Sonuç pozitif,pozitif !!!!!

canım tebrik ederim,allah tamamına erdirsin,rabbim utandırmasın.çok sevindim.dua edecem canım senin için inşallah sende bebekte bu dönemi sağlıklı geçirirsiniz.

:teytey:
Canım şimdi gördüm hamile kaldığını Allah sağlıklı sıhhatli bebeğine kavuşmana yardımcı olsun hayatım. inşallah 9 ayını çok rahat geçirirsin tatlım
a.s.

arkadaşlar ben e akşam test yaptım silik çıktı sabah hemen hastaneye gidip kanda baktırdım sonuç pozitiiiif. allahım inşallah sağlıklı sıhhatli çocuğumu alırım kucağıma.allah tüm isteyenlere en hayırlısını versin...

:teytey:
Canım şimdi gördüm hamile kaldığını Allah sağlıklı sıhhatli bebeğine kavuşmana yardımcı olsun hayatım. inşallah 9 ayını çok rahat geçirirsin tatlım
a.s.

Saolasın canım benim. aslında 2 haftayı geçti bu konuyu açalı ama bugün tekrar hortlamış naniknanik

3 gündür mide bulantısından kafamı zor kaldırıyorum.Rabbim bir sıkıntı yaşatmasında hepsine razıyım..

hayırlı olsun,ne güzel böyle sevindirici haberleri duymak..

gercekten cok guzel bı haber allah olmayanlarada nasıp etsın allah bı avazda kurtarsın super ya hersey gonlunce olsun:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…