Son elektrik faturanız kaç TL geldi?

Sonuç alırsanız buraya da yazın bilgimiz olsun etrafiniza da mi abartı fatura geliyor acaba barajlardaki suya göre kuraklık var ya zam mı geldi suya biz Bursadayız suya indirim oldu hatta %25
Oturduğum sokakta 3 4 kişi tanıyorum herkese 600 1000 arası gelmiş, bakalım yanıt gelirse yazarım, inşallah günü geçmeden cevap verirler yoksa cezaya girmesi bile sıkıntı

1250 tl bebişim klimasiz uyuyamiyor geceler sabaha kadar klimayla uyuduk.

Gayet iyi boşver serin serin bizim kız da küçükten beri klimayla sıcağı hiç sevmiyor bazen hava serin gibi geliyor bana gece kapatıyorum o açıyor
bende gece yaridan sonra kapatiyorum camlari falan açıyorum serin geliyo diye biraz sonra oyaniyo bebişim gosteriyo kilimayi sanki ninni gibi kilima

Benim için bu rakam çok fazla Allah kolaylık versin canım.
Amin, Allah razı olsun.

Kışın doğalgaza para yetiştirmek için çalışıp, yazın nispeten soluk alıyorduk. Görünen o ki, bu durum da ortadan kalktı.
Ocak ayından bu yana bütçemde ev kredisi yükü de var artık; benim için de çok fazla.
Yine de çok şükür. Allah bugünümüzü aratmasın.

Son düzenleme:
Cümlemizden canım
Gerçekten yılın neredeyse 12 ayı ısınma ve de soğutmaya gelirinizin büyük bir bölümünü ayırmak zorunda kalışınız üzücü

Elektrik değil de su gelmiş, aşırı şaşkınım 369 tl gelmiş ki evde değildik bile Rezalet ya. Toplam iki kişi evde bile değilken böyle geliyorsa eyvah eyvah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…