Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

pekı canım hayırlı olsun o zaman sımdıden:)ıce nın kendı gozunde resmını koyabılırmısın merak ettım..tahmınen cok acık durur dıye soylemıstım ben takmadım ıce i.soloticadan cor ve nc azul aldım sadece..yorumlar ıcın tesekkurler:)
açık durmuyor inanın. charmı ama. çok doğal bir renk....rica ederim..bende teşekkür ederim.

açık durmuyor inanın. charmı ama. çok doğal bir renk....rica ederim..bende teşekkür ederim.
evet charm koyu cıkıyormus,ama benım gozume kucuk gelebılır,cor da kuruma problemı olmadı ama nc de kuruma sorunu yasadım goz damlası damlatmam gerekıyor arada ,eger damlatmazsam lens bır yerde gozume yapısıp kalıyor,bu da hare kısmında oldu yanı dıs cemberden mınık bır parca da olsa kendı goz rengım gozuktu:KK43:(charmda belkı bu daha buyuk boyutta olur..

pekı canım hayırlı olsun o zaman sımdıden:)ıce nın kendı gozunde resmını koyabılırmısın merak ettım..tahmınen cok acık durur dıye soylemıstım ben takmadım ıce i.soloticadan cor ve nc azul aldım sadece..yorumlar ıcın tesekkurler:)

charm ice bir resim koydum. ama arkadaş olmamız gerekiyor.resmi sadece arkadaşlara açtım. size arkadaşlık gönderiyorum. sonra sileceğim.hemen bakarsınız umarım:)

$IMG0272A.jpg ACIK KAHVE ELa gozumde topazio

meraba arkadaslar bırınız bana yardım edın lutfen kafam cok karıstı gozleırm kahverengı ve cok dogal bı lens arıyorum solotıca hıdrocor mel mı yoksa natural mel mı yoksa dıgerı neydı hıdrocharme hangısı arkadaslar lutfen yardım edın bana :KK43:
karar vermeıyorum bıde focus evergreen duydum o cok dogalmıs ıcınde opak falan o o capolayı falan yokmus lutfen yardım edın

selam kızlarr bende mel almayı düşünüyorum gözlerim koyu kahverengi nc meli çok beğeniyorum ama alttan kendi gözlerimin görünmesini istemiyorum siz hangisini öneriyorsunuz ?

mrb arkadaşlar ben yeni kayıt oldum çok beğendim paylaşımlarınızı :) yaklaşık iki yıldır lens kullanıyorum ama hiç freshlookun dışına çıkmadım şu ana kadar,artık bir değişiklik istiyorum yani :KK70: paylaşımlarınızdaki solotica topazio lensleri çok beğendim gözlerim açık kahve bende nasıl durur acaba?? bir de fiyatları nasıl ve nereden alabilirim istanbulda bilgi verebilirmisiniz??

Kızlar ya bana yardımcı olurmusunuz gözlerim koyü kahve ama kırmızıya çalıyor soğuk bir kahve değil o kadar. Ben mel leri beğeniyorum daha doğrusu yeşil ve bal rengi gözrengini siz ne önerirsiniz bana ? Bir bilgim yok

Kızlar ya bana yardımcı olurmusunuz gözlerim koyü kahve ama kırmızıya çalıyor soğuk bir kahve değil o kadar. Ben mel leri beğeniyorum daha doğrusu yeşil ve bal rengi gözrengini siz ne önerirsiniz bana ? Bir bilgim yok

mel olur en iyisi sana :KK34:

benim gözlerde ayni tarif ettigin gib, simdiye kadar en iyisi nc meldi gercektende:KK52:

slm arkadaşlar bende şimdiye kadar freshlookun dışına çıkmadım soloticaya solflex serisi ile başlamak istiyorum forumu karıştırıyorum haftalardır ama hala karar veremedim resimler yorumlar sayfalarca uzun kafam karıştı açıkcası. Son zamanlarda solflex mel ve topazio alan varsa resim paylaşabilirmi

mrb arkadaşlar ben yeni kayıt oldum çok beğendim paylaşımlarınızı :) yaklaşık iki yıldır lens kullanıyorum ama hiç freshlookun dışına çıkmadım şu ana kadar,artık bir değişiklik istiyorum yani :KK70: paylaşımlarınızdaki solotica topazio lensleri çok beğendim gözlerim açık kahve bende nasıl durur acaba?? bir de fiyatları nasıl ve nereden alabilirim istanbulda bilgi verebilirmisiniz??

bende aynı durumdayım umarım resim yükleyen olurda bizimde soloticalarımız olur:)

lensler hakikaten kaliteliymis ama bence renksiz tercih etmelisiniz.
neden kendi göz renginizi degistirmeye calisiyorsunuz ki.. cok mu cirkin kendi göz renginiz sanki yapmayin kizlar :)

lensler hakikaten kaliteliymis ama bence renksiz tercih etmelisiniz.
neden kendi göz renginizi degistirmeye calisiyorsunuz ki.. cok mu cirkin kendi göz renginiz sanki yapmayin kizlar :)
göz rengimiz çirkin değil. sadece değişiklik istediğimiz için kullanıyoruz
.mesela, saç rengimizide değiştiriyoruz. kendi tonumuz çirkin olduğu için değil ,sırf değişiklik için,buda aynı öyle bir şey:)

X