Son elektrik faturanız kaç TL geldi?

2 bin kusur geldik klima kapanmıyor desem yeridir günlük şofben kapanmaz en az iki kere duş çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hergun çalışır günde bilmem kaç sefer kıyafet değişiyor kır degil ter sırf su sebili,çift dolap.

%38 lik zamdan sonraki ilk elektrik faturam 232.70 tl geldi
5 yıl oldu bu eve taşınalı elektrik faturam hiç 200 tl gelmemişti

Eskiden birim fiyat 1.5 tl civarı idi şimdi 2 tl yi geçmiş durumda

Bakalım oğlanlar okullarına gidince tek başıma kalınca da 200 tl nin altında gelir diye düşünüyorum hayırlısı
Demek ki sizin oralar serin çok sıcak havalar burada klima çalışıyor dün gece dışarısı serin gibi geldi klimayı kapatıp camı açalım dedim elektrikten tasarruf olsun bin pisman olduk 🤣gece 2.5 bastık tuşa

Demek ki sizin oralar serin çok sıcak havalar burada klima çalışıyor dün gece dışarısı serin gibi geldi klimayı kapatıp camı açalım dedim elektrikten tasarruf olsun bin pisman olduk 🤣gece 2.5 bastık tuşa
Burası iç batı ege gündüz sıcak olsa da gece serin oluyor

8 güne gelen fatura nasıl olur da 730 tl olur ya
Su kaçağı filan mı var musluklarda
Yok sözde 40 günlük kesilmiş 18 günlük fatura olarak düşünelim. İstanbulda yaşıyorum ve çevremdeki herkeste daha abartı fiyatlar duydum nedense anlamadık bu ay. İtiraz ettik geçen hafta daha dönüş alamadık bakalım.

Yok sözde 40 günlük kesilmiş 18 günlük fatura olarak düşünelim. İstanbulda yaşıyorum ve çevremdeki herkeste daha abartı fiyatlar duydum nedense anlamadık bu ay. İtiraz ettik geçen hafta daha dönüş alamadık bakalım.
Sonuç alırsanız buraya da yazın bilgimiz olsun etrafiniza da mi abartı fatura geliyor acaba barajlardaki suya göre kuraklık var ya zam mı geldi suya biz Bursadayız suya indirim oldu hatta %25

X