Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Istanbul candir can :)

Geçinememekten, eve hırsız girmesinden korkuyorum yaa... Burada da biri gelip bizi öldürecek, intihar süsü verecek diye korkuyorum gerçi

Bende korkuyorum hala korkuyorum..

Iki semt oteye tek basima gitmekteb korkuyorum mesela..

Ama bos korkular..
Disarida yasamia burayi sadece haberlerden takip eden insanlardan biriydim zamaninda korkum bu yuzden sanirim :)

9
Bende korkuyorum hala korkuyorum..

Iki semt oteye tek basima gitmekteb korkuyorum mesela..

Ama bos korkular..
Disarida yasamia burayi sadece haberlerden takip eden insanlardan biriydim zamaninda korkum bu yuzden sanirim :)
Amaaann... Burası kadar kötü olamaz herhalde O yüzden düşünmesem daha iyi olacak. Tüm suç eşimde. Arkadaşı için buraya geldi puanı İstanbul'a yettiği halde. Arkadaşı da buna kazık attı, tınlamıyor bile bunu

Neredesiniz suan canim..

Ya su hayatta arkadas kaziklari kadar derdin bir aci yoktur herhalde..:)

Gecmis olsunnn :)

İnsan bi günaydın yada iyi günler der hayırsız yine kukruyon

Neredesiniz suan canim..

Ya su hayatta arkadas kaziklari kadar derdin bir aci yoktur herhalde..:)

Gecmis olsunnn :)
Hakkarideyiz canım. Dalga geçtiğinizi görür gibiyim ama koca bu işte, yapmış bir hata. 90 puan alıp Hakkari'yi neden yazar insan, bu kafam bir türlü almıyor bunu...

Her burdayım. Kız Sen kaçta yattın beybisi saat 4 de geliyodu çatır çatır yorum yapiyodun

Aa ne öğretmenisin sen ?
Seneye öğretmenliğe geçicem yazmıştım canım. Ben gazeteciyim. İletişim liselerinde öğretmenlik yapmak için formasyon alacağım. Eşim öğretmen. Mesleki farklılık olmasın aramızda diye. Onun yazın tatili oluyor. Benim yok. Mesleğimin gecesi gündüzü de yok. O yüzden eğitim sektörüne geçmeye karar verdim Öğrenciler için kabus yeniden başlıyor sanırım

Her burdayım. Kız Sen kaçta yattın beybisi saat 4 de geliyodu çatır çatır yorum yapiyodun
Bilmiyorum ki, elektrik tak diye kesildi yahu. Saati göremedim. Korka korka odaya kaçtım Gittim eşime sarıldım. Baktı elektrikler yok, ben de bu niye bana sarıldı diyorum, elektrik kesildi korktun demi çakaaaal dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…