Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Solotica müdavimlerine merhabalar :)
Yıllık topazio kullanıyorum. Gözlerimde duruşu fotoğraflardaki gibi. Aslında renginden de çok memnunum ama yıllık lenslerimin süresi bitti ve yeni bir renk denesem mi diye düşünüyorum. Quartzo, Esmeralda ve Topazio arasında kararsızım. Ağırlık Quartzo ya da yeni bir Topazio' dan yana. Fikir verecek arkadaşlarım var mı ve Arzu hanım ne önerir acaba?

merhaba ben bir kaç ay önce quartzo almıştım rengi harika mavi gri

çok yakışmış..kullanımı rahat mı? bütün gün sorunsuz takabiliyor musunuz?

sağol canım. kullanımı rahattı. bikaç ay kullandım,ama her gün değil. rengi gayet güzeldi ama beğenmeyen,kedi gibi olmuşsun diyen bikaç arkadaş da olmuştu.5-6 saat takılıyo genelde soloticalar.

cok guzel bence topazıoya devam edın

Merhaba kızlar ben nc icemint ve grafite aldım şimdide crystal istiyorum varsa resimlerinizi paylaşırmısınız ?

canım numaralı mı? kaça aldın ? nc azul nedense topazioya göre daha az tercih ediliyor,senin seçme nedenin neydi? çok çok güzel durmuş ,alışırsın zamanla
numaralı degıl canım...benım goz tabanım acık renk oldugu ıcın ıstedıgım ton mavıyı yakalayabılmek ıcın nc azul aldım..cunku topazıo ıce gıbı durdu bende..ama nc azulun da capı sankı kucuk gözume uymadı gıbı geldı takıntı yaptım bı de bunuı sankı herkes farkedıyormus gıbı:))))cor azulun haresı olmadıgından daha guzel oturuyormus goze..nc azulu 175 tl ye aldım canım,cor azul hakkında bır fıkrın varmı,cor azula da nc azula gore acık renk dıyolar,goz tabanım acık oldugu ıcın o da topazıo gıbımı durur acaba

Normalde Azul rengini hic begenmiyordum ama size harika yakismis. Cok dogal gorunuyor. Super. Gule gule kullanin.

tesekkur ederım:))ben de vıdeolardan baktıgımda begenmıyordum bır cesaret aldım goz tabanım acık oldugu ıcın guzel durur dıye dusundum..daha guzellerı sızın olsun..

bence çok guzel duruyor dert etme cor azul da güzel görünüyor, ama haresiz lensleri sevmiyorum ben, doğal durmuyor sanki. nc azul gayet mükemmel oturmuş sana,zamanla iyice oturur hatta.

bence çok guzel duruyor dert etme cor azul da güzel görünüyor, ama haresiz lensleri sevmiyorum ben, doğal durmuyor sanki. nc azul gayet mükemmel oturmuş sana,zamanla iyice oturur hatta.
hımm:))tesekkur ederım canım:))gercekten moralım duzeldı cunku nc azulları taktıgımda sankı herkes gozumun ıcıne bakıyomus gıbı gelıyo yanı lensınm oturmamıs ve sankı herkes bunu farkedıyomus gıbı gelıyoo:)))zamanla takarsam bakalım nasıl olacak ınsallah dedıgın gıbı olur yorumun ıcın tesekkur ederım:)

nc azul harilka olmuş.

charm ice düşünüyordum. bunumu alsam .şaşırdım şimdi.

Son düzenleme:
benımkıde olyel hatta sana kendı goz rengımı koyıyım buraya ona gore karar ver canım..bence sende ıce cok acık durabılır gozlerın bal rengıyse..

çok teşekkür ederim... benim göz rengime benziyor gözleriniz. charm ice kullandım. çok memnunum. bende güzel durdu. ama süresi geçti... tekrar onu alayım derken sizde azulun duruşunu gördüm. çok yakışmış. ve ton çok güzel bir mavi.. olmazsa 2 tane ısmarlayacağım... hem bu -hem ice..

pekı canım hayırlı olsun o zaman sımdıden:)ıce nın kendı gozunde resmını koyabılırmısın merak ettım..tahmınen cok acık durur dıye soylemıstım ben takmadım ıce i.soloticadan cor ve nc azul aldım sadece..yorumlar ıcın tesekkurler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…