Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sağol güneşçim,aylık topazio aldım ama daha açmadım.cor azuldan memnun musun,doğal mı,yeterince mavi mi? foton var mııııı :) :KK52:

sağol güneşçim,aylık topazio aldım ama daha açmadım.cor azuldan memnun musun,doğal mı,yeterince mavi mi? foton var mııııı :) :KK52:

harikaevrecim diyebilirimki topaziolar birnevi azulun opak versiyonu gibiler...bir de pupil çevresinde sarı geçişleri var...genel görünümden ziyade detay farkları var yani...
canım ben azulu kullanalı uzun zaman oluyor süresi doldu attım...ama hatırladığım kadarıyla oldukça yoğun ve sert bir mavi...hani bazı mavi gözlü ünlülerin resimlerimi görsel zenginlik olsun diye fotoşopla masmavi yaparlar ya...
işte fotoşopla rengi yoğunlaştırılmış bir renkli göz gibi duruyor....örneğin liv tylerin fotoşoplu gözleri gibi....biraz fantastik bir renk...doğallık konusunda takıntın varsa memnun etmez ama iddiayı seviyorsan ve imaj lensi arıyorsan olabilir :)
hiç değilse diğer markaların masmavi olan lensleri kadar ucuz ve adi durmuyor....

Son düzenleme:
ilgine çok teşekkür ederim canım :KK48: diğer cevabında cor azul riskli herkese yakışmayabilir demişsin,sence topazio daha mı az riskli?daha mı doğal duruyor?

ben de maviyi koyu renk saçlı olanlara çok yakıştırıyorum,sarı saçlarda yeşil tonlar daha doğal duruyor sanki. şu an saçlarım sarı olmasına rağmen yine de maviye heves ediyorum,topaziolarımı hala açmadım bu arada ,umarım yakışır :KK53:

ilgine çok teşekkür ederim canım :KK48: diğer cevabında cor azul riskli herkese yakışmayabilir demişsin,sence topazio daha mı az riskli?daha mı doğal duruyor?

ben de maviyi koyu renk saçlı olanlara çok yakıştırıyorum,sarı saçlarda yeşil tonlar daha doğal duruyor sanki. şu an saçlarım sarı olmasına rağmen yine de maviye heves ediyorum,topaziolarımı hala açmadım bu arada ,umarım yakışır :KK53:

önemli değil canım :KK16: ben topazio kullanmadım ama topaziolar azuldan daha doğal durabilir bence....çünkü cor azullar tek renk saf mavi başka hiçbir renk geçişi veya ayrıntısı yok....topazio gibi çevresinde hare veya pupil çevresinde sarı geçişler yok...topazio sarı detayları sayesinde yeşile de çalabiliyor rengi....azul ise her şartta saf mavidir....
hare ve sarı geçişlerden dolayı topazioların daha doğal görüneceğini düşünüyorum...tabi opaklığını saymazsak :) inşallah açınca beğenirsin :KK31:

Son düzenleme:
Kizlar solotica hidrocor ice kullananlar varmi, varsa lutfen resim paylasa bilirmisiniz, bende siparis vermek istiyorum ama cok kararsizim :KK43:

kızlar bende topazio almak istiyorum gözlerim orta kahve ama bu lensin aylıkları var mı acaba ve fiyatı ortalama ne kadar?

merhaba mülkiyeli orjinal topazioların 3 aylıkları birde yıllıkları var sahibinden comda solotica yazdırınca ilanlarım çıkıyor 3 aylık ama 5 ay kullanıyor alanlar 105 tl aylıkları 190 tl yıllıkları tabi numarasız modeller de..zaten aylıkda numaralı yok hepsş numarasız..

Merhabalar Bende Arzu hanımdan sipariş verdim gözlerim koyu kahverengi icemint alıcam merakla lenslerimi bekliyorum bu lenslerim geldikten sonra Crystal almak istiyorum lenslerim gelince bende resimlerimi gönderirim:)

Bunlarda benim Arzu hanımdan aldığım hidrocor mel lenslerim. Şimdide mavi almak istiyorum ama grafite ile ice arasında karar veremiyorum. Koyu kahverengi göz için sizce hangisi daha iyi durur yine cor istiyorum.

eskilerden..

$268833_248549048505088_100000499831464_1050515_4174888_n.jpg

Son düzenleme:
X