Sonuç pozitif,pozitif !!!!!

kurmis

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
8.179
33
arkadaşlar az önce test yaptım ve sonuç pozitif :) süprizzzzzAllahım elim ayağım titriyor sevinçten.Eşimi uyandırıcam biraz sonra kahvaltı için,daha ona bile söylemedim yani :) 30 ocakta düşük yapmıştım.İnş bu sefer bir sıkıntı yaşamam. dua edenlerden Allah razı olsun.Ben de artık 10 kat şevkle dua edicem tüm bebek isteyenlere. siz de bana dua etmeye devam edin ne olur !!

:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Ay canım hayırlısı olsun inşallah ilk tebrik eden ben oldum bak:)
senin için dua edicem bebeğini kaybetmenin ne olduğunu çok iyi biliyorum.
inşallah bu sefer kavuşursunuz........

tebrik ederim canım ne kadar güzel!!!!!!!
artık gurbet ellerde daha iyi hissedeceksin kendini yalnız değilsin artık,Allah kucağına almayıda nasip etsin!

Saolun ya gerçekten cok korkuyorum. artık yürümeye bile korkarım düşük korkusundan.Allah hayırlı sonuçlara eriştirsin inş. tüm isteyenleri mutlu etsin.

canım hayırlı uğurlu olsun.allah sağ sağlim kuçağına almaya nasip etsin.canım tedaviyle mi oldu.ve ne tedavisiyle.

ne büyük mutluluk değil mi canım, çok sevindim senin adına. umarım bebeğini sağlıkla ve mutlulukla kucağıuna alırsın. a.s.

canım tebrik ederim.
darısı tüm bebiş isteyenlerın basına

Hadi Gözün Aydinn Canimmm Aman Bu Sefer Dikkatli Ol Canimmm ......... Kizz Hadi Eşine Söyleeeee:))))))))))))))))9

tebrik ederim canım sevincini o kadar güzel anlatmışsınki valla tüylerim diken diken oldu rabbim hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlat olmasını nasip etsin

canım hayırlı uğurlu olsun.allah sağ sağlim kuçağına almaya nasip etsin.canım tedaviyle mi oldu.ve ne tedavisiyle.

tedaviyle olmadı,ben zaten 1 senelik evliyim.ilki 9 haftalıkkken düşükolmuştu görünürde hiç bir sebep yokken.şimdi tekrar hamileyim. tabi inşallah.:sm_confused:

Eşime söyledim ama benim kadar sevinmedi galiba:) ya da kötü deneyimden sonra benim kendimi cok kaptırmamı da sitemiyor olabilir.daha evlendiğimiz aydan itibaren bebek istiyordu yoksa eşim :)

arkadaşlar ben yarın annemlerin yanına memlekete gidecektim.otobüsle 8 saatlik yol. bileti bile almıştım. ilk 3 ay yolculuk tehlikeli diye biliyorum,eşim stres yapma dedi ama gitmicem ben heralde.karın bölgesinde kan dolaşımı azalıyor ve tehlikeli oluyordu heralde di mi?

canım tebrik ederim.
darısı tüm bebiş isteyenlerın basına

Hadi Gözün Aydinn Canimmm Aman Bu Sefer Dikkatli Ol Canimmm ......... Kizz Hadi Eşine Söyleeeee:))))))))))))))))9

tebrik ederim canım sevincini o kadar güzel anlatmışsınki valla tüylerim diken diken oldu rabbim hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlat olmasını nasip etsin

canım tbrk ediyorum çok sevindim Allah tamamına erdirsin

hepiniz cok cok sağolun. cidden paylaşmak cok süper bir duygu ve hatta ihtiyaç.yerimde duramıyorum,anneme söylicem birazdan arayıp.Allah bir daha böyle birşeyle imtihan etmez beni inş.sevincimi de boşa cıkarmaz inş

rabbim bu sevincini bozmasın olsun sen gidemezsen annen gelir artık ayyy nasılda sevinir şimdi anneciğin rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kendine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…