Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

esmeralda

dsc02590e2.jpg
[

Iste bu lenslere bayiliyorum muhtesemler sanada cok yakismis canim. Istnabulda bulabilcegim biyer biliyomusun acaba? Hemen almayi dusunuyorum :KK16:

tş ederim öncelikle,,evet foto bana ait..
solotica guartzo :KK12:

özlemcm albüm fotonoda sormuştum bende çok beğendm ne acaba markası diye!! quartzo diye tahmn etmiştm bende ama diğer fotoraflarda arkdşların yorum yaptığı ideal quartzo rengi budur diyede yazmışlar ordaki renk topazio gibi geldi bana ama bilgilendirirsen sevinirim cnm:)

Bunlarda benim Arzu hanımdan aldığım hidrocor mel lenslerim. Şimdide mavi almak istiyorum ama grafite ile ice arasında karar veremiyorum. Koyu kahverengi göz için sizce hangisi daha iyi durur yine cor istiyorum.

mezzocum resminizi görünce hıdrocor ıce size çok yakışır:)

Maşallah gözleriniz çok güzel çok yakışmışlar. Bende gri mavi tonlarını çok seviyorum Sanırım hidrosummer azul tam benim rengim ama sizin bu paylaştığınız resimdeki lensin rengi de kusursuz. Bu hangi seri hangi renk oluyor acaba?

ozlemcim canim bu cor ice mi ? cok guzeel:nazar:

Ben de grafite koyayım. Vetmandan aldim. Şimdi de ice veya icemint araştırıyorum

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 126
kızlar ben charm ocre kullanıyrm.fakat şu anda nc color ocre düşünüyrm.gözlerim açık kahve.nc mı daha açık renk duruyr yoksa charm ocre mi? nc ile fotosu olan varsa paylaşabilir mi rica etsem

xxxx

esmeralda

[/QUOTE]

bu kadar güzel duran bi lens daha görmemiştim :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
buradaki arkadaşınki çok doğal durmuş sanki kendi göz rengi gibi olmuş bazı arkadaşlarım kulanıyor göz bebekelri sanki dışarıya fırtlamış gibi ve rengide hoş durmuyor korkutucu renkli göz oluyor nasıl acaba böyle doğal oluyor ki...bende çok istiyorum lens almayı gözümde bir rahatsızlık yok numarasızda nasıl oluyor gözü rahatsızzediyor mu ltakılan lensler ..çok soru sordum ama benide bilgilendirirmisin lütfen...

eğer becerebilirsem yuklerim canım ben :) bende yeni aldım :) biraz bekle deneyeyim

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

umarım olmuştur :KK43:

arkadaşlar benim burada beğendiğim bir kaç lens var ama acaba fotoğraftaki kadar doğal duruyor mu ????birde hangi göz renklerine bu tür lensler oluyor ki ????

bu kadar güzel duran bi lens daha görmemiştim :KK16:[/QUOTE]

Ela gözde natural colours mel tıpkı rihannanın göz rengi gibi duruyor.
fu02ur.jpg

sanırım bu rengı elde etmem ıcın goz rengımı actırmalıyım vetman :KK70:
bende boyle guzel durmayacak sanırım meller ,artık sıparıs vermem gerek gozumdekılerın suresı doluyor ama hıc karar veremıyorum

Ela gözde natural colours mel tıpkı rihannanın göz rengi gibi duruyor.
fu02ur.jpg

fu02ur.jpg

benim göz rengim ela khve arası saç rengimde koyu kestane tenim açık esmer değilim ama bana çok doğal olacak bir lens istiyorum alttaki göz renkleri gibi duracak bir renk istiyorum ...hangisi olur acaba bana ..birde fiyatları vede ne kadar süre kullanılıyor bana yardımcı olurmusunuz lütfen..

X