Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

çok güzel durmuş benim gözlerime büyük geliyor soloticalar o yüzden bu cor seriyi alamıyorum taşıyor taşmasa kesin bunu tercih ederdim ben de.. güle güle kullanın ben çok beğendim

çok teşekkür ederim :) hidrocharm serisinin kalın hareli olduğundan taştığını biliyorum da, hidrocor bence herkeste doğal duruyor? hani çoook hafif taşsa bile irisi genişletip gözü büyük göstereceği için hoş durabilir belki?

ya neden mavi yeşil enkli gözüm niye yok tarzı bir duruma düşmek istemiyorum Allah vermemiş bide belli olursa sahte olduğu üzülüürm
senı tanıyanlar dogal olarak lens oldugunu bılecektır yakısanı bulmak lazım
ama eskısı gıbı artık lens deneyemıyorsun

İşte yeni Quartzolarım...

Merhaba maşallah cok yakışmış soflex serisimi nc mi taşma yada bombelik oldumu önceden rainbow giallo kullandım ama bcsi yüzünden cok yapay ve çamurlu duruyor gözlerin ne renk cok beğendim normalde cok cırtlak duruyor ama cok yakışmış

kızlar solflex verde ve esmeralda arasında kararsız kaldım, kullanan varmı, verde nin pupil boşluğu çok gibi geldi bana. (benim gözlerim koyu kahve)

canım bu fot nerden aldın verdenin sisesindeki durusunu gosteren fot var mı ? varsa koyabilir misin

harika durmus sizde:) ben de mel ile ocre arasında gidip geliyorum aradaki farkıda cözemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…