Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

peki güvenilir mi bu site yani lenslerin orijinalliği ve ödemesi vs. yardımcı olursan çook sevinirim :)

Bende nc quartzo kullanicisiyim kuzenim 1 hafta önce topazio almış ancak rengi çok açık bulduğundan satıp cristal yada ice almak istiyor.ben rengi güzel buldum bir gözümde topazio diğerinde quartzo var

Bende nc quartzo kullanicisiyim kuzenim 1 hafta önce topazio almış ancak rengi çok açık bulduğundan satıp cristal yada ice almak istiyor.ben rengi güzel buldum bir gözümde topazio diğerinde quartzo var

Eklentiler

• Screenshot_2014-11-29-13-14-49.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 455
Kuzeninin göz rengi nedir acaba
Ben çok beyfendim
Topazioların rengi koyu idi açılmasını bekliyordum

Kızlar merhaba, uzun zamandır lens kullanmak istiyor fakat bir türlü cesaret edemiyordum. Şimdi cesaretim var ama bu sefer de renk konusunda çok kararsız kaldım. Solotica Hidrocharme Ice ve Topazia beğendiğim renkler. Yeşil istemiyorum. Mavi - gri tonlarda istiyorum. Sarışınım, göz rengim de resimdeki gibi. Sizce bana hangi renk yakışır ? Önerilerinizi alabilir miyim ? Solotica olursa sevinirim, çünkü netten satın alacağım.

Canim bir kac once ben solotica quartzolarimi almistim.

ya ne kadar güzel durmuşlar. satmayı nasıl düşündünz, hayret.. özellikle yakından çekimlerinize ayrıca bayıldım. ilk lensim freslook gri idi. renk olarak çok beğeniyordum ama gün boyu kullanımda çok ta rahat değiller. şimdi bunu düşünüorum. yalnız birşey srucam. freshlookların çapı 14.5 mm, soloticanın ise 14.2.. freshlook taşıyodu haliyle, bu lenslerde ise gördüğüm kadarıyla etrafında siyah belli oluyor. belli olması mı iyi sizce, olmaması mı?

Tesekkurler canim. Resimlerde hos duruyor ama bana bazen cok yapmacik geliyor, haftalardir solusyonda duruyor kullanmadim Siyah halka cok goze batiyor sanki, kendimi Circle lens kullanan Japonlar gibi hissediyorum

Freshlook bende kullandim yillar once, cok fazla bir fark yok freshlook ve solotica arasinda. Benim goz bebegim buyuk oldugu icin freshlookun capida biraz kucuk geliyordu. Siyah halka belli olmamasi benim daha cok hosuma gidiyor, daha dogal duruyor. Quartzolarda zaten koyu bir halka var, bu gozbeyazin ustune gelince daha acik daha guzel duruyor.

Saol canim solfex almisim bende yanlislikla. Tam seninki gibi olmadi o yuzden benim.. bakalim bunu kullanayim biraz.
Alisirsam yillik alirim.
Ole yapmacik deme yaa bende ilk takinca tepkiler kendi gozun daha guzeldi oldu. Beni onceden tanimayanlar cok guzel gozleriniz var dedi. Taniyanlar cok benimseyemedi. Tabi sadece 1 gun taktim. Insani cok değiştirdiği kesin.. o yuzden ilk basta tuhaf geliyor çevreye

Son düzenleme:
Acikcasi benim goz rengimden yesil "quartzoymus" onu takip benim dogal gozumun aynini dogal gorunumde elde edebilince sizler ben icten ice acayip cok kiziyorum cunku kiskaniyorum buda boyle buyuk itirafim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…