Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

kızlar ne söyleyecektim size bdv de bir bayanın elektrik faturası 39.000 Tl gelmiş kadıncağız resimde attı bir yanlışlık mı olmuş acaba Yazık bayana ya :/

Şuan kaçıyorum oralardan:KK70::KK70:

Hmm:KK22: Allah kurtarsın. Kurtarma ihtimali var demi? Kalıcı mısınız orda?
Sağ ol canım. İstersek seneye İstanbul'a falan gideriz, eşim çok istiyor ama o da sıkıntı. Çok büyük yer. Korkuyorum. Ankara'da mutlu mesut yaşıyordum yaa. İşi gücü bırakıp geldik buralara, hayırlısı olsun bakalım... 3 sene daha burada kalırız gibime geliyor. Belli de olmaz. Ben atanırım belki. Eşim askere falan gider. Nasip...

Sağ ol canım. İstersek seneye İstanbul'a falan gideriz, eşim çok istiyor ama o da sıkıntı. Çok büyük yer. Korkuyorum. Ankara'da mutlu mesut yaşıyordum yaa. İşi gücü bırakıp geldik buralara, hayırlısı olsun bakalım... 3 sene daha burada kalırız gibime geliyor. Belli de olmaz. Ben atanırım belki. Eşim askere falan gider. Nasip...
Ankara hakikaten mis gibi şehir.. Düzenli temiz.
istanbuldan da korkma o kadar ben istanbuldayım iyi yerde oturursan bi sorun yaşamazsın pek, hakkariden güvenli en azından, inşallah atanırsın canım :KK19:

Ankara hakikaten mis gibi şehir.. Düzenli temiz.
istanbuldan da korkma o kadar ben istanbuldayım iyi yerde oturursan bi sorun yaşamazsın pek, hakkariden güvenli en azından, inşallah atanırsın canım :KK19:
Ben de bir alemim :) Essahtan güvenli yerde oturuyormuşum gibi. Paronayak oldum iyice... :KK70: Çalışma zahmetine katlansam olur herhalde. İyi dileklerin için teşekkür ederim canım :KK66:

X