Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sadece aylık topazio daha ucuz.. :) o kadar. başka fark olduğunu sanmıyorum. arzu dan yeni aldım solflex topazioları. tekini açtım baktım, ama benim gözüme yakışmadı, rengi çok güzel ama, keşke daha büyük gösterebilseydi gözümü. ben o yüzden hareli charm serisinden deneyeceğim. bu teki açılmamış topazio lenslerimi de elden çıkarmayı düşünüyorum. 80 tl.ye. almak isterseniz burdan iletişime geçebilirsiniz.

arkadaslar solflex topazıo fotomu eklıyorum yenı aldım

Eklentiler

• $2012-07-30 22.04.41.jpg
    $2012-07-30 22.04.41.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 134
  • $2012-07-30 15.09.08.jpg
    $2012-07-30 15.09.08.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 117
  • $2012-07-30 15.07.05.jpg
    $2012-07-30 15.07.05.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
Eki Görüntüle 303726 Eki Görüntüle 303727 bunlar arzu hanımdan aldığım solotica quartzolarım.doğal görünüşü var,memnunum.şimdi topazio ya da NC azul düşünüyorum,ya da hidrocor azul,yoğun bir mavi istiyorum kızlar fikriniz nedir? bir de NC azul'dan neden hiç bahsedilmiyor?yok mu ondan kullanan? :21:

changing bayıldım duruşlarına lenslerinin...Sende topazio soflexin duruşu da çok güzeldi.Sanırım quartzo da düşünebilirim :KK16:

arkadaslar solflex topazıo fotomu eklıyorum yenı aldım

sen de ne güzel durmuşlar arkadaşım ya, ben de olmadı. tekini takmam yetti, hiç yakıştıramadım, sanırım koyu mavilere alışmışım. güle güle kullan.. elimde ki topazio yu nasıl elden çıkarabilirim bilmiyorum, başka bir arkadaş sebeplensin isterdim, zamanı geçmeden.

cok ısterdım ama sıparısı vermıstım malesefff:KK43:(((kacırdımm:KK43:((bakalım bana nasıl olcak...ama almak ısteyen ıllakı olur onları..
gozlerın ne renktıkı canım neden olmadı[/QU
almak isteyen olmaz mı elimde kaldılar teki açılmadı faturasıyla duruyor öyle, yeni aldım arzu dan. yok bana yakışmadı, gözlerim küçük benim, daha büyük gösteren hareli serisinden sipariş vereceğim ama şu lensi elden çıkarabilseydim, yeniden yeni bir lense para veremem. :KK43: senin lensin hayırlı olsun güle güle tak arkadaşım.

cok ısterdım ama sıparısı vermıstım malesefff:KK43:(((kacırdımm:KK43:((bakalım bana nasıl olcak...ama almak ısteyen ıllakı olur onları..
gozlerın ne renktıkı canım neden olmadı

bu arada gözlerim koyu kahve. topazio da açık durdu. ben fazla açık mavi sevmem. serilerden bahsediliyor hiç anlamam, seriden seriye renkte farklılıklar da mı oluyormuş

gozlerın ne renktıkı canım neden olmadı[/QU
almak isteyen olmaz mı elimde kaldılar teki açılmadı faturasıyla duruyor öyle, yeni aldım arzu dan. yok bana yakışmadı, gözlerim küçük benim, daha büyük gösteren hareli serisinden sipariş vereceğim ama şu lensi elden çıkarabilseydim, yeniden yeni bir lense para veremem. :KK43: senin lensin hayırlı olsun güle güle tak arkadaşım.
evet canım ben de bu lensı aldım baska bı lensı ancak bıkac ay sonra alabılırım...cok tesekkur ederım yorumların ıcın canım sen de ınsallah bulursun lensını alacak bırısını bence forumdan cıkar kesın...ben almamıs olsaydım alırdım senden hem sana hem bana faydası olurdu...grafıte dusundunmu canım hıc koyu renk gozde hos bır mavı gıbı duruyor vıdeolarda ızledım..
bu arda herkeste durusu farklı duruyor dogru soluyosun..Arzu hanıma goz rengını yollasan aslında o sana yardımcı olur solotikacenter@hotmail.com dan msj atabılırsın ona.

Kızlar bende solatica kullanmaya karar verdim fakat mel ve quartzo arasında gidip geliırum. Gözlerim koyu kahve saclarım kurmal sizce hangisini kullanmalıyım ???????? Yardım lütfen

X