Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

merhabaaa kızlarrr solotica lenslerimin zamanı geldii şöyle açık mavimsi birşeyler istiyorumm yakın zamanda crystal alan var mıı ya da quartzooo :110::110::110:

image.jpg

Çok doğal, yakışmışlar. Peki yakından da bu kadar doğallar mı acaba :)
evet aynen bu sekilde yakından da gercekten cok doğal duruyor ama benim bc ve dia değerlerime uymadığı icin rahat etmedi gözlerim yalnızca iki defa takabildim solotica kullanamayacağım icin cok üzgünüm:KK43:

evet aynen bu sekilde yakından da gercekten cok doğal duruyor ama benim bc ve dia değerlerime uymadığı icin rahat etmedi gözlerim yalnızca iki defa takabildim solotica kullanamayacağım icin cok üzgünüm:KK43:
Ben göz çapı 8.6 olan 8.7 kullansa da sorun olmaz diye okumuştum bir yerlerde, taşma yapmıyor değil mi irisin dışından renk? Benim de göz çapım küçük 14.00 o yüzden soruyorum da :110:
buarada cok tesekkür ederim yakıstırdığınız icin:)
Rica ederim, gerçekler:KK70:

Ben göz çapı 8.6 olan 8.7 kullansa da sorun olmaz diye okumuştum bir yerlerde, taşma yapmıyor değil mi irisin dışından renk? Benim de göz çapım küçük 14.00 o yüzden soruyorum da :110:

Bende tasma yok benim de büyük tam tersi 14.50 benim rahatsızlık ondan mı acaba bilemedim soloticaların 14.20 cünkü

yarın da denicem son kez bakalım yine asırı rahatsız olcak mıyım olursam da 200 liram çöpe gitcek cok üzüldüm:KK43:bidahakine tam uyan lens alıcam artk

benımbc8.4 soloticayıı gayet rahat kullanıyorum sadece karanlıkta ırıs ırılesınce renk ırısın bır kısmını kapatıyor gozumde perde var gibi görüyorum onun dısında sorun yok

yarın da denicem son kez bakalım yine asırı rahatsız olcak mıyım olursam da 200 liram çöpe gitcek cok üzüldüm:KK43:bidahakine tam uyan lens alıcam artk
Son tavsiyem suni gözyaşı, lensle birlikte kullanılabileninden al ve damlat gözüne :)

Kızlar solflex quartzolarım. almak isteyenlere fikir verebilir. gözlerim orta kahve doğal rengi.

Eklentiler

• IMG-20150105-WA0027.jpg
    IMG-20150105-WA0027.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 393
  • received_10152989412203887.jpeg
    received_10152989412203887.jpeg
    10 KB · Görüntüleme: 394
Öncelikle Bu net olmayan resimdeki kendi goz rengim kahve bile degil siyah!
1420906853787.jpg
Merhabalar, 2 GÜN ONCE Arzu hanimdan soparis ettigim cristallerim buhun elime ulasti, daha önce mel denemistim ama kömür gözlerimi açip berrak bi yesil yapmaya yetmemisti.. solflex cristal kullanmistim o da mavi ve cok buyuk durmustu, başımı agritiyodu 5. Dakkadan sonra.. ben yesil istiyodum..
20150110_141021-1.jpg
20150110_141021-1.jpg
ama bu hidrocor cristallerin ciktigini gorunce dayanamadim aldim. Size de göstereyim koyu gozlulere fikir versin dedim :) Arzu hamima cok tesekkurler!

Öncelikle Bu net olmayan resimdeki kendi goz rengim kahve bile degil siyah! Eki Görüntüle 1369338 Merhabalar, 2 GÜN ONCE Arzu hanimdan soparis ettigim cristallerim buhun elime ulasti, daha önce mel denemistim ama kömür gözlerimi açip berrak bi yesil yapmaya yetmemisti.. solflex cristal kullanmistim o da mavi ve cok buyuk durmustu, başımı agritiyodu 5. Dakkadan sonra.. ben yesil istiyodum..Eki Görüntüle 1369334 Eki Görüntüle 1369334 ama bu hidrocor cristallerin ciktigini gorunce dayanamadim aldim. Size de göstereyim koyu gozlulere fikir versin dedim :) Arzu hamima cok tesekkurler!
bunlar haresiz oluyor dimi? lens gibi durmuyo yakindan da öyle mi peki kaynasiyor mu gözle

Yeni Hidrocharme Ocre'lerim :) Ben ela gibi falan beklerken tam istediğim gibi grimsi durdu :) Çok beğendim. Sağ çok rahattı, yalnız solda biraz batma yaşadım, sol gözümde biraz kuruluk var ondan olabilir.

10nwdon.jpg

1624pc7.jpg

rko9x5.jpg

X