Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

çok açılmamış rengi kendi göz rengin açık değil sanırım ilginçtir benim daha önce denediğim ocre yeşilimsi olmuştu :26:gözümde ufak sarılıklar var ondan sanırım:44:

bilmiyorum valla eski seriyi ama bu cok gunluk bi lens.. ayrica gozlerim orta koyu.. tam orta bi renk yani.. :44: ama cok fazla degisim bekleyen kimse tavsiye etmiyorum.. oylesine hafif bir degisim veriyor ocreler.. yinede guzel sevdim ben..

ben amber rengi istiyorum aslında,ocre bazen grimsi duruyor koyu gözde onu sevmiyorum.benimde gözüm orta kahve ne yapmalı bilemedim:44:

arkadaşlar bu yazıyıokudum ama ben quartzo almakistiyordumdoğal durmuyor mu yani????
whiskey arkadaşım cristal quartzonun doğal olanı ton olarak benzerler gri-mavi gri-yeşil dir cristal bende sipariş verdim sevgili arzu ablaya bekliorum bakalım gelince resim ekleyeceğim.şu an cor mel kullanıorum çok memnunum darısı cristalime :)

arkadaslar hidrocharme mel almayı düşünüyorum daha önce hidrocor mel kullanmıştım gozume tam oturmuştu bombe yapmamıştı. gözüm 8.4 . acaba charme serisinden 8.4 le lens kullananız varmı ? charme ın bombeli durmasından cok korkuyorum soloticaların 8.7 olmasından dolayı . aciil yardım ediin ne oluur :KK43:(

Özlem hanım gözünüzün orjinal rengi nedir ? Ve quartzo kullanıyorsanız fotoğrafını ekleyebilir misiniz lütfen ?

TEŞEKKÜR EDERİM ÖNCELİKLE...nc kullanmadığım için bilemiyorum..
yine bir foto bu arada

$Resim 024.jpg
teşekkür ederim öncelikle...nc kullanmadığım için bilemiyorum..
Yine bir foto bu arada
hidrocor azul

Solotica Hidrocharme Mel :)

Doğal göz rengim de ela ama biraz koyu, içerisinde çok hafif kahvelikler var, lensi denediğimde bir kadın daha denemişti gözleri açık kahveydi, berbat durdu, gözünün ortasındaki kahvelikler kıpkırmızı durdu. bu nedenle açık kahve gözlü arkadaşlara tavsiye etmem.

IMG_40025615.jpg

IMG_4181.JPG

IMG_4160.JPG

IMG_41845845.jpg

IMG_4177.JPG

Harika ollmus!
Hangi seri bunlar hatırlıyor musunuz?

bu solotica lensler ne kadar doğal duruyor.. ben freshlook kullanmıştım, ama değil bu kadar yakın çekim, uzaktan bile belli oluyordu, ki balköpüğü kendi gözlerim.. özellikle topazio ya bayıldım, fiyatı nedir bunların, heveslendim yine :)

X