Son 4 hafta...THE END

img_595945a8a6bde_1499022760.jpg

N'aptiniz yeni takima alisabildiniz mi.:cool:

Y YesilinBuyusu nu de sohbete cagirayim dedim ama o hamileymis diyet yapmasin diyorum. :KK53:

Bir latte bir patatizzz. Benim zayif noktam. :KK70:

Ooo çaylar kahveler muhabbete asla hayır demem. Evet ben takımda pasif aktif roldeydim:KK48: hamilelik dolayısıyla izne ayrıldım ama arkadaşlarımı takibi bırakmamıştım. Burdan da takibe devam ederim artık.

Alışıyoruz bakalım canım çok aktif bir takım çok hoşuma gitti :super: malum bizim takım dökülmeye başlamıştı biz toparliyorduk Y YesilinBuyusu arkadaşımız hamile evet olsun o da takılır arada muhabbeti çok iyidir doğursun onuda hemen zayiflaticaz inşallah :confused:

Eveeeet beni bırakmak yok. Zaten özel grup açıcam yeşili zayıflatma timi diye:KK70: inşallah o güne kadar sizler hedefinize ulaşın da sıra bana gelsin.:KK66::KK200:

Ooo çaylar kahveler muhabbete asla hayır demem. Evet ben takımda pasif aktif roldeydim:KK48: hamilelik dolayısıyla izne ayrıldım ama arkadaşlarımı takibi bırakmamıştım. Burdan da takibe devam ederim artık.

Eveeeet beni bırakmak yok. Zaten özel grup açıcam yeşili zayıflatma timi diye:KK70: inşallah o güne kadar sizler hedefinize ulaşın da sıra bana gelsin.:KK66::KK200:
Tabi canım hamile olsanda bizi zayıflatmaya çalış sen nasılsa hamilesin sonra gelirsin buraya beraber kilo veririz ben hedefime gelsemde seni bırakmam zaten kadınların kilo problemi bitmezki

X