Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Merhaba bayanlar quartzo 1.5 uzak olarak aldigim lenslerim gozume hicccc uymadi :KK43: 1 kere denedim bi daha takmadim bile bana hic uymadi :KK43:(( su an fiyatini bilmesemde ben 200tlye yakin bir fiyattan almistim ama 100tlden satmayi dusunuyorum ilgilenenler mesaj atabilir bana fotograflari icin :)

dün kavuştuğum hidrocor ocrelerim :) pencerenin önünde, tam güneşe karşı çektiğim fotoda (soldaki) epey sarımsı durdular. lakin daha karanlık ortamda (sağdaki foto) kurşuni-yeşil duruyorlar. keşke hep sarımsı-bal rengi dursalar. (bu arada kaşlarımı uzatmaya çalışıyorum ve iğrenç görünmesin diye fotoları epey kesip biçtim, kusura bakmayın)

Eki Görüntüle 1214411 Eki Görüntüle 1214412

canım rica etsem soloticalarını nerden aldığını söyleyebilir misin uzun süredir bende cor ocre düşünüodumda sende de güzel durmuş bu arada güle güle kullan

canım rica etsem soloticalarını nerden aldığını söyleyebilir misin uzun süredir bende cor ocre düşünüodumda sende de güzel durmuş bu arada güle güle kullan

teşekkür ederim, wrlens diye -sanırım- brezilya kökenli bir internet sitesinden aldım. bir aydan fazla süre bekledim elime geçmesini. ama türkiye'deki malum lens sitesinde de sizin numaranız ve istediğiniz renk stokta yoksa hemen hemen aynı süre beklemeniz gerekiyor.

Eki Görüntüle 1203402 Eki Görüntüle 1203403 merhaba kızlar, bunlarda bnm solflex cristallerrim yakında solflex topaziolarımı da ekleyeceğim hidrocor ice sipariş ettim ama çok kararsızım cor ice kullananlar varsa düşüncelerini öğrenebilir miyim ? teşekkürler :KK49::KK55:

merhaba, bi şey sormak istiyorum mesaj atacaktım ama atılmıyor, topazio ve cristal arasındayım ben de birinden birini alacağım ama hangisi daha doğal duruyor hangisi her gün kullanılabilir, topazioların da fotoğrafını atabilir misin acaba karşılaştırsak.

ben topaziolarımı arkdaşıma verdim gözlerim çok siyah oldğu için bnde küf yeşili durdu doğallık açısından kesinlikle topazio derim cristallerin pupil boşluğu çok büyük alttan kendi göz renginiz gözüküyor ve hoş olmuyor ama topazioda pek renk açmıyor ben şuan hidrocor ice kullanıyorum ve inanılmaz bebek mavisi bir duruşu var bknz:
dddd.jpg

Eki Görüntüle 1242438 bu da solotica solflex cristallerim pupil boşluğu daha büyük

hidrocor ice mi alsam çok kararsız kaldım ya, benim gözlerim kahverengi ama doğallık açısından topazio mu diyorsunuz, benim de endişem topazionun çok parlak durması çok sırıtması o tonda normalde bir göz rengi olmaması gibi şeyler. cristal daha doğal daha gri mavi durur gibi gelmişti.

ben topaziolarımı arkdaşıma verdim gözlerim çok siyah oldğu için bnde küf yeşili durdu doğallık açısından kesinlikle topazio derim cristallerin pupil boşluğu çok büyük alttan kendi göz renginiz gözüküyor ve hoş olmuyor ama topazioda pek renk açmıyor ben şuan hidrocor ice kullanıyorum ve inanılmaz bebek mavisi bir duruşu var bknz:Eki Görüntüle 1242421

evet dediğin gibi pupil boşluğu çok büyükmüş tekrar baktım da fotoğrafa. o zaman solflex topazio da hidrocor ice kadar güzel ve doğal durur mu dersin? önce solflex topazio'yu deneyip sonra hidrocor ice mı alsam ben de, çok güzel bi mavi duruyor dediğin gibi benim de tam istediğim öyle soft açık bi mavi.

gözleriniz kahveyse topazioyu öneririm ama koyu veya siyaha yakınsa küf yeşili gibi durucağına emin olabilirsiniz..ben çok pişman olmuştum ... ama şöyle bir durumda var her ne kdar hidrocor ice ın pupil boşluğu dar da olsa sonuçta irisiniz az da olsa gözükücektir ve gri lensler sadece çok koyu siyaha yakın gözleri mavi yapabiliyor bnm gri lenslerimi açık kahve gözlü ablam denediğinde boz bulanık bi renk oldu kısaca : gözünüz koyu renkse cor ice açık renkse topazio derim seçim sizin ben lensler hakknda çok araştırma yaptğm için ve 12 çift lense sahip oldğm için size yardımcı olmaya çalştm umarm olabilmişimdir zamanında lenslere çok para harcadm sizinde paranızın boşa gitmesini istemem umarm kararınızı verir ve memmun kalırsınız .))

Merhaba maşallah cok yakışmış soflex serisimi nc mi taşma yada bombelik oldumu önceden rainbow giallo kullandım ama bcsi yüzünden cok yapay ve çamurlu duruyor gözlerin ne renk cok beğendim normalde cok cırtlak duruyor ama cok yakışmış
Çok teşekkür ederimmmm :KK15:Canım biraz gecikmeli de olsa cevap vereyim :oops: Bunlar Natural Colours serisi.Bombelik yapmadı ve kendi gözlerimde orta kahve.Aslında solflex serininde ki Quartzo yu da merak etmiyor değilim

selam kızlar bugün öğleden sonra nc mellerim elime geçti ancak istediğim gibi elamsı durmadılar tam yeşil durdular isteyen olursa özelden ulaşsın bana ...Henüz bi günlük bile değiller ...

selam kızlar bugün öğleden sonra nc mellerim elime geçti ancak istediğim gibi elamsı durmadılar tam yeşil durdular isteyen olursa özelden ulaşsın bana ...Henüz bi günlük bile değiller ...

sakıncası yoksa bir fotoğrafınızı koyabilir misiniz? Satmayı düşündüğünüz fiyatı da yazarsanız sevinirim

Aa istediğin gibi çıkmadı mı :KK43: .nasıl bir yeşil peki? Fotoğraf ını ekler misin merak ettim?

Aa istediğin gibi çıkmadı mı :KK43: .nasıl bir yeşil peki? Fotoğraf ını ekler misin merak ettim?
canım orta tonda bi yeşil ancak bende biraz opak durdu lens sendeki gibi tam kaynaşmadı gözlerimle nedense o_O bende o eski ela yeşil tonu gibi durur gözle tam kaynaşır o doğallığı yakalarım diye düşünmüştüm ...Meller benim için yine hüsran... o_O tekrar takarsam çekip ekliyim canım bugün yorgundum diye iş dönüşü kargo gelir gelmez bi hevesle hemen takıp denedim baktım içime sinmedi kutusuna koydum kaldırdım sinir oldum mellere :KK64:kıcık oldum vallahi mellerdeki bu renk değişimlerine :KK67:dahada davosa gelmem ...(mel filan almam yani :KK53: )

Merhaba bayanlar quartzo 1.5 uzak olarak aldigim lenslerim gozume hicccc uymadi :KK43: 1 kere denedim bi daha takmadim bile bana hic uymadi :KK43:(( su an fiyatini bilmesemde ben 200tlye yakin bir fiyattan almistim ama 100tlden satmayi dusunuyorum ilgilenenler mesaj atabilir bana fotograflari icin :)

Canim bir kac once ben solotica quartzolarimi almistim. Ilk taktigimda aman allahim bu ne diyerek hemen geri cikardim. Alisik olmadigim icin rengi cok yapmacik ve acik geldi. Hatta satmak icin alici bile bulmustum ayni gun. Ama arkadaslarim cok dogal durdugunu soylemeleri uzerine tekrar kullaniyim dedim. Bir kac defa kullandiktan sonra vaz gecilmezlerim oldular. Smokey eyes ve gri goz fari ile cok guzel duruyorlar!

Yani demem o ki, biraz zaman ver, farkli makyaj stilleriyle dene ve hala begenmezsen ozaman satmayi dusun. Boyle cabuk karar verirsen hem parana yazik olur hemde belki aklinda kalir, acaba biraz daha kullansam guzel mi dururdu ki diye.

Benimkiler boyle, daha fazla resim gormek istersen instagramim da var daha fazlasi --> @chocolatevanillabt:
Sag ustte ki resim makyajsiz gozde, digerleri makyajli.
10661073_772221876175039_527368869_n.jpg

Kızlar bende hidrocor azul aldım ve sonuç hiç istediğim gibi değil :KK43: satmayı düşünüyorum yada yeşil bir tonla değişim yapabilirim ilgilenen olursa...

fotorafını çekip koyarmısınız.Neden beyenmediniz peki rengi koyumu geldi

Canim bir kac once ben solotica quartzolarimi almistim. Ilk taktigimda aman allahim bu ne diyerek hemen geri cikardim. Alisik olmadigim icin rengi cok yapmacik ve acik geldi. Hatta satmak icin alici bile bulmustum ayni gun. Ama arkadaslarim cok dogal durdugunu soylemeleri uzerine tekrar kullaniyim dedim. Bir kac defa kullandiktan sonra vaz gecilmezlerim oldular. Smokey eyes ve gri goz fari ile cok guzel duruyorlar!

Yani demem o ki, biraz zaman ver, farkli makyaj stilleriyle dene ve hala begenmezsen ozaman satmayi dusun. Boyle cabuk karar verirsen hem parana yazik olur hemde belki aklinda kalir, acaba biraz daha kullansam guzel mi dururdu ki diye.

Benimkiler boyle, daha fazla resim gormek istersen instagramim da var daha fazlasi --> @chocolatevanillabt:
Sag ustte ki resim makyajsiz gozde, digerleri makyajli.
10661073_772221876175039_527368869_n.jpg
Bu lensin renk ad markasi ne acaba cok begndim almayi dusunuyormda:)

Sizin kullandıklainizdan değil ama bu da fresh look:)

Eklentiler

• IMG_0030.jpg
    IMG_0030.jpg
    816,4 KB · Görüntüleme: 354
Fotoğraf eklemeyi başarabilsem yayınlıycam ama maalesef :KK43: bu arada herkese iyi bayramlarrrr....

X