Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

çok koyu durmayacağını hafif aqua rengine doru gideceğini düşünüyorum bence hoş olur:nazar::KK34:
Tesekkurler bakalim dusunuyorum simdilik;,ortadaki pupil bosluktan kendi goz rengim cok cirkin durmaz umarim
bir de rainbow fantasyvlight green yada dark green nasilbolur acaba guzel bi yesil ortaya cikarmiki yada guzel bi maviyi heralde azul dan baska bi renkle yakalayamam sanirim ne dersiniz berry 31 cigim..

Son düzenleme:
Iyigunler bayanlar,

Ben forumda yeniyim, size nasil bir solotica onerirsiniz diye soracaktim. Ben yillardir, yani son 5-6 yildir sophistic kullaniyorum, memnunum da. Bende gri, yesil,mavi 3 tane var. Burda soloticalarla ilgili cok guzel seyler okudum, sophisticten daha dogal sanirim. Denemek istiyorum. Ama istedigim renk mavi-gri. Gercek goz rengim koyu kahve. Oyle cok canli bir mavi istemiyorum. Belli belirsiz mavi,vmavi-gri. Hangisini onerirsiniz?

Iyigunler bayanlar,

Ben forumda yeniyim, size nasil bir solotica onerirsiniz diye soracaktim. Ben yillardir, yani son 5-6 yildir sophistic kullaniyorum, memnunum da. Bende gri, yesil,mavi 3 tane var. Burda soloticalarla ilgili cok guzel seyler okudum, sophisticten daha dogal sanirim. Denemek istiyorum. Ama istedigim renk mavi-gri. Gercek goz rengim koyu kahve. Oyle cok canli bir mavi istemiyorum. Belli belirsiz mavi,vmavi-gri. Hangisini onerirsiniz?

ice veya grafite olabilir. azul çok belirgin bir mavi olduğu için istemezsiniz sanırım.

ice veya grafite olabilir. azul çok belirgin bir mavi olduğu için istemezsiniz sanırım.

Evet, Azul kullanan arkadaslardan gordugum kadariyla o tam mavi, canli mavi. Arkadaslara yakismis ama bana yakisacagini sanmiyorum. B&L mavi vardi bende, o da tam masmavi duruyordu hic yakismamisti bana. Ice cok begendim, ama bazen cok acik beyazimsi durmus sanirim bazi arkadaslarda. Ama bazen de harika tam istedigim gibi durmus. Grafiteyi de begendim, bir de quartzo dikkatimi cekti, o da hos ama o yesile caliyor sanirim. Dediginiz gibi ice yada grafite tercih edeyim bu durumda. Ice riskli ama yakisirsa cok guzel olacak gibi. Benim mavi sophisticlerin suresi doldu, aslinda resimleri ekleyip yorumlarinizi beklerdim ama resim ekleyemiyorum sanirim. Cok tesekkur ederim oneriniz icin

Denisde orta açık kahveler için soloticada net bir mavi yok tabiki topazio dışında.Ancak açık gözlerde Natural color ice hoş bir mavi tonu duruyor.bir arkadaş vardı gözü elamsıydı mesela charme azul harika durmuştu ben de pek hoş durmadı.Sana orta kahve gözümde charme azul ekleyeyim .Birde verde marine eklicem.Azulun tonunu orta ve koyu kahve gözde beğenmiyorum bidon mavisi duruyor.
$100471.jpg
$100591.jpg

bu da verde marine
$94310.jpg

kızlar acık kahve göz rengine sahip olup cor ocre veya nc ocre kullanan varsa foto koyabilir mi?

Denisde orta açık kahveler için soloticada net bir mavi yok tabiki topazio dışında.Ancak açık gözlerde Natural color ice hoş bir mavi tonu duruyor.bir arkadaş vardı gözü elamsıydı mesela charme azul harika durmuştu ben de pek hoş durmadı.Sana orta kahve gözümde charme azul ekleyeyim .Birde verde marine eklicem.Azulun tonunu orta ve koyu kahve gözde beğenmiyorum bidon mavisi duruyor.
Eki Görüntüle 469056
Eki Görüntüle 469057

bu da verde marine
Eki Görüntüle 469058
tesekkur ederım canım...solflex topazıo ıle yıllık topazıo arasındakı fark nedır bılıyomusun

arkadaslar yillik topazio ve solflex topzio arasindaki farki bilen varmi yardimci olursaniz sevinirim

Tesekkurler bakalim dusunuyorum simdilik;,ortadaki pupil bosluktan kendi goz rengim cok cirkin durmaz umarim
bir de rainbow fantasyvlight green yada dark green nasilbolur acaba guzel bi yesil ortaya cikarmiki yada guzel bi maviyi heralde azul dan baska bi renkle yakalayamam sanirim ne dersiniz berry 31 cigim..

berry cim yıllık topazio ve solflex topazio arasındakı farkı bılıyomusun,bu arada topazıo aldım 2-3 gun ıcınde elıme gecer resmımı koyarım canım:)

Eki Görüntüle 469056
Eki Görüntüle 469057

bu da verde marine
Eki Görüntüle 469058

verde marineler o kadar yakışmış ki BA-YILL-DIMMMMM. geçiş-doğallık vs. kusursuz olmuş bence.

sadece aylık topazio daha ucuz.. :) o kadar. başka fark olduğunu sanmıyorum. arzu dan yeni aldım solflex topazioları. tekini açtım baktım, ama benim gözüme yakışmadı, rengi çok güzel ama, keşke daha büyük gösterebilseydi gözümü. ben o yüzden hareli charm serisinden deneyeceğim. bu teki açılmamış topazio lenslerimi de elden çıkarmayı düşünüyorum. 80 tl.ye. almak isterseniz burdan iletişime geçebilirsiniz.
cok ısterdım ama sıparısı vermıstım malesefff:KK43:(((kacırdımm:KK43:((bakalım bana nasıl olcak...ama almak ısteyen ıllakı olur onları..
gozlerın ne renktıkı canım neden olmadı

Son düzenleme:
X