Sor bakalım Sebastian ! Çay içtiği birileri var mıymış ?

Kadınlar kulübü.png

Yahu bu ne saçma şeydir ya.

Uzulme yaaa verirsin hatta bana ver kilo almayi cok istiyorum bende 1 dogum yaptim suan kizim 1 yasinda ama gram kalmadi inanirmisin suan kilo alma diyeti yapiyorum inan offfff :KK17:Emzirmek zaten baya kalori harcatiyo birde isi sıkı tutarsan olur Hoppa
Benim eşim de 188 boyunda 62 kilo. Gram almıyor. Çok üzülüyorum. Eski sevgilim bir iğneyle kilo almıştı. Ondan vurduralım diyorum hep bir bahane. Bu yaz halledicem, dayanamıyorum artık. Bizim aile baskül ailesi gibi olduğu için herkes onun haline üzülüyor.

Ama 4 çocuk doğurmuş 47 kilo şimdi:eek:
Insan şüpheye Düşüyor :KK70:
Evlatlık onlar Pinkom:KK70:
Bir arkadaşıma doğumdan sonra veririm ya dedim, seni tanıdığımdan beri hep kilo veriyorsun zaten diye dalga geçti :KK43:
Benim de bir arkadaşım kilosu yüzünden neredeyse psikoloji bozuldu ve çevresindekiler de yok veremezsin falan diye moralimi bozuyorlar diyordu... Ben de senin motiveni düşürecek kişilerle konuşma kilo hakkında kimsenin lafına bakıpta moralini bozma dedim. Sen de kimseyi takma kim ne derse desin sen iradeni kullan istediğin kiloya gelirsin, yeter ki kendine inan:)
Neeeyyy 4 cocukmu:KK57: hay massallah :nazar:
:))

Benim de bir arkadaşım kilosu yüzünden neredeyse psikoloji bozuldu ve çevresindekiler de yok veremezsin falan diye moralimi bozuyorlar diyordu... Ben de senin motiveni düşürecek kişilerle konuşma kilo hakkında kimsenin lafına bakıpta moralini bozma dedim. Sen de kimseyi takma kim ne derse desin sen iradeni kullan istediğin kiloya gelirsin, yeter ki kendine inan:)

Gelirim canım yaaa. Kendime güveniyorum aslında ama ne bileyim ne eve ne bu memlekete alışabildim. Bunalım takılıyorum bu aralar. Hiç geçmeyecek gibi. Dışarı çıkamıyorum can sıkıntısından. Hastaneden hastaneye. Bi de eşimin arkadaşları çağırırsa bizi... Öyle...

:KK70::KK70::KK70: inanırım bak, zaten eriyip gidecen yakında:KK12::nazar:
Aaaah ahhh. Onu sormayaydın iyiydi. 6 aylık hamileyim halen cinsiyetini söylemediler. Daha dün hastanede yaşanan sorunlar yüzünden hüngür hüngür ağlayarak geldim eve. Bıktım buradan ya
Aa neden ki ya, hayırdır sorun ne?

Tanrıya ihtiyacı mı ? yazıyor. altında açıklaması da birşey yaz tanrı cevap versin mi ne ne saçma şey çok sinir oldum. size de böyle reklam çıkıyor mu ? Resmen Yüce ALLAH 'la dalga geçiyorlar..
Reklamlarmi cikti sizde kurtulun reklamlardan ORBITUM kullaniyorum ben hiç reklam yok crome gibi tarayıcı yukleyin reklama son :KK14:

X