaaaann... İlkel bir hastane, insanları it yurduna koymayan doktorlar, kendini bir şey zanneden, işini düzgün yapmayan sekreterler... Randevulu hastasın karnın burnunda sıra bekliyorsun, sen 24 numarasın içeri 83 numaralı hasta giriyor, hakkını savunmaya kalktığında da resmen hakaret işitiyorsun. Dün intihar etmediğim için çok şanslıyım. Hüngür hüngür ağladım resmen hastanede. Normalde aksi, hakkını savunan, kavgacı bir tipimdir ama o kadar bunaldım ki sadece ağlayabildim.
Ay canım ya:KK19:
şikayet et bimere nasıl adam oluyorlar bak gör sonra. Biz şikayet ettik bi kere sağlık bakanlığını da aradık, anında dönüş yapıp bilgi de verdiler. Nerde yaşıyorsun?

Hangi şehirdesin canım seno_O Burada ki devlet hastaneleri de öyle...Hatta hamileyken birine dalacaktım neredeyse sinirden:KK12: Sonra gittim özele rahatladım:)

Canım ben de bulunduğum şehire ilk geldiğim zamanlarda çok kötüydüm, hergün ağlıyordum ve alışamam buraya diyordum ama zamanla alışıyor insan... Bebeğin için sağlam durmaya çalış canım:)
Çalışıyorum aslında... Güçlü bir kadınımdır ama ne bileyim insan bazen çaresizleşiyor. Hele de burası söz konusu olunca...

Oyy bana de ne ignesiymis o,ben bahanede bulmam:))benim esim ve aileside oyle etine dolgunlar :KK66:benim halim onlar icin icler acisi :))Tek umudum gebelikti onda da alamadim :110:Aman canim bebegin saglikli sihhatli bir dogsunda gerisi hallolur:emir_bebek:
Amin canım. İlaç tavsiyesi yasak, belki özelden yazarım.

Ay canım ya:KK19:
şikayet et bimere nasıl adam oluyorlar bak gör sonra. Biz şikayet ettik bi kere sağlık bakanlığını da aradık, anında dönüş yapıp bilgi de verdiler. Nerde yaşıyorsun?
Sağlık bakanlığı, hasta hakları, bimere şikayet ettim zaten. Hakkariiiiiii

X