sonun da BOŞANDIMMM

nazar boncuxgxum

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
517
8
38
bilenler bilir boşanma davam dewam etmekteydi bugün sonuçlandı boşandım ve bitti herkes mutlu ama ben değilim ağlamakdan gözlerim şişdi ama neye ağladığımı bilmiorm çok kötüyüm ağlayınca etraf yanlış anlıo ona ağladığımı sanıolar ama ona değil bu boşanmak ne zormuş ya ALLAH kimsenin başına vermesin bu sorumluluk daha şimdiden çok ağır gelio nasıl geçicek bu hayat yardım et ALLAHIM güç wer bana

geçmiş olsun hakkında hayırlısı olur umarım. üzme bu kadar kendini hayatı akışına bırak. zor bir durum yaşadıgınız ama daha zor günleriniz olmasın. herşeyi yoluna koymak sizin elinizde sadece güçlü olmaya bu durumun içinden biran önce çıkmaya çaba harcayın . hayatın sonu deil tek ayrılan sizde deilsiniz böyle düşününki yaşama biraz daha pozitif bakabilesiniz herşey gönlünüzce olur umarım

Gelmiş geçmiş olsun...:teselli:
Hakkında hayırlı olsun inşallah..
Neden ağladığını az çok tahmin edebiliyorum..
Sinir bozukluğu,yıpranmak ve yorgunluk...senağlama
Geçecek güzel kardeşim hepsi geçecek..
Bugünden sonra hayat sana hep gülsün inşallah:Saruboceq:

Boşanmana sebep olan olayları bilmiyorum ama hakim son sözünü söyleyene kadar içinde herşeyin düzeleceğine dair bir umut vardı mutlaka....
Bunları haketmediğini düşündün, zaman zaman kendini, zaman zaman eşini, zaman zaman çevreni suçladın.
Ama hep bir umudun vardı son anda bir mucize bekledin.
Ağlaman, hırçınlaşman, kendini mutsuz hissetmen çok normal.
Geçecek ve herşeygüzelolacak
Çünkü asıl mucize sensin.:nazar:
Geçmiş olsun diyorum.Acını yaşa ve hayata geri dön sımsıkı asıl:1hug:

yas döneminden geçiyorsunuz normaldir...
gözyaşlarınız...
biraz kendinize,biraz geçip giden yıllarınıza, biraz biten bir aşka, biraz aldanış...
rahatlama, hafifleme ve bitişin ardından yaşanan boşluk..
herşey normal inanın...
toparlanınca yeniden doğacaksınız...
zor olan kısım bitti artık kangrenli kolu kesip attınız...
yarayı temizleyince hiç birşey kalmayacak emin olun buna...

gecmis olsun canim,Allah bir daha gostermesin...
uzulmen normal cunku daha cok yeni...zaman herseyin ilacidir..
bunn ustesinden gelceksin eminim...
artik ileriye bak,insallah önünde daha görecegin guzel gunler var....

canım seni uzun süredir konularından ve yorumlarından takip ediyorum. Öncelikle hayırlısı olsun. Tabiki şuaralar duygularında karmaşa yaşaman normal. Herşeyin ilacı zaman zamanla tüm üzüntüler hafifler. Dilerimki gün gelirde burada mutluluğunu paylaştığın yeni konular açar ve beraber sevinçlerine ortak oluruz. Hep ağlamayacağız ya değilmi ama güleceğimiz güzel günlerde gelecek. Allahım seninle ve bizlerle olsun

Yeni hayatında başarılar diliyorum arkadaşım umarım yaşanan son üzücü olay bu olur hayatında yine yeniden birini ama bu defa doğru birini seversin ve çok mutlu olursun.

Arkadaslar güel yazmislar, herseyin ilaci zaman. Yasadiklarini bilmiyorum, ama gecerli
sebebin olduguna eminim. Cünkü kimse durup dururken yuvasini dagitmaz.

Senin hayatinda artik yeni bir dönem basliyor. Bundan sonra ileriye bakmalisin.
Insallah sende birgün mutlu olacaksin canim. Güzel günler seni bekliyor...

geçmiş olsun mu gözün aydınmı desem bilemiyorum.İsteyerek rızanla ayrıldı isen gözünaydın canım.
yaşanması gereken zamanlarmış yaşanmış.Şimdi önemli olan ilerisi.Önündeki yıllar için sana başarılar ve mutluluklar dilerim.

derin bir uykuda hala yüreğin...
hırpalanmış ümitlerin...
bir rüyaydı öncesi,şimdi kabusa uyandın..
acıya uyanmamak için gözlerini yumma,
aç güzel gözlerini,acıyı doyasıya yaşa...
bundan sonra yaşayacağın diğer olumsuzluklar,
karşında cesaretli duramasın,senin kadar..
bırak, akıp geçsin zaman,sana yenilsin!

şiir gibi oldu ama,neyse.. sevgiler!

derin bir uykuda hala yüreğin...
hırpalanmış ümitlerin...
bir rüyaydı öncesi,şimdi kabusa uyandın..
acıya uyanmamak için gözlerini yumma,
aç güzel gözlerini,acıyı doyasıya yaşa...
bundan sonra yaşayacağın diğer olumsuzluklar,
karşında cesaretli duramasın,senin kadar..
bırak, akıp geçsin zaman,sana yenilsin!

şiir gibi oldu ama,neyse.. sevgiler!

doğru söze ne hacet:kahve:

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım.
Hiç üzülme önünde yepyeni ve tertemiz bir yol var. İlerisi için dimdik dur.

kolay değildir elbette ama. demekki senin için hayırlısı böyleymiş. umarım daha güzel günler seni bekliyordur.

sevgili nazar boncuğu kader arkadaşım Allah yardımcın olsun geldi geçti ve bitti
bundan sonra inşallah herşey çok güzel olur bahtında şansında hep açık olsun canım benim

X