Sonuç pozitif,pozitif !!!!!

rabbim bu sevincini bozmasın olsun sen gidemezsen annen gelir artık ayyy nasılda sevinir şimdi anneciğin rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kendine dikkat et

kimse korkusundan sevinemezse eşim gibi bozulurum walla. bne beim gibi havalar uçsunlar istiyorum ya

Gözün aydın arkadaşım..Çok sevindim..

Allah olmayanlara da versin inşallah.

çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallahhh darısı bizim başımıza :)

o bebeği içinde taşıyan sensin hissdende sensin sen boşver gerisini sevin onlar biraz endişe duyuyorlar senin üzülmeni istemiyorlarda ondan böyle davranıyorlar aslında eşinde havalara uçmuştur merak etme sen bol bol dua et rabbim bebişini sana bağışlasın kız boşver sen bebeğini kucağına alacağın günleri düşün ama dikkat et kendine gerisi allah kerim hikmeti büyüktür rabbimin

herkesin dualarına iyi dileklerine amiiin diyorum inanın,cok saolun.

o bebeği içinde taşıyan sensin hissdende sensin sen boşver gerisini sevin onlar biraz endişe duyuyorlar senin üzülmeni istemiyorlarda ondan böyle davranıyorlar aslında eşinde havalara uçmuştur merak etme sen bol bol dua et rabbim bebişini sana bağışlasın kız boşver sen bebeğini kucağına alacağın günleri düşün ama dikkat et kendine gerisi allah kerim hikmeti büyüktür rabbimin

doğru söylüyorsun aslında. ama eşim daha cok sevinseydi keşke,ya da belli etseydi,benim sesim titredi uyandırırken,söylerken. dilim damağım kurudu. inş dediğin gibi o da çok sevinmiştir..

herkesin dualarına iyi dileklerine amiiin diyorum inanın,cok saolun.

doğru söylüyorsun aslında. ama eşim daha cok sevinseydi keşke,ya da belli etseydi,benim sesim titredi uyandırırken,söylerken. dilim damağım kurudu. inş dediğin gibi o da çok sevinmiştir..

:eek:klava:valla şimdi gelip dövcem seni yaaaaa :mymeka:yok dur kıyamam da şimdi neyse bebeğin sağlıklı sıhhatli olsunda eşin tepkisini göstermesin ne olcak yani biraz zaman geçsin gör bak nasıl tepki verecek:1shok: sevinmiştir inan hem erkekler duygularını fazla belli edemezler bizler biraz daha hayalciyiz onlar gerçekci hem valla sen öyle bir sevinmişsinki bu sevinç ikinizede yeter:roflol:

:eek:klava:valla şimdi gelip dövcem seni yaaaaa :mymeka:yok dur kıyamam da şimdi neyse bebeğin sağlıklı sıhhatli olsunda eşin tepkisini göstermesin ne olcak yani biraz zaman geçsin gör bak nasıl tepki verecek:1shok: sevinmiştir inan hem erkekler duygularını fazla belli edemezler bizler biraz daha hayalciyiz onlar gerçekci hem valla sen öyle bir sevinmişsinki bu sevinç ikinizede yeter:roflol:

aman dövme tamam :) ne şükürsüz kız dedin duydum ben a.s

tebrik ederim canım allahım sağlıklı sıhhatlı kucağına almayı nasip etsin

yok yok demedim öyle bişey ay sen hamilesin ya şimdi duygusalsındır ağlarsında hemen aman tamam bişey demedim :)sevgiyle kal canım

Canım hayırlı olsun gözün aydın ne guzel sabah sabah hamıs haberı almak inşallah sağlıklı bir hamilelik geçir ve meleğini kucağına aldığın zamanın sevincini yaşatır sana rabbim.DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH :teytey:

:içelim:tatlım kutlarım inşallah allah olmayan herkese nasip eder.umarım problemsiz bir 9 ay geçirirsin

tatlım allah hayırlı etsın ınsallah gozun aydın.bızımle gebelık belırtılerını paylasırmısın gunun ne zamandı

tatlım allah hayırlı etsın ınsallah gozun aydın.bızımle gebelık belırtılerını paylasırmısın gunun ne zamandı

deliler gibi acıkmam dışında herhangi bir belirti yok aslında.3 gün gecikti adetim.ben de sabah yaptım testi. bir de 3-4 günfür falan kasıklarımda hafif sızlamalar oluyor ara ara. ben heralde adet olucam diye yoruyordum bunları. düşük yaptığım hamilelikte de pek bi belirtim olmamıştı. hatta hamilelik boyunca ne aşerme ne bulantı hiç bir şey. doktoruma da demiştim,ben hamile olmadığımı düşünüyorum bazen diye :))

Allah Sağlikli Büyütmek Nasip Etsin Cnm
Darisi Hepimizin Başina Demi Kizlar Hadi Hep Beraber Du Edelim

canım gözünüz aydın,
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,
hayırlı bir evlat olsun...

X